O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, muzyka rockowa, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik messi
  • Ulubione zespoły fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od kiedy w brawo sporcie dostałem plakat barcelony z guardiolą, bakero, stoiczkowem, luisem enrique, ronaldo, popescu, victorem baia no i figo.... w składzie czyli sezon 96 gdzieś koło tego, miałem 6-7 lat. ten plakat nad moim łóżkiem wisiał długo...

Statystyki

  • Dni w serwisie 1033
  • Liczba komentarzy 675
  • Polecenia 2822

Komentarze

0

@bulbo74 Tu nie chodzi o same porażki, tylko o styl przegrywania. Bo można przegrać w dobrym stylu po walce, a tu same kompromitację!

7

Chyba nikt nie ogarnął, że to Valverde uczynił z Barcy zespół człapiących krasnali, nastawionych na asekuracyjne utrzymywanie wyniku. Dzisiaj Suarez miałby dużo fajnych piłek z którymi Giezmann i Martin sobie nie radzą. Bo co by złego nie powiedzieć, potrafimy czasem zagrać ładną szybką piłkę!

0

@Calc Można powiedzieć, że dla niego to jakby pierwszy prawdziwy sezon! Tak samo jak w przypadku Pedriego czy Fatiego, jego podróż dopiero się rozpoczęła.

0

Minqueza, Dembele i Puig, tylko ci zawodnicy chcieli, reszta miała niedzielny sparing za szkołą!

4

@Piotrasz10 Nie ważne, walczyć trzeba do końca. Tylko po walce można przełknąć porażkę!

Zobacz wszystkie

73

tytan pracy, czasem i on musi odpocząć. Może liczby nie są imponujące ale litry potu wylane przez niego, bezcenne dla drużyny!

66

oglądałem mecz z ruskim komentarzem ale to zdanie zrozumiałem ,,stary haraszo Coutinho wracaju'' !!!
i oby tak dalej, jest walka jest zaangażowanie teraz trochę spokoju i będzie dobrze!

59

Wiem, że dostane bana ale muszę powiedzieć, Ernesto jesteś zły, bardzo zły...

49

S. Roberto po takiej kontuzji powinien być wprowadzany stopniowo! ale po co? Lepiej dać wyraźny sygnał dla Semedo, że choćby był w formie życia to i tak zawsze będzie tym drugim.

48

Chłopie jakby ci dobrze zapłacili, to byś założył koszulkę z napisem ,,jestem pedziem''. Bo na palcach jednej ręki można policzyć młodych Brazylijczyków rodem z faweli, którym $$$ nie zrobiły sieczki z mózgu. Z tych co teraz kojarzę, to Ronaldihio wyszedł z twarzą z tej zmiany statusu społecznego!