1

@pomi11 Pewnie brakuję mi kogoś po odejściu Messiego czy Suareza, kto zrobiłby coś więcej niż bardzo dobry mecz. Stoiczkowa zastąpił R9, R9 zastąpił Rivaldo potem Ronaldinho, Messi itp. A w tym momencie z tych nietuzinkowych zostaję Dembus bo przecież nie sztucznie kreowany na gwiazdę Depay. Od czasów Valverde zespół jedynie zwalniał i z finezji został football asekuracyjny. Chciałbym żeby Osman udowodnił swoją wartość przy odważnym trenerze.

3

Martin to człowiek który nie lęka się ciężkiej pracy. Ten charakter się przyda. Bo w Barcelonie trzeba teraz mocnych głów i wiary. Zdrowia chłopie

0

@pomi11 pokazał że, na boisku widzi dużo więcej niż bezpieczna klepka z najbliższym. Do tej pory był szybki ale trochę sztywny, teraz u Xaviego może trochę luzu dostanie i będzie robił spektakularne rzeczy na dużym ryzyku. Coś w stylu naszych młokosów, Nico i Gavi nie boją się ryzyka, i robią fajne rzeczy. Taka jest Barca, tu nie wystarczy być dobrym piłkarzem, trzeba mieć iskrę, no i oczywiście trenera który nie zgani za ponadprzeciętne akcję, jak miało to miejsce z Minguezą, który po założeniu kanału, wyleciał z hukiem!

0

@kaczorra86 trzymajmy kciuki

12

Dwa trzy miechy Dembusa z Xavim i będzie to kompletny piłkarz. Pokazał dużo więcej niż wielką szybkość!

2

@mikokarla I takiego podejścia nam trzeba, bez wiecznego marudzenia!

1

Zaciśnięte kciuki generale, daj nam dużo radości. VeB

0

@Szklaner Ok, kompromis Pani konserwator

0

@Przemas8411 ja wolę zobaczyć jak będzie grał teraz

8

Xavi wymaga stawienie się w centrum 1,5h przed treningiem, znając ambicję Alvesa to będzie przed sprzątaczką!

2

Krąży plotka jakoby Dani czytał komentarze krytyków na La rambli. I teraz ma im pozamykać gęby!

0

Gdyby udało się uzdrowić Dembusa, to prawa flanka byłaby naprawdę szybka i nieprzewidywalna. Fajna opcja na zmęczonego rywala, i fajna opcja gdy trzeba będzie walczyć cios za cios, Alves nogi nie odstawi!

0

@bady48 No z Komanem to tak nie do końca, Ronald z byłymi zespołami żegnał się w nie najlepszej atmosferze i na trenowaniu Barcy mógł tylko wygrać, i dołączyć do trenerskiej elity. Co nie umniejsza jego przywiązania dla Barcelony! Podjął rękawice i przyszedł w trudnym okresie!
Xavi dla Barcy stawia swoją trenerską karierę na jedną kartę, no i dobrze! To oznacza, że wierzy w to co robi i to jest droga do sukcesu!

27

Jeszcze Xavi nie zaczął, a już pływa w pomyjach na tej stronie. Dajmy mu czas! Brak wiary jest przerażający, to jest nasz człowiek! Krytykowanie go teraz równa się ignorancji, Xavi na to nie zasługuje, nie Xavi...

31

Witaj legendo, przeoraj i zbuduj ten zespół na nowo! Żeby zawodnicy bronili Cię kiedyś jak Iniesta, Pique, i Valdes Pepa w pamiętnym klasyku!

0

@4Fabregas4 Wyraźnie widać, wszystko odbyło się normalnie. Zawodnik wstał i pobiegł do rozgrzewki. To jest fake

0

@Magicc89PL Koeman miał dużo czasu a Barjuan musiał działać szybko. Taktyki nie było, nie ma co się oszukiwać. Ale była motywacja i w końcu akcje bramkowe. To co dał radę wyciągnąć to szacun.

1

@sokot Xavi, Andres czy Puyol też nie mieli górnolotnej Barcy na starcie swojej dorosłej kariery ale cierpliwość, pracowitość i wierność przyniosła sukcesy

2

@sokot Gavi dopiero się rozwija fizycznie, za dwa lata to będzie zabójca z twarzą dziecka.

11

Dzięki panie Barjuan, dałeś drużynie kopniaka i pokazałeś, że w tej drużynie jest przyszłość. To było kilka dobrych dni. Teraz ciężka praca czeka generała, żeby odzyskać tożsamość!

1

@czarek78 ja bym brał Daniego Alvesa na rok. Żeby kasa była na dobrego napadziora

1

@Matix90 Generał to ogarnie

19

Ale ten Nico to tsunami, a będzie jeszcze silniejszy, genialna perspektywa!

29

Chętnie zobaczyłbym Umtitiego, jeżeli trenuję tak ciężko jak o tym mówił to może akurat wróciłby do swojej starej formy

1

Witaj człowieku o bordowo- granatowej krwi!

0

Szkoda chłopaka, ale jeszcze gorsze jest to, że w tak wielkim klubie nikt nie potrafi mu pomóc!

0

@mint Niech trochę popracuje z Xavim, ktoś z dobrym pomysłem może zmienić jego defekty w walory

18

Powątpiewałem w Ter Stegena a on dzisiaj latał jak za dobrych czasów! Dembus jeszcze nie czuję dobrze piłki, ale widać ciąg na bramkę jakiego nie mieliśmy okazji od dawna oglądać

1

Najgorszą statystykę to ma sztab medyczny. Nie potrafią skutecznie leczyć. Ludzie od przygotowania fizycznego to druga porażka, brak siły, brak dynamiki, brak odnowy biologicznej i wiecznie wypompowani zawodnicy. Przykład F. De Jonga który przychodząc był płucami zespołu a teraz dołączył do szeregu. Po tym jak zespół będzie prezentował równą, stabilną formę wtedy poprawi się skuteczność i obrona. Póki co nie można wymagać 100 procent, jeśli mamy tak dużo słabych punktów!

0

@XTobiX Jako trener tak, ale to nie był przypadek, w większości zespołów które trenował zostawił niesmak. Najgorsze jest to, że temat jego wypłaty będzie teraz pożywką dla szkodników. A są pilniejsze sprawy do załatwienia, takie jak wymiana sztabu medycznego!

Media