0

Czy jest w stanie mi ktoś powiedzieć kiedy był ostatni raz gdy trener miał wszystkich dostępnych zawodników bo tak szczerze to ja nie pamiętam. Dlaczego w kontraktach nie mają zapisane o niższym wynagrodzeniu gdy zawodnik wypada z gry?

1

@niepijpiotrek no i słynne "transfer kwestią godzin".

3

@Herbert Oby jeszcze tuszu w drukarce nie zabrakło. :P

0

@Ronad10 Tylko, że tu nie chodzi o samą "wagę" strzelonej bramki a o spektakularność wykonania strzału. W końcu oceniane jest "piękno" zdobytego gola.

0

@Michau98 Grał ok chodziło mi o te pretensje do sędziego i machanie łapkami. Bardzo irytujące do oglądania jest takie zachowanie w stosunku do sędziego szczególnie pod koniec meczu. Ja rozumiem, że każda urwana minuta była na wagę złota przy stanie 1:0 ale jednak wolę gdy widowisko piłkarskie trwa do ostatniej minuty zamiast pretensji do sędziego za nie odgwizadnie symulki.

3

Carvajal klauna z siebie robił. Typowy śmietankowiec. Nico i Lamine gdyby tak grali razem w Barcelonie to w końcu mielibyśmy kogo oglądać na tym lewym skrzydle. Perez też ciekawy drybling. Oby tak dalej.

0

@T^L Lewy grał jako pomocnik tak wiem o co chodzi i Masz rację ale Xavi kompletnie go zlał pytanie czy rzeczywiście przez braki czy przez to, że Lewy nawet jak mu nie szło, to grał za nazwisko. Felix moim zdaniem jest lepszy od Ferrana Torresa jeśli chodzi o przydatność dla drużyny ale jeśli już to wypożyczenie a później niech przyjdzie do nas za darmo jeśli okaże się nadal przydatny dla naszego zespołu.

1

Szkoda Roque. Chłopak nawet nie dostał normalnej szansy na grę aby udowodnić swoją wartość. Mogliby go zostawić na pre sezon.

0

@ziomal88 Piłkarz gra nie ze względu na wiek a umiejętności. Tak samo gra choćby Yamal czy wcześniej Fati. Nie mówię aby go dawać w każdym meczu w podstawie na 90 minut ale chociażby jako rezerwowy właśnie po to jak Napisałeś wcześniej aby poczuł tą reprezentację i nabrał tego doświadczenia.

0

@ziomal88 Tak wiem, że są to inne pozycje ale mi bardziej chodziło o to co pokazali ci dwaj piłkarze podczas sezonu w Barcelonie. Cubarsi robił robotę i moim zdaniem zasłużył na to aby zmieścić go w składzie reprezentacji.

0

Ferran Torres się dostał a Pau Cubarsi obejdzie się smakiem. De la Fuente to sabotażysta xD Z drugiej strony dobrze niech sobie chłopak odpocznie i szykuje do presezonu. Wielkie turnieje jeszcze przed nim.

0

Szkoda kontuzji Desta. W tym PSV nawet jakoś mu szło.

1

@HypeR Ter Stegen do tego xD

0

Szkoda, że nie ma opcji trenera (Xaviego) bo chyba on rozczarował mnie najbardziej.

Z piłkarzy to jeśli chodzi o rozczarowanie nie wiem czy Cancelo. Po tym co prezentował zanim przyszedł do Barcy na wypożyczenie (przeplatane dobre mecze ze słabymi) tak u nas jest to samo więc nie spodziewałem się dużo więcej. Myślę, że rozczarował mnie na pewno Araujo ale głównie poprzez czerwoną kartkę przeciwko PSG oraz więcej spodziewałem się od Ter Stegena ale to może też dlatego, że miał świetny poprzedni sezon.

0

Wie ktoś z Was z jakimi lekarzami i fizjoterapeutami pracuje Flick? Pytam bo mam nadzieję, że znowu pół drużyny nie wyleci nam ze składu na kilka tygodni w środku sezonu.

0

Pamiętna remontada Barcelony vs PSG 6:1 za czasów Enrique w Barcelonie teraz Enrique prowadzi PSG.

Pamiętne 8:2 od Bayernu teraz przychodzi do nas trener który spuścił nam lanie. Przypadek?

2

@KibicBarcy84 od nas ze strony się dowiedział xD

3

@ziomal88 Koeman grał Mimguezą, Braitwhitem itp ale miał też Messiego czy Busquetsa. Koeman zostawił drużynę w środku tabeli o moralach drużyny nie wspominając. Xavi dał powiew świeżości podniósł morale drużyny i sprawił, że piłkarze chcieli za nim iść. Także nie uważam abym się zbłaźnił pisząc wcześniejszy komentarz.

4

Nie oszukujmy się z Koamanowskiego bagna które zastał przychodząc tutaj Xavi zostawia drużynę może nie perfekcyjną ale conajmniej dobrą, stabilną i z potencjałem. Oby nowy trener potrafił to tylko poukładać i dodać coś od siebie a będzie dobrze. Xaviemu na pewno należy się szacunek i podziękowanie.

1

Podobno Pochettino odchodzi z Chelsea może Deco zje kolację w tej samej restauracji co Pochettino dwa dni temu xD

10

Jak to mówią "jest się takim piłkarzem jak ostatni mecz który zagra" oraz "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" pomimo, że gracz Realu to szacunek mu się należy od każdego fana dobrego futbolu.

0

A może by tak pozbyć się i Xaviego i Laporty?

4

Jak ja czytam, że półgłówek Deco i obrażony Lapcio podejmują pod wpływem chwili takie ważne decyzję to czuję zażenowanie. Rozumiem zwolnić trenera za słabe wyniki sportowe ale za kilka zdań wypowiedzianych na konferencji prasowej? Do tego ten fakt, że Lapcio zawsze był tak bardzo za pozostaniem Xaviego. Rzeczywiście Barca to więcej niż klub. Teraz to stan umysłu.

0

@Tool Może nauczyli się po tym jak Coutinho nam zasądził w pamiętnym 8:2 z Bayernem

3

Dali dupy z Endrickiem dlatego wzięli go aby zatuszować marazm na rynku transferowym a teraz sami nie wiedzą co z nim zrobić.

1

To dopiero remis.

0

@B jak BARCA śmietankowi pewnie wtrącili swoje 5 groszy

0

@Murazor 23letni Messi miał na koncie kilka złotych piłek był niesamowity i robił co chciał na boisku. Yamal to niewiadoma ale nie łudzę się, że nagle będzie z niego drugi Messi choć bardzo chciałbym się mylić.

0

@Coutinho007 Tak pamiętam ale nie widzę innej drogi aby wyjść z długów jak zacząć drogo sprzedawać i nie wydawać tych pieniędzy na siłę a zacząć spłacać to co trzeba. No chyba że znajdziemy Araba który zechce zostać właścicielem Barcelony i zrobi z nas kolejne PSG.

2

Manchester Untied za Fatiego też podobno oferował setki milionów swego czasu. Nikt nie chciał brać kasy kiedy trzeba było. Sprzedać za 200 mln za 3/4 lata niech wróci za darmo.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?