O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 590
  • Liczba komentarzy 85
  • Polecenia 247

Komentarze

22

Ale się to miło ogląda a jeszcze bardziej cieszy fakt że prawdziwi kibice mają tydzień odpoczynku od fali hejtu i narzekań przez wiecznych maruderów . Visca El Barca !!!

2

Tak jest Lewy !!!! Visca El Barca !!!

4

Ale ten Oriol jest dobry. Wiedziałem że się odnajdzie ale nie spodziewałem się że aż tak Mnie na plus zaskoczy . Oby tak dalej !

0

1

@Desperados21 jak widzę takie wpisy to powinny być blokowane .

Zobacz wszystkie

37

Dużo tutaj placzkich komentarzy.... No kurde to było na 99%pewne że Barca nie awansuje po ostatnim meczu ,więc nie rozumiem tych żali. To jeszcze nie ten moment żeby wygrać LM ale wygramy i to szybciej niż większość smerfów marudow myśli. Pozdrawiam prawdziwych Kibiców ,których niestety patrząc na te wszystkie komentarze coraz mniej na tej stronie...

22

Ale się to miło ogląda a jeszcze bardziej cieszy fakt że prawdziwi kibice mają tydzień odpoczynku od fali hejtu i narzekań przez wiecznych maruderów . Visca El Barca !!!

22

No i sztos ja tam się cieszę. Oglądając będę mógł przez chwilę myśleć że to wciąż liga mistrzów.

17

Tym wiecznym narzekacza proponuje zmienić barwy ulubionego klubu i przestać narzekać i wypisywać "co by było , tak zle ,tak nie dobrze " bo już się zaproszeniem czytać tego nie da. Ktoś dobrze napisał że wystarczająco dużo negatywnych rzeczy odnośnie Barcelony jest na innych portalach.Teraz trzeba wspierać i pokazać że się jest z Drużyną w tym bałaganie ,gdy starają się go posprzątać .

15

Brawo Roberto !!!Nikomu tak bramki nie życzyłem po przeczytaniu komentarzy "znawców " po ogłoszeniu składów jak Tobie !!!

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?