1

@wdokk francuz to kompletna pomylka . Najgorszy mozliwy wybor na napastnika barcy

1

@SzahMatt z czarnej d. Tkzwanej

0

@pinho1899 haha ale gosc z Cb

2

@pinho1899 przeczytales wszystkie komentarze xD ale łom

0

@pinho1899 Trolluje Cie xD widac jednak przeczytales wszystkie moje komentarze z dzis. Ale dzbanek xD

0

@pinho1899 Ale pocisk. Chyba sie nie pozbieram po tym

0

@pinho1899 tacy jak Ty sie jednak rodza. Szok

0

@pinho1899 ty tak serio ? xD

0

@POLAK12345 hehe niby ta xd

0

@konraden szkoda strzepic..

1

To co ? Po sezonie wymiana na linii barca atleti? Suarez in , Griezmann out + doplata 20 mln ze strony barcy? xd w tym klubie to mozliwe. A wiecie co jest najgorsze? Ze i tak by teraz sie oplacalo xDD komedia i to czarna

0

To co ? Po sezonie wymiana na linii barca atleti? Suarez in , Griezmann out + doplata 30 mln ze strony barcy? xd w tym klubie to mozliwe. A wiecie co jest najlepsze? Ze i tak by teraz sie oplacalo xDDD

0

@jarkos blagam bez griezmanna juz... ile mozna sie meczyc z nim

2

@JacaBarca poklosie rzadow bartomeu i debilnego sprowadzania cienkich francozow za fortune

0

@th@les bo to poziom na granade a nie psg czy bayern

0

@MaxRM Masz racje. Piona dla kumatych. Zapraszam do przeczytania moich dzisiejszych komentarzy. Mysle ze francuzi tez sa zmora tej ekipy

0

Messi schodzi ze sceny

0

A tak swoja droga widzieliscie go co zrobil po ostatnim gwizdku? Przegrywamy 1:4 z szejkami a on szczerzy jape do graczy psg jakby na piwko mieli isc po meczu... napiszcie co sadzicie o tym , mi juz brak slow na ten cyrk

2

Panowie i panie czy wy to widzicie!? Przegrywamy z psg 1:4 a nasz trener po ostatnim gwizdku szczerzy zeby do graczy psg.. Napiszcie co myslicie o tym bo mi juz brak slow na ten cyrk

0

@konraden beny hill nie przekonuje . Przegrywaja 1:4 z psg a on po meczu szrzerzy zeby do pilkarzy . Dno

10

Jedyny francuz ktory powinien grac w barcy to Mbappe. Ale juz nas nie stac bo sprowadzili przereklamowany szrot za cene 2 x wieksza w sumie. Dno

2

Proponuje jeszcze kilku francuzow do skladu kupic za spora sumke

3

Zacznijmy od pozbycia sie 4 francuzow z klubu. Blagam czy ktos jeszcze wierzy ze oni cos wniosą? Dembele jako zmiennik moze. Reszta won !!! Ile kasy poszlo na nich wszystkich... dno dna

0

@damian777 Racja. Zapomnialem o nim

0

@Unikatowy Bron dalej napastnika przez male "n" Za rok walka o lige europy. Ja z tych co woleli suareza za 5mln niz tego mistrza swiata za 120mln

0

To bylo pewne przeciez... Ja wiem ze naiwni kibice co pisza: ,, ten rok bd dobry , griezmann ma potencjal na kocura w barcy, dembele zlota pilka za rok , messi prowadz" sa teraz w szoku ale to bylo do przewidzenia. Sory.. pisalem o tym juz wczesniej. Czas sie obudzic

1

Suarez wroc za tego dyzme nikusia !!!!!

1

@Naturopata griezmann pierwszy do odstrzalu. Nie pasuje do barcy . Przereklamowany nikuś dyzma co strzela tylko raz na jakis czas niepotrzebnego gola( czasem ladnego) i wraca do łask naiwnych kibicow i trenera co nabieraja sie ze z takim napastnikiem mozna cos ugrac... dno suarez..... tesknimy

1

@EGON1128 to jest niesamowite ze dali za tak przereklamowanego dyzme tyle kasy

2

Nie ma bardziej przereklamowanego zawodnika u nas w zespole !!!!! Usmiechac aie i pajacowac umie da sie lubic ale pilkarsko to nikodem dyzma !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?