O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 972
  • Liczba komentarzy 319
  • Polecenia 448

Komentarze

8

Ten mecz był z pozdrowieniami dla Espanyol #Espanyolout

0

@HavertzKai Podobno szukają obrońcy a Kounde reprezentuje jakiś poziom

1

Wymienić za Kimmicha 1:1 i spoko

0

@slayer Ja na to patrzę tak jak na Iniestę gdy odchodził do Japonii. Zrobił swoje mega zasłużony piłkarz a na pseudo emeryturze grał sobie dla fanu s przy okazji robił interesy. Spoko opcja po prostu niebotyczne pieniądze sprawiają że tak to wygląda ale kto z nas by nie robić tą samą pracę za 10x wyższą wypłatę?

0

@Sewren122 Raphinha nie potrafi dryblować ale tylko grając dla Barcelony. Grając w Leeds potrafił kilka razy poczarować między innymi dlatego teraz jest u nas. Fati może jeszcze dojdzie do siebie z formą w przyszłym sezonie ale Ferran czy Garcia to po prostu nie poziom Barcy.

Zobacz wszystkie

25

Jakiekolwiek pieniądze zawsze lepsze niż Depay siedzący na trybunach i zgarniający wypłatę. Jedynym rozwiązaniem byłoby dać mu pograć u nas złym graczem to on nie jest.

23

Messi to nie tylko legenda Barcelony ale także legenda futbolu. Kilka dni temu uwielbiany przez wszystkich a teraz porównywany do Figo? Mało to Wam dał radości przez 21 lat? To że klub nie był w stanie finansowo wyrobić to nie wina Messiego. Gdyby Wam w pracy dawali więcej kasy też nikt by nie powiedział, że połowa wystarczy. Jak Figo to są Ci którzy tak piszą o Messim zamiast podziękować za to, że nie raz sam ciągnął całą drużynę i być wdzięcznym za całe show które robił na boisku to w taki sposób mu dziękujecie? Poza tym gdzie miał iść jak nie do PSG czy któregoś z Manchesterów? Innych na niego nie było stać a żegna się w taki sposób poprzez pseudo pandemie. Trudno, jeszcze nadejdzie dzień gdy wpadnie na Camp Nou i wtedy prawdziwi kibice będą mogli mu podziękować owacjami za te wszystkie lata. Poza tym uśmiechy do kamery czy aparatów to jedno a co może czuć to inna kwestia także nie biorę tego pod uwagę jako zdradę Barcelony.

19

Szkoda, że to nie PSG ale i tak jest spoko.

18

No i spoko, mamy szansę obejrzeć mecz z "nowoczesną" Barceloną. VeB

15

8 po Inieście powinna być dla niego. Fajnie się go ogląda.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?