O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, muzyka rockowa, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik messi
  • Ulubione zespoły fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od kiedy w brawo sporcie dostałem plakat barcelony z guardiolą, bakero, stoiczkowem, luisem enrique, ronaldo, popescu, victorem baia no i figo.... w składzie czyli sezon 96 gdzieś koło tego, miałem 6-7 lat. ten plakat nad moim łóżkiem wisiał długo...

Statystyki

  • Dni w serwisie 805
  • Liczba komentarzy 552
  • Polecenia 2435

Komentarze

0

Ale ten Var funkcjonuje, już nigdy nie będę narzekał!

0

Dawać go do nas, taki pozytywny wariat z kreatywnym rozumieniem pozycji pomocnika, trochę taki Yaya Toure! De Jong i Puig mieliby z kim robić szybkie ataki!

16

Raz muszę przyznać rację temu szkodnikowi. Var nie jest sprawiedliwy, real zawdzięcza mu zbyt wiele punktów! Jakby sędziowie chcieli być tak skrupulatni dla każdej drużyny!

6

Oddam stół i cztery krzesła, ZA DARMO jakby Sevilla była zainteresowana to proszę o kontakt!

0

Bartek już liczy kasę za niego, oby jak najszybciej zmienil się zarząd

Zobacz wszystkie

73

tytan pracy, czasem i on musi odpocząć. Może liczby nie są imponujące ale litry potu wylane przez niego, bezcenne dla drużyny!

66

oglądałem mecz z ruskim komentarzem ale to zdanie zrozumiałem ,,stary haraszo Coutinho wracaju'' !!!
i oby tak dalej, jest walka jest zaangażowanie teraz trochę spokoju i będzie dobrze!

59

Wiem, że dostane bana ale muszę powiedzieć, Ernesto jesteś zły, bardzo zły...

49

S. Roberto po takiej kontuzji powinien być wprowadzany stopniowo! ale po co? Lepiej dać wyraźny sygnał dla Semedo, że choćby był w formie życia to i tak zawsze będzie tym drugim.

48

Chłopie jakby ci dobrze zapłacili, to byś założył koszulkę z napisem ,,jestem pedziem''. Bo na palcach jednej ręki można policzyć młodych Brazylijczyków rodem z faweli, którym $$$ nie zrobiły sieczki z mózgu. Z tych co teraz kojarzę, to Ronaldihio wyszedł z twarzą z tej zmiany statusu społecznego!