O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1089
  • Liczba komentarzy 348
  • Polecenia 494

Komentarze

2

@Halamadrid2007 i przy okazji sam siebie pogrąża. Taki mini pstryczek od futbolu mi się tam podoba.

1

Ramos pokazał jak się strzela. Martwi trochę fakt, że gdyby nie on znowu zgubilibyśmy punkty.

0

0

Ciekawe ile Florek sypnął Lahozowi na lewo za jego stronnicze decyzje. Na szczęście on już odszedł ale szkoda, że temu się nie przyjrzą.

0

Wypożyczenia z Barcelony są jak Karitas. Nie dość, że za darmo to jeszcze Barcelona dopłaca bezpośrednim rywalom do wypłaty dla piłkarza który będzie grał przeciwko Barcelonie. Śmiechu warte.

Zobacz wszystkie

25

Jakiekolwiek pieniądze zawsze lepsze niż Depay siedzący na trybunach i zgarniający wypłatę. Jedynym rozwiązaniem byłoby dać mu pograć u nas złym graczem to on nie jest.

23

Messi to nie tylko legenda Barcelony ale także legenda futbolu. Kilka dni temu uwielbiany przez wszystkich a teraz porównywany do Figo? Mało to Wam dał radości przez 21 lat? To że klub nie był w stanie finansowo wyrobić to nie wina Messiego. Gdyby Wam w pracy dawali więcej kasy też nikt by nie powiedział, że połowa wystarczy. Jak Figo to są Ci którzy tak piszą o Messim zamiast podziękować za to, że nie raz sam ciągnął całą drużynę i być wdzięcznym za całe show które robił na boisku to w taki sposób mu dziękujecie? Poza tym gdzie miał iść jak nie do PSG czy któregoś z Manchesterów? Innych na niego nie było stać a żegna się w taki sposób poprzez pseudo pandemie. Trudno, jeszcze nadejdzie dzień gdy wpadnie na Camp Nou i wtedy prawdziwi kibice będą mogli mu podziękować owacjami za te wszystkie lata. Poza tym uśmiechy do kamery czy aparatów to jedno a co może czuć to inna kwestia także nie biorę tego pod uwagę jako zdradę Barcelony.

19

Szkoda, że to nie PSG ale i tak jest spoko.

18

No i spoko, mamy szansę obejrzeć mecz z "nowoczesną" Barceloną. VeB

15

8 po Inieście powinna być dla niego. Fajnie się go ogląda.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?