O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 151
  • Liczba komentarzy 373
  • Polecenia 532

Komentarze

4

Jak ja czytam, że półgłówek Deco i obrażony Lapcio podejmują pod wpływem chwili takie ważne decyzję to czuję zażenowanie. Rozumiem zwolnić trenera za słabe wyniki sportowe ale za kilka zdań wypowiedzianych na konferencji prasowej? Do tego ten fakt, że Lapcio zawsze był tak bardzo za pozostaniem Xaviego. Rzeczywiście Barca to więcej niż klub. Teraz to stan umysłu.

0

@Tool Może nauczyli się po tym jak Coutinho nam zasądził w pamiętnym 8:2 z Bayernem

3

Dali dupy z Endrickiem dlatego wzięli go aby zatuszować marazm na rynku transferowym a teraz sami nie wiedzą co z nim zrobić.

1

To dopiero remis.

0

@B jak BARCA śmietankowi pewnie wtrącili swoje 5 groszy

Zobacz wszystkie

25

Jakiekolwiek pieniądze zawsze lepsze niż Depay siedzący na trybunach i zgarniający wypłatę. Jedynym rozwiązaniem byłoby dać mu pograć u nas złym graczem to on nie jest.

23

Messi to nie tylko legenda Barcelony ale także legenda futbolu. Kilka dni temu uwielbiany przez wszystkich a teraz porównywany do Figo? Mało to Wam dał radości przez 21 lat? To że klub nie był w stanie finansowo wyrobić to nie wina Messiego. Gdyby Wam w pracy dawali więcej kasy też nikt by nie powiedział, że połowa wystarczy. Jak Figo to są Ci którzy tak piszą o Messim zamiast podziękować za to, że nie raz sam ciągnął całą drużynę i być wdzięcznym za całe show które robił na boisku to w taki sposób mu dziękujecie? Poza tym gdzie miał iść jak nie do PSG czy któregoś z Manchesterów? Innych na niego nie było stać a żegna się w taki sposób poprzez pseudo pandemie. Trudno, jeszcze nadejdzie dzień gdy wpadnie na Camp Nou i wtedy prawdziwi kibice będą mogli mu podziękować owacjami za te wszystkie lata. Poza tym uśmiechy do kamery czy aparatów to jedno a co może czuć to inna kwestia także nie biorę tego pod uwagę jako zdradę Barcelony.

19

Szkoda, że to nie PSG ale i tak jest spoko.

18

No i spoko, mamy szansę obejrzeć mecz z "nowoczesną" Barceloną. VeB

15

8 po Inieście powinna być dla niego. Fajnie się go ogląda.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?