O sobie

  • Zainteresowania Koncerty, mecze, podróże
  • Ulubiony zawodnik Leo
  • Ulubione zespoły Tool :)
  • Barcelonie kibicuję od Pucharu Europy 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 2203
  • Liczba komentarzy 161
  • Polecenia 454

Komentarze

0

W ćwierćfinale, półfinał z Niemcami jutro.

0

W tej całej antyrasistowskiej kampanii niedługo zabraknie kibiców... do oczerniania.

0

@kejdzi Chyba nie powiesz, że wyłączenie Viniciusa to cel sam w sobie, ważniejszy niż zwycięstwo? On nie jest tak dobry, żeby kolejny raz obronę pod niego ustawiać i wolałbym zobaczyć jak sobie poradzi z nim Cancelo z Araujo do asekuracji. Plus mielibyśmy możliwość zmiany w obronie, a tak cała formacja zagrała pełne 90 minut w intensywnym spotkaniu.

0

Xavi zagrał zbyt ryzykownie ustawiając obronę z trzema środkowymi, bo wykluczył sobie możliwość jakościowej zmiany w przypadku zmęczenia lub nie daj Boże urazu. No bo kto mógłby wejść na zmianę do środka obrony - Kounde po kontuzji w nie wiadomo jakim stanie czy może na siłę Alonso? Poza tym ile razy można stosować ten sam wariant z Araujo po to tylko, żeby pilnować Viniciusa. Stary lis Ancelotti w końcu coś na to wymyśli, a już rewanż Pucharu Króla w zeszłym sezonie pokazał, że to rozwiązanie straciło swoją skuteczność.

1

Podobno Barça powinna też dostać kilka karnych w tym sezonie i takie to gadanie. Przy tych kolejnych sytuacjach nie dość, że tamci padali jak rażeni piorunem przy każdym kontakcie z Kessim, żeby tylko wymusić drugą żółtą, to jeszcze grali na czas, bo do tego momentu jeszcze był remis. Chociaż na Twitterze ktoś napisał, że to były 3 ciosy bokserskie ze strony Kessiego, tak że tego :) Wszystko byle tylko narracja się zgadzała.

Zobacz wszystkie

74

Nieee, no od wina Andresa się chyba nie ślepnie.

36

Świetna kompaktowa analiza problemów Barçy.

28

Widać Ronaldo miał siano w głowie i wtedy, i teraz http://rfbl.pl/jak-ronaldo-uciekal-z-barcelony/ Romario po zdobyciu MŚ wolał tańczyć sambę na Copacabanie niż wracać do klubu, więc nie dziwne że Johan nie chciał go w zespole. Ale to pewnie też wina złego traktowania :)

28

@Lucassito Jakie to szczęście, że jest już sierpień i po wakacjach będziesz musiał wrócić do szkoły.

25

Marca w propagandzie jest jeszcze lepsza niż paski w Wiadomościach.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?