1

@neeed roberto lepszy bo za niego nikt by sie nie nabral zeby dac 120 melonow xD

0

@kamilo0066 Po swojemu. Przewidywalny to gracz

0

@TR3YWAY Juz nie wiedzial co ma powiedziec chyba. Bardziej sklamalby gdyby powiedzial, ze Griezmann dobrze gra

1

Klaun bedzie klaunem

7

Griezman w reprze tez gra dno. To jest tak przereklamowany grajek , ze makabra

0

@jacek905 a my mamy griezmanna xd

0

@Klaudia30 a my musimy sie meczyc z griezmanem

0

To co emerson zagral z realem to byl show kabaret haha dramatyczny mecz i czerwona kartka z glupoty. Ale ma poczciwa twarz. Dajmy mu szanse

0

@Czeresniafcb mozesz miec racje ale mysle ze griezmann jeszcze gorszy :/

1

@Garga Nie ma co sie tym nawet irytowac mordko , rozumiem Cie i masz racje , Barto brzytwy sie chwyta. Wiadomo, ze to manipulacja by wlasny tylek ratowac.

4

@robsesh to prawda , griezmann zwyczajnie na pewien poziom nie wchodzi. Tak sie zastanawiam.. przypominasz sobie by minal do przodu jakiegos przeciwnika obronce? Beka co?

8

Jesli to prawda, to zagrywka po bartomeu'owsku. Jeszcze tylko tygrysa dac ,kobite z brodą i w zadzadzie maja komplet

1

Jego zycie prywatne powinno byc trudne po sprowadzeniu griezmanna i dembele za niemal. 300mln.

0

@Krzyszt8f_xd i jeszcze griermanna w pakiecie

0

Jakby odszedl i wzial ze soba griezmanna byloby bajecznie

1

@Up1or3k daj spokoj tamten gosciu lyka kit z tv i mysli ze bedzie bohaterem . Beka

2

Griezmnann typowo dla siebie

1

@LucaBrasi Smiertelnosc tego wirusa jest tak duza ze predzej zginiesz skaczac do wody . Darujmy sobie ta blazenade

0

@Zoker w punkt hehe

0

Niestety ale Griezman to tu furory nie zrobi. Ide o zaklad

0

@Klaudia30 griezmann jeszcze fatalniejszy :/

0

Jakiego Depaya Panie trenerze.. Jak kretynski zarzad kupuje fatalnego griezmana za 120 melonow i nie ma forsy to nie licz teraz w kryzysie na taki ruch transferowy( 25mln). Ewentualnie moznaby oddac dembele za friko ( 160 melonow) w zamian za oplate pensji manchesterowi, ale i tak nie wystarczy na holendra. Zalosni sa Zarzad prosi sie o liscia w twarz ze strony kibicow... oj prosi

0

No to zostajemy z dramatycznym griezmannem

1

@Bzyczekk hehe beka z barto jak zawsze

0

@Dari0G nie pamietam by griezman kiedykolwiek mial jakies swoje momenty procz nieznaczacych nic bramek nie majacych wplywu na wynik ani gre zespolu. Nie pamietasz jak dembele ratowal barcy punkty ? Chociazby z valladoid na wyjezdzie? Dembele zdrowy potrafi zrobic roznice. Tez moim zdaniem jest wielkim rozczarowaniem zwlaszcza za taka kase

0

@Dari0G Bo nie potrafisz spojrzec szerzej na sprawe? Ze posiadanie w skladzie takiego zawodnika bardziej szkodzi niz daje?

0

@Dari0G a uwazasz tak bo ?

0

@Mroziu haha nie unos sie tak , moj hazard no niezle. Czasami wiecej daje nie blokowanie miejsca w skladzie , niz zajmowanie go ja sile bo kosztowalo sie 120 melonow

0

@rk wedlug mnie nawet rozkojarzony i polamany dembele jest bardziej wartosciowy niz griezman dla barcy , bo przynajmniej mozna wierzyc ze wypali. Griezman to niewypał i to pewne

0

@rk piona. Jestem za

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?