O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 327
  • Liczba komentarzy 478
  • Polecenia 2285

Komentarze

1

@WoJjTas Lao Tsu w księdze Tao Te Ching napisanej około 2400 lat temu i stanowiącej fundament wschodniej kultury pisał, że prawdziwy mąż stanu nie potrzebuje uznania swoich zasług w Państwie, nie wykorzystuje władzy do własnych celów, a poddani pod panowaniem takiego człowieka myślą, że wszystko osiągnęli dzięki nim samym. Niestety pisał również, że dopiero, gdy nadchodzą trudne czasy, to zwykle wtedy owi mężowie stanu się pojawiają, ale często jest już za późno, żeby coś zdziałać. Jak bardzo aktualne się to wydaje... Polecam lekturę

0

@BarcaInfo Myślę, że nielegalni imigranci są idealnym materiałem. Łamią prawo, nielegalnie przekraczają granicę, kosztują miliardy, nie chcą pracować, to niech się chociaż na coś przydadzą.

3

@MarioVeB! Dzięki Mario za komentarz, twój hejt napawa mnie optymizmem i cieszę się, że skomentowałeś :)

9

Oby mu się wiodło w innym klubie i życzę mu tego. Jak Barca chce wrócić do dawnej gry to tacy ludzie w środku pola jak Ivan nie mogą grać i stopować każdą akcję w zarodku.

1

Będzie oglądane, podoba mi się ta jedność katalończyków.

Zobacz wszystkie

83

A jakby tak po kryjomu wziąć Andersa i zostawić Rakiticia? Może nie zauważą przez swoje skośne oczy :D

60

Jeżeli nagroda za strzelenie bramki to kolejne kilka meczy na ławce to niech odejdzie i robi karierę. Pracowity i poukładany zawodnik, zasługuje na coś lepszego

55

Niech odejdzie. Przy tym dzbanie na ławce jedyne co się liczy to nazwiska + ile za nie zaplacono. Względy piłkarskie są rzeczą marginalną.

54

Jeszcze Puig do Betisu i środek pola lepszy od naszego :D

52

Pomimo grania padaki wypowiedź Setiena po meczu może napawać optymizmem. W końcu trener, który WIDZI, że gramy źle i wie, co definitywnie chce wyeliminować. Poczekamy zobaczymy. Nie jest tak łatwo wyplewić Valverdyzm z głowy piłkarzy.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?