Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_Specjalista Ale on nigdy nie zrobil nic dla barcy dobrego wiec niemozliwe
0
@_Specjalista hahaha sabotazysta nadchodzi !;
0
To niestety nie ma znaczenia
0
Antułaaaaan Grieeeeezmannnnn !! Swietny transfer
1
@Romario87 oddaj Suareza za free i wez 17letnia dziewice z warkoczykami za 120 mln z Francji. Niemozliwe nie istnieje? A jednak!
0
Griezmann to jest kocur najwiekszy
0
Oj rudy rudy....
0
@MarFan Bzdura. Liczby tego nie pokazuja. Medialny sciek
17
Griezmann pokazal ze nie istnieja dla niego sytuacje 100 procentowe
4
Tylko rożnica Panie Koeman polega na tym ze Riqui ma papiery na granie w pierwszej jedenastce co udowadnia w kazdym wystepie. Czego nie mozna powiedziec o tych innych co malo graja. A o takim busquetsie z podstawy nie wspomne bo szkoda strzepic.. Wiec daruj sobie gadki ala zabawa w Mourinho bo to nie Twoja liga i waga
0
Nie trawie typa od zawsze
0
Minusy : Brak plusów ( no dobra niech bedzie ze plusem sa 3 pkt) To tyle
1
Hehe hehehe hehehe hehehe hehehe hehehehehehehehe Beny Hill !
0
Gdybysmy mieli cr7 na szpicy , śo i dobrego nastepce busquetsa to mielibysmy szanse cos ugrac
0
Ciekawe czy juve poszloby na wymiane griezmann dembele za cr7. Wyobrazcie sobie co by bylo gdybysmy mieli portugalczyka na szpicy i lewym skrzydle. Marzenie
0
Ile ja bym dal zeby zobaczyc cr7 w barcie .... on jako jedyny potrafilby udzwignac role kapitana i pokazac leo ze nie wszyscy uznaja jego wyzszosc w szatni na sile podajac do niego kazda pilke. Jakby pyklo to stworzyliby mega duet
0
Ile ja bym dal zeby zobaczyc za rok cr7 w koszulce barcy. Chociaz na 2 lata
1
A jesli chodzi o tych zawodnikow to widzialbym u nas di marie serio rozruszalby prawa strone. Messi by byl zadowolony jakby dostal jeszcze aguero. Mimo ze brzmi to kiepsko i z odmladzaniem wspolnego zbut wiele nie ma to i tak wole to niz dembele brajtlajdaka czy griezmana kopiacych sie po czole lub leczacych kontuzje
0
Garcia niech wzmocni barce b
0
Spokojnie przyjdzie E. Garcia z City i zlapie go za morde jak i reszte skladu. Dobrze ze okienko transferowe toz toz
0
Z cyklu jak wywalic za siebie w fontanne kilka milionow. Geniusze zarzadzaja tym klubem
2
@socha Brak nam typowej dziewiatki kocura. Duńczyk to nie ten poziom. Stara sie ale chu*em muru nie przebije
1
@Coutinho007 Ja pamietam ze jak przyszedl suarez to poczulem taka ulge ze w koncu mamy szanse na Lm , bo bez napastnika typowej 9tki kocura nasza gra wyglada dramatycznie. Suarez byl tak niedocenianym puzlem tej ukladanki ze glowa mala
0
Moim zdaniem z tak bezcharakternymi zawodnikami jak Griezmann , Coutinho , Dembele w ataku nic nie da sie ugrac. Bez żalu pozegnalbym ich z klubu i wymienil na jednego napadziora z jajami i glodnego sukcesow. Bez wiecznych znizek formy i kontuzji. Kasa jaka zarzad wydal na tych trzech wola o pomste do nieba
0
Ten nasz titanic tonie a kazda decyzja zarzadu/ ruch transferowy to woda wlewajaca sie na poklad... Juz niedlugo czas by di caprio zamarzl.. oj niedlugo
0
Hahah to juz jeden z ostatnich gwozdzi..
0
Tylko jest jedna znaczaca roznica miedzy nimi.. Koeman nie wygra LM
4
Benny Hill na ławce trenerskiej wczesniej rolnik , wczesniej Val pierde ... Co tu duzo mowic.. Vamos !!!
0
@sevs bo inter to inter sam wiesz ze zawsze szaleja
1
Niestety ale obecnie ten klub kwalifikuje sie do rozwiazania za porozumieniem stron. Taka patologia jaka prowadzil przez lata zarzad i socios ktorzy nic nie zareagowali, tylko kupowali karnety musiala do tego doprowadzic ! Zadne zdziwienie Przyczyna skutek! Karma wrocila. Niestety dla nas kibicow z Polski tez i nic nie jestesmy w stanie z tym zrobic. Mozna pierdzie lic glupoty w stylu "dumni po sukcesie wierni po porazce ale to slogany".. polityka i nic wiecej ! To samo czeka nasz kraj za jakis czas gdyz z pis u przyjdzie po i tak na zmiane zniszcza Pl