O sobie

  • Zainteresowania Koncerty, mecze, podróże
  • Ulubiony zawodnik Leo
  • Ulubione zespoły Tool :)
  • Barcelonie kibicuję od Pucharu Europy 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 2374
  • Liczba komentarzy 162
  • Polecenia 458

Komentarze

4

Ależ tu mnóstwo pozytywnych komentków. Mam wrażenie, że mówicie to samo, co gadał Wam stary albo jakiś zapijaczony trenerzyna i taki wzorzec potem powielacie wypowiadając się publicznie. I ma tu zastosowanie stara internetowa prawda: pokaż mi co piszesz w sieci, a powiem Ci kim jesteś i jaką masz historię.

0

W ćwierćfinale, półfinał z Niemcami jutro.

0

W tej całej antyrasistowskiej kampanii niedługo zabraknie kibiców... do oczerniania.

0

@kejdzi Chyba nie powiesz, że wyłączenie Viniciusa to cel sam w sobie, ważniejszy niż zwycięstwo? On nie jest tak dobry, żeby kolejny raz obronę pod niego ustawiać i wolałbym zobaczyć jak sobie poradzi z nim Cancelo z Araujo do asekuracji. Plus mielibyśmy możliwość zmiany w obronie, a tak cała formacja zagrała pełne 90 minut w intensywnym spotkaniu.

0

Xavi zagrał zbyt ryzykownie ustawiając obronę z trzema środkowymi, bo wykluczył sobie możliwość jakościowej zmiany w przypadku zmęczenia lub nie daj Boże urazu. No bo kto mógłby wejść na zmianę do środka obrony - Kounde po kontuzji w nie wiadomo jakim stanie czy może na siłę Alonso? Poza tym ile razy można stosować ten sam wariant z Araujo po to tylko, żeby pilnować Viniciusa. Stary lis Ancelotti w końcu coś na to wymyśli, a już rewanż Pucharu Króla w zeszłym sezonie pokazał, że to rozwiązanie straciło swoją skuteczność.

Zobacz wszystkie

74

Nieee, no od wina Andresa się chyba nie ślepnie.

36

Świetna kompaktowa analiza problemów Barçy.

28

Widać Ronaldo miał siano w głowie i wtedy, i teraz http://rfbl.pl/jak-ronaldo-uciekal-z-barcelony/ Romario po zdobyciu MŚ wolał tańczyć sambę na Copacabanie niż wracać do klubu, więc nie dziwne że Johan nie chciał go w zespole. Ale to pewnie też wina złego traktowania :)

28

@Lucassito Jakie to szczęście, że jest już sierpień i po wakacjach będziesz musiał wrócić do szkoły.

25

Marca w propagandzie jest jeszcze lepsza niż paski w Wiadomościach.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?