O sobie

  • Zainteresowania szachy, łyżwy, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Puyol, Iniesta, Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 1904
  • Liczba komentarzy 1094
  • Polecenia 1406

Komentarze

2

Liczę, że tak grająca Barca to awansuje do LE, tam przynajmniej młodzież ogra się w pucharach na swoim poziomie.

1

Co Wy na to by Pique grał na 9 zamiast boskiego Luuka? Jak obrońcy wyzdrowieją.

0

@theOneAndOnlyKing chyba od wczoraj anuluje...

0

@Stanio87 pie*dolenie. Podaj mi jednego piłkarza, który dostał nagrodę, bo zagrał świetnie w sezonie ogórkowym, czyli w drugiej połowie roku ;)

0

Niech spie*dala. Pozbycie się tego kukułczego jaja na pewno znacznie poprawiłoby sytuację Barcy.

Zobacz wszystkie

43

Koeman jest bardzo uparty to ma swoje wady i zalety. Jednak poklepanie go po brzuszku przez Pique piękne. Warto było nawet po to oglądać ten finał.

41

Kibice, którzy nie ogarniają z jakiego szamba wyprowadził nas Kuman to żałosne tumany. Było na prawdę źle. Zabrali mu Suareza, Rakitica, Vidala. Kontuzje zabrały mu Fatiego i Coutihno. Wypadli też obrońcy. Na prawdę jak na taki zestaw złych rzeczy poradził sobie dobrze wygrywając jeden puchar. To, że teraz grają padakę to zły symptom, ale czy Kuman zostanie czy nie zrobił kawał dobrej roboty i niewdzięcznicy powinni to docenić. Pedri, Araujo, Mingueza, Morriba, Dest nie wzięli się z dupy, a Kuman dał im szansę.

36

Koeman przede wszystkim nie boi się, ma swoje zdanie, ma cojones. Może to nie będzie trener na lata, może będzie drugim Guardiolą, ale od początku twierdzę, że robi dobrą robotę.
Może nawet uda mu się wygrać jakiś puchar. Jednak startował z takiego mułu, że to co mówił o nim Font lub małoletni kibice z tej strony, że wypad tylko Xavi jest śmieszne. Dać mu sezon na pewno trzeba i myślę, że w drugim można by zbierać jakieś owoce i dopiero się zastanowić czy Xavi czy nie Xavi. Chociaż patrząc jak rozwija się młodzież to jestem wniebowzięty. Messi też zaczyna zmieniać się za Koemana co jest dla Barcy kluczowe. Kolejna metamorfoza z gościa, który musiał ciągnąć wszystko do roli nauczyciela i mistrza. Nakłonić go do zmiany stylu gry i pogodzenia się z Grizmanem musiało być cholernie ciężko. Nasza legenda ma chyba dużo cięższy charakter niż się większości kibiców zdaje.

33

Chyba doszli wreszcie do wniosku, że Roberto jest wszechstronnie fatalny w obronie, pomocy oraz ataku.

33

Tak jechany Grizman kolejny raz pomógł Barcy przełamać zły wynik. Ten puchar to jest w dużej mierze właśnie jego zasługa. Fajnie, że on i Koeman będą mogli w spokoju popracować i powalczyć o ligę. Hejterzy na jakiś czas muszą zamknąć mordy.

VeB