O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1076
  • Liczba komentarzy 116
  • Polecenia 148

Komentarze

gaq

0

Hahahahahahahahahahahahhahahaa, tyle nie szansa!
My już mamy czarodziejów środka pola, jest Vidal, jest Rakieta i Melo. W obwodzie jest jeszcze najbardziej niedoceniona 8 w całej la lidze- Roberto.
Gdzie miejsce dla takiego młokosa, niech ogląda z trybun i się uczy.
Wiem, że czasem nudno, ale od przyszłego sezony będzie miał dwóch kolegow- Trincao i Pedriego to będzie mu raźniej...

gaq

1

A ja jestem oburzony zarządem, o którym co chwilę słychać w kontekście jakiejś afery. Zarządem, który wydają 150 mln na Coutinho i 120 mln na Griezmann, gdzie na tej pozycji mamy najlepszego piłkarza na świecie (Dembele wybaczam, nam ktoś taki na skrzydło był i jest potrzebny a kontuzji nikt nie mógł przewidzieć). Mam już dość tego, że zatrudniamy trenerów, którzy nie mają wpływu na budowę zespołu. Efektem tego, jest totalny brak pomysłu na naszą grę. Jest Messi i Suarez, ktorzy mogą zagrać coś z pierwszej piłki, ale do kombinacyjnej gry ktoś im wrzucił Vidala, Rakiticia i Griezmanna. Można by jeszcze tak długo, ale najłatwiej zwalić winę na sędziów.

gaq

0

Niestety źle to widzę.
Chcemy tiki takę, bo to nasze DNA- niestety w pomocy piłkarze, którzy z grą z pierwszej piłki nie mają za wiele wspólnego. Zespół coraz starszy, więc i o pressing coraz trudniej. Jak już odzyskamy futbolówkę to z kontry nie zagramy, bo Messi i Griezmann chcą piłkę do nogi a Suarez ścigać to się może co najwyżej z cieniem.

Czas na zmiany, oby jak najszybsze.

gaq

1

Halaand za 20 mln euro do Dortmundu a koleś, którego nazwiska nawet nie próbuję się nauczyć (bo za pół roku będziemy szukać, kto weźmie go od nas za darmo) do Barcelony za 18 mln.
Cyrk Bartka dalej w formie, brawo!

gaq

4

A ja jestem rozczarowany Romą i Liverpool'em. Życie...

Zobacz wszystkie
gaq

14

A może by tak po wygranym przez Nas meczu zrobić szpaler?

Manita i szpaler, tak żeby wiedzieli którędy do szatni uciekać?

gaq

10

Do tego w 4 kolejce Real jedzie na Anoeta i łatwo z 3 pkt nie wróci.
Przynajmniej taką mam nadzieję obserwując jak RSSS zaczęło ligę.

gaq

8

Real mając super linie pomocy kupuje 20- letniego Cebalosa za 16 mln a my wydajemy 40 mln za 29- letniego Paulinho.
Pewnie będzie jak z Gomesem czy Ardą, tj. w tym sezonie nic nie pogramy a po sezonie będziemy się drapać po głowie kto nam choć połowę tej kasy zapłaci bo będzie na wylocie.
Jak to zwykle nikt nie da nawet 20% tej kwoty i po półtora sezonu odejdzie za darmo tylko dlatego, żeby nie trzeba było mu płacić 10 mln za kolejne dwa lata gry.

Ten zarząd to KPINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gaq

7

@X37 nikt nikogo nie wystawił! Miał przyjść za połowę mniejszą pensje i nigdy nie dostać szansy na grę w 1 drużynie? Oglądałem jego popisy na Copa i on u Valverde nie ma żadnych szans na gre, bo:
- podaję do przodu a nie w bok lub do tylu
- dobrze utrzymuje się przy piłce oraz potrafi zrobić różnice w grze jeden na jeden a to potrafi sprawić, że zapominasz o grze w obronie co jest niedopuszczalne u naszego trenera
- to kolejny ofensywny zawodnik a na dziś Barca gra tylko dwoma/ trzema takimi w pierwszym składzie. Reszta to wiruozi kopania się po czole, mający na celu bronienie korzystnego 0:0 i liczenia na to, że Messi coś wyczaruje.

gaq

7

po tym sezonie taki sam płacz będzie na Griezmann'a. Gołym okiem widać, naturalny spadkobierca Coutinho. Także na siłę kupiony, na siłę wystawiany na lewym skrzydle, pomimo braku szybkości oraz ze średnią umiejętnością dryblingu...