O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, muzyka rockowa, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik messi
  • Ulubione zespoły fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od kiedy w brawo sporcie dostałem plakat barcelony z guardiolą, bakero, stoiczkowem, luisem enrique, ronaldo, popescu, victorem baia no i figo.... w składzie czyli sezon 96 gdzieś koło tego, miałem 6-7 lat. ten plakat nad moim łóżkiem wisiał długo...

Statystyki

  • Dni w serwisie 662
  • Liczba komentarzy 516
  • Polecenia 2337

Komentarze

2

Wychodzimy z szybką akcją w której można uzyskać przewagę liczebną to Messi musi kiwnąć trzech zawodników zamiast zagrać z pierwszej piłki, jedyna korzyść to faul, zaczynamy od nowa i obrońcy przeciwnika są już w komplecie, więc przebieżka na pełnym gazie naszych zawodników idzie na marne. Takie kiwki Messi może robić kiedy wygrywamy 3-0 czy 4-0 a nie tłamsić kontry!

0

Za taki faul jak zrobił Molina na Umtitim kiedyś Longlet dostał czerwień z miejsca, teraz też powinna być kartka!

0

@Tasde Ale sztab medyczny bada zawodnika przed podpisaniem umowy. I klub wyklada ponad 100 mln, na zasadzie może będzie dobrze? A przykład urazów Iniesty, Suareza,Messiego czy kiedyś Puyola? Być może to nie sam sztab medyczny zawodzi, ale współpraca i komunkacja między medykami, sztabem trenersikim i zarządem!

0

Jeśli nasz sztab medyczny jest taki świetny, to dlaczego od wielu lat mamy problemy z kontuzjami i kontuzyjkami?
Może są tak doskonali jak mój lekarz rodzinny, tylko wejdę do gabinetu a on już pisze receptę, nawet nie pyta w czym problem!

0

@Dani13 I tak trzymać, VeB

Zobacz wszystkie

73

tytan pracy, czasem i on musi odpocząć. Może liczby nie są imponujące ale litry potu wylane przez niego, bezcenne dla drużyny!

66

oglądałem mecz z ruskim komentarzem ale to zdanie zrozumiałem ,,stary haraszo Coutinho wracaju'' !!!
i oby tak dalej, jest walka jest zaangażowanie teraz trochę spokoju i będzie dobrze!

59

Wiem, że dostane bana ale muszę powiedzieć, Ernesto jesteś zły, bardzo zły...

49

S. Roberto po takiej kontuzji powinien być wprowadzany stopniowo! ale po co? Lepiej dać wyraźny sygnał dla Semedo, że choćby był w formie życia to i tak zawsze będzie tym drugim.

48

Chłopie jakby ci dobrze zapłacili, to byś założył koszulkę z napisem ,,jestem pedziem''. Bo na palcach jednej ręki można policzyć młodych Brazylijczyków rodem z faweli, którym $$$ nie zrobiły sieczki z mózgu. Z tych co teraz kojarzę, to Ronaldihio wyszedł z twarzą z tej zmiany statusu społecznego!