Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wdokk francuz to kompletna pomylka . Najgorszy mozliwy wybor na napastnika barcy
1
@SzahMatt z czarnej d. Tkzwanej
0
@pinho1899 haha ale gosc z Cb
2
@pinho1899 przeczytales wszystkie komentarze xD ale łom
0
@pinho1899 Trolluje Cie xD widac jednak przeczytales wszystkie moje komentarze z dzis. Ale dzbanek xD
0
@pinho1899 Ale pocisk. Chyba sie nie pozbieram po tym
0
@pinho1899 tacy jak Ty sie jednak rodza. Szok
0
@pinho1899 ty tak serio ? xD
0
@POLAK12345 hehe niby ta xd
0
@konraden szkoda strzepic..
1
To co ? Po sezonie wymiana na linii barca atleti? Suarez in , Griezmann out + doplata 20 mln ze strony barcy? xd w tym klubie to mozliwe. A wiecie co jest najgorsze? Ze i tak by teraz sie oplacalo xDD komedia i to czarna
0
To co ? Po sezonie wymiana na linii barca atleti? Suarez in , Griezmann out + doplata 30 mln ze strony barcy? xd w tym klubie to mozliwe. A wiecie co jest najlepsze? Ze i tak by teraz sie oplacalo xDDD
0
@jarkos blagam bez griezmanna juz... ile mozna sie meczyc z nim
2
@JacaBarca poklosie rzadow bartomeu i debilnego sprowadzania cienkich francozow za fortune
0
@th@les bo to poziom na granade a nie psg czy bayern
0
@MaxRM Masz racje. Piona dla kumatych. Zapraszam do przeczytania moich dzisiejszych komentarzy. Mysle ze francuzi tez sa zmora tej ekipy
0
Messi schodzi ze sceny
0
A tak swoja droga widzieliscie go co zrobil po ostatnim gwizdku? Przegrywamy 1:4 z szejkami a on szczerzy jape do graczy psg jakby na piwko mieli isc po meczu... napiszcie co sadzicie o tym , mi juz brak slow na ten cyrk
2
Panowie i panie czy wy to widzicie!? Przegrywamy z psg 1:4 a nasz trener po ostatnim gwizdku szczerzy zeby do graczy psg.. Napiszcie co myslicie o tym bo mi juz brak slow na ten cyrk
0
@konraden beny hill nie przekonuje . Przegrywaja 1:4 z psg a on po meczu szrzerzy zeby do pilkarzy . Dno
10
Jedyny francuz ktory powinien grac w barcy to Mbappe. Ale juz nas nie stac bo sprowadzili przereklamowany szrot za cene 2 x wieksza w sumie. Dno
2
Proponuje jeszcze kilku francuzow do skladu kupic za spora sumke
3
Zacznijmy od pozbycia sie 4 francuzow z klubu. Blagam czy ktos jeszcze wierzy ze oni cos wniosą? Dembele jako zmiennik moze. Reszta won !!! Ile kasy poszlo na nich wszystkich... dno dna
0
@damian777 Racja. Zapomnialem o nim
0
@Unikatowy Bron dalej napastnika przez male "n" Za rok walka o lige europy. Ja z tych co woleli suareza za 5mln niz tego mistrza swiata za 120mln
0
To bylo pewne przeciez... Ja wiem ze naiwni kibice co pisza: ,, ten rok bd dobry , griezmann ma potencjal na kocura w barcy, dembele zlota pilka za rok , messi prowadz" sa teraz w szoku ale to bylo do przewidzenia. Sory.. pisalem o tym juz wczesniej. Czas sie obudzic
1
Suarez wroc za tego dyzme nikusia !!!!!
1
@Naturopata griezmann pierwszy do odstrzalu. Nie pasuje do barcy . Przereklamowany nikuś dyzma co strzela tylko raz na jakis czas niepotrzebnego gola( czasem ladnego) i wraca do łask naiwnych kibicow i trenera co nabieraja sie ze z takim napastnikiem mozna cos ugrac... dno suarez..... tesknimy
1
@EGON1128 to jest niesamowite ze dali za tak przereklamowanego dyzme tyle kasy
2
Nie ma bardziej przereklamowanego zawodnika u nas w zespole !!!!! Usmiechac aie i pajacowac umie da sie lubic ale pilkarsko to nikodem dyzma !!!!