Mateu Lahoz: Iniesta sprawiał, że czułem się niekomfortowo na boisku

Jakub Grzeszczak

6 czerwca 2018, 21:00

Sport

41 komentarzy

Antonio Miguel Mateu Lahoz, sędzia hiszpańskiej Primera División oraz jeden z arbitrów na zbliżających się mistrzostwach świata w Rosji, udzielił wywiadu stacji Gol TV. W jego trakcie wypowiedział się między innymi na temat Andrésa Iniesty. Przyznał, że były zawodnik Barcelony sprawiał, że czuł się na boisku niekomfortowo.

- Iniesta to wielki zawodnik, za którym wszyscy będziemy tęsknić. Był jedynym graczem, któremu przeszkadzało, jak się ustawiam w trakcie meczu, i w ten sposób zawsze sprawiał, że czułem się niekomfortowo na boisku.

- W trakcie spotkania mówił mi „Mateu, przeszkadzasz mi!”. Tłumaczyłem mu wtedy, że w przypadku jego zespołu ciężko ustawić się lepiej i musiałem tam stać. Przyznaję jednak, że odkąd to usłyszałem, zacząłem analizować spotkania drużyn w lidze, żeby móc poprawić ten element.

Mateu Lahoz wypowiedział się także na temat powtórek wideo, które od przyszłego sezonu będą pomagać sędziom prowadzić spotkanie: - nie wiem, czy to pozwoli na wyeliminowanie pomyłek, ale na pewno nam pomoże. Od nowego sezonu będziemy mieli nowe urządzenie, które będzie dla nas niczym anioł stróż.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i wszystko jasne czemu tyle pomylek w lidze hiszpanskiej,to wszysyko wina Andresa :-(

@Katalończyk 99: Nieee, no od wina Andresa się chyba nie ślepnie.

@skarfacze: Ha ha uwielbiam takie fajne i mądre żarty (dla tych co nie wiedza, Andres ma winiarnie) - brawo Ty! :)

@Bobek24: Brawo My, bo dzięki reklamie zrozumieli, uff :)
« Powrót do wszystkich komentarzy