Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RKS1979 Lepszy suarez niz griezman ktory nigdy nie wszedl na jego poziom a pensje pobiera rownie wysoka . O jego cenie 120 nawet nie wspomne bo jest zalosna
1
@mzr16 Gdybym mieszkal zorganizowalbym jakis mega prostest pod stadionem
0
@Spotles To sie robi tak zalosne jak ta akcja koronawirus. Robia z kibicow idiotow
3
To juz sie robi kabaret a nie klub... jak mozna za zawodnika ktory jest wart conajmniej te 25 mln na transfermarkt oddac za darmo i oplacic jego pensje???? No KuR*a Kpicie z nas kibicow jak nigdy... Oj karma wroci wroci
0
Ma racje. Zasluzyl na to by go wykopać !!
0
Menos que un club - FC Barcelona
0
@antymadrista1 menos que un club
0
@van Baster to nie jest tak ze jestem jakims tam hejterem czy cos ale ja serio nie widze w nim nic ponad stan , serio uwazam ze ten gracz nie potrafi zrobic roznicy. Szkoda bo wszystkim nam zalezy by barca szla do przodu
3
Wazne ze griezman gra. M.in dzieki niemu znow pokazemy jakim jestesmy sredniakiem w europie
1
@David00 bo znalazl frajera.. jak zwykle
0
Najgorsze Griezman mimo gola. Najlepsze chęci
2
@van Baster Ja i podtrzymuje. Fatalny transfer
1
Idziemy z nowa rewolucja , od poczatku , idziemy z nowa rewolucja
0
@kamyk34 wiesz ze mam racje
0
@horang to prawda. Ale oni widza to inaczej
0
@Uukasz_93 niestety nie znajdziemy frajera ktory jakakolwiek kase za francuza wylozy. On po ostatnich popisach w fcb jest wart z 25-30melonow. Wbrew transfertmarkt. Inne kluby to wiedza
0
@BarcaInfo Nie ma sie co dziwic. Jestem pewien ze za to griezman przedluzy
1
Fc Barcelona ------> FC PATOLA menos que un club. I co tu pomoga nasze nerwy
2
@Alberto1031 myslisz ze to niemozliwe? Heheh tutaj wszystko jest
8
FC PATOLOGIA. Brawo tak trzymac. Messiego na kapitana, puiga za 2 mln SPRZEDAC nalezy , barto na kolejna kadencje zostawic , busquets z podwyzka i nowym kontraktem na 4 lata. A ustalanie skladu prosze zaczynac od griezmana. FESTIWAL PODCINANIA WŁASJEU GAŁĘZI CZAS ZACZĄĆ. 3..2..1..
0
El tridente barto , griezman , busquets. Wymienic za paczke haribo
0
@Alberto1031 i wcale sie im nie dziwie xD
0
@brains obecna cena za griezmana to jakies 25 mln, nie oszkujmy sie. Podejrzewam ze nikt wiecej nie da
1
@4Fabregas4 Masz racje. To sie staje klubem o nazwie fc patologia
2
Fc PATOLOGIA - mniej niz klub. Czy oni faktycznie postradali zmysly ?
2
@RaVvi Ten klub stal sie patologiczny. Nie mam juz slow by to opisac jesli to prawda. PATOLA
1
@Fifty idziemy z nowa rewulucją..
0
@Undertaker87 to prawda. Dla nas oplacalny deal. 120 milionow wtedy za francuza to kpina
1
@Naturopata Griezman fatalny , Ansu zjada go juz teraz wiec o czym tu gadac. Depay ,za taka cene to dobra opcja. Prawda jest taka ze jesli chodzi o to co moglby wniesc do Barcy to na bank nie mniej niz Griezman. 120 melonow to chyba najwieksza wtopa transferowa odkad pamietam. Juz z ibry byl wiekszy pozytek. Przynajmniej wygral nam el clasico i pierwsza czesc sezonu gral kozacko
1
@wdokk racja. Kompletne nieporozumienie jak dla mnie