O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1791
  • Liczba komentarzy 709
  • Polecenia 1598

Komentarze

gaq

1

Przesadzacie z nawalaniem na Roberto. To nie jest i nigdy nie będzie wybitny gracz ale jest to bardzo solidny zawodnik. Do tego uniwersalny i na pewno warto mieć go w swoich szeregach.

gaq

1

@Benzemowski mam to samo, trzymałem kicuki za Real gdy grał z City i PSG.

gaq

0

@AbelKabel ja się cieszę ale pod warunkiem, że zostanie Dembele, przyjdzie ktoś jeszcze z umiejętnością gry 1 na 1 na skrzydle czy ktoś kto uzupełni środek pola. Te pozycje dużo bardziej u nas leżą niż środek ataku. A wg mnie jak taki Dembele czyta że za Lewego 60 mln a jemu nie chcą dać 10 za przedłużenie kontraktu to pójdzie z gdzieś za kasą i skończymy z trio Ferran, Lewy, Fati gdzie żaden z nich to ktoś kto potrafi zagrać 1 na 1 a tego nam trzeba jeśli my dalej uparcie chcemy grać nasz futbol.

gaq

1

@Majami1928 tylko, że Ferran to inwestycja na lata a Lewandowski to zagadka co będzie sobą reprezentował za 2 czy 3 lata (wiek robi swoje i nikt nie zagwarantuje, że w trzecim sezonie nie będzie truchtał po boisku jak Messi) a kontrakt za 10 mln euro netto. Druga sprawa to Lewandowski sam z niczego bramki nie strzeli. Jak widać po ostatnim meczu z Getafe gdzie zabrakło Dembele to przedłużenie kontraktu z nim/ zakup innego skrzydłowego o podobnej do niego charakterystyce powinien być priorytetem.
Inaczej będzie uprawiać, tak jak w ostatnim meczu, niekończącą się tiki takę, która jak widać po ostatnich latach niewiele daje. A po meczu pozostanie zachwyt nad tym że Pique i Puig wykonali po 489 podań a 99% tych podań było celnych. Niestety mecz zakończył się nasza porażka 1:3...

gaq

4

Jak dla mnie 40 mln za transfer, kolejne 10 mln netto pensji to zdecydowanie za dużo jak za piłkarza w takim wieku. Tym bardziej, że w składzie jest Auba (który pokazał, że potrafi być skuteczny) oraz wracający do składu Ansu. Niech lepiej ktoś się skupi na przedłużeniu umowy z Dembele bo ostatni mecz dobitnie pokazał, że nam brakuje kogoś kto coś wykreuje a nie środkowego napastnika.

Zobacz wszystkie
gaq

95

Ja bym go profilaktycznie rok potrzymał na trybunach (dla potomnych). Tak, żeby szybko nie znalazł się drugi mądry jak on.

gaq

49

@marcin8316 bez kitu nie wiem jak na takim poziomie można podpisać kontrakty, który każdy interpretuje na swoją korzyść...

gaq

45

Ja po wczorajszym meczu nie chce za dużo transferów. Wystarczy żeby kontrakty przedłużyli Araujo, Gavi, Dembele.
Do tego Kessie, Azplicueta, Christiansen jako wolne transfery czy Ansu z kontuzji.
Naprawdę nie trzeba tu żadnych galacticos po 299 mln...

gaq

37

On mógłby wrócić ale na zasadach jak Alves.
Minimalny kontrakt + mieć świadomość, że w najważniejszych meczach może nie wyjść w pierwszym składzie czy być ściąganym z boiska po 60 minutach.
Ma pokazać, że to jego miejsce i że chce tu zakończyć profesjonalną przygodę z piłką.
Na broniące się na 30 metrze Getafe czy inne Cadizy na pewno by się jeszcze przydał. Pytanie na ile powyższy scenariusz jest możliwy?

gaq

34

A mnie nurtuje pytanie, które się nie pojawiło.
Mianowicie ciekawi mnie czy wg Koemana Fati i Dembele mogą przebywać na boisku razem?
Ja chętnie zobaczyłbym w meczu że słabszym przeciwnikiem po lewej stronie Ansu a po prawej Dembele.
A Wy jak?