Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On tu zostaje? No nie wiere...
1
@Kuna116 Wtedy byloby az zbyt pieknie xD
0
@PlsNotAtletico W kazdej partii by sie odnalazl w PL xD Tacy jak on sa uszyci pod to
0
Antonio Conte do Barcy ! Dobry plan?
0
Antonio Conte do Barcy
0
Oby tylko sprzedali griezmanna. To podstawa
1
On by sie bardziej odnalazl w PL Sejmie
0
Za wyjątkiem Griezmanna Atleti zawsze mialo nosa do napadziorow
0
@hazo428 Antek akurat niezbyt xD
0
Oddac 3 francuzow za 1 dobrego grajka mlodego
0
@czar007 i griezmanna za sensowny hajs
0
Odzyskac ile sie da kasy za ten niewypał transferowy
3
Towarzysko poza pracą tak. Służbowo oby nie
0
@Manypijany Za malo ludzi tak uwaza niestety. Piona
3
Bartomeu do kicia za takie ruchy... Oddanie Luisa do Atleti doplata 100mln + pensje obydwu i wziecie griezmanna = 3 miejsce w lidze . Czapki z glow.. żenada
6
Jeśli ktoś uważa ze griezmann zagrał dobry sezon i zrobil roznice na boisku to analogicznie powinien tez uwazac ze barcelona w tym roku pokazala klase jesli chodzi o rozgrywki. To jest niesamowite jak ludzie szybko godza sie z szara rzeczywistoscia i zaklamuja obraz na sile. Tak samo jest w przelozeniu na nasz kraj i wladze.
0
@robimen12345 Jesli to jest jego sezon dobry to ja nie mam pytan jak slaby to byl ruch transferowy
2
Suarez > Griezmann
0
Ale dno ten klub sie stoczył
8
@socha Griezmann sie nigdy nie obudzil xD straszny transfer nic nie wniosl. Oby wiecej nie sprowadzali graczy za taka kase ktorzy nie robia roznicy na boisku. Mysle ze masz racje z tym Aguero
1
@zwyklykibic93 Szkoda , ale mimo to byloby to cos wielkiego. Piona byku
0
@zwyklykibic93 Trzebaby to ustalic ale przyznaj ze magia tych dwoch gosci moglaby przewazyc
0
Wymiana ! To by było marzenie. Leo i Cr jednoczą się by stawic czola psg i bayernowi. Marzenia..
0
chyba poleci va bank i moze sie zwroci na boisku w wynikach. Idac droga Kumana i tego bagna z tego roku to tylko upasc moze ten klub i to predzej niz kazdy mysli
0
@Majsteer Moze wniesie jaja bo tych brak tej druzynie kd paru ladnych lat co pokazuja wyniki w kluczowych meczach sezonow
0
@jeykey1543 Jak mi zgwalca siostre to zalatwie na wlasna reke ta sprawe
0
@pienaar Mam przeczucie ze jednak Juve wejdzie
1
Wyjatkowo slaby sezon Pedriego i Barcy. Jak na Pedriego wspanialy, tu sie zgodze.. Dokad zmierzasz Barcelono...
0
@pienaar tylko ze Juve wygra z Bologna a Milan gra Atalanta wiec wskoczą do Lm rzutem na taśme
1
@masik86 ale nigdy u siebie xD