0

On tu zostaje? No nie wiere...

1

@Kuna116 Wtedy byloby az zbyt pieknie xD

0

@PlsNotAtletico W kazdej partii by sie odnalazl w PL xD Tacy jak on sa uszyci pod to

0

Antonio Conte do Barcy ! Dobry plan?

0

Antonio Conte do Barcy

0

Oby tylko sprzedali griezmanna. To podstawa

1

On by sie bardziej odnalazl w PL Sejmie

0

Za wyjątkiem Griezmanna Atleti zawsze mialo nosa do napadziorow

0

@hazo428 Antek akurat niezbyt xD

0

Oddac 3 francuzow za 1 dobrego grajka mlodego

0

@czar007 i griezmanna za sensowny hajs

0

Odzyskac ile sie da kasy za ten niewypał transferowy

3

Towarzysko poza pracą tak. Służbowo oby nie

0

@Manypijany Za malo ludzi tak uwaza niestety. Piona

3

Bartomeu do kicia za takie ruchy... Oddanie Luisa do Atleti doplata 100mln + pensje obydwu i wziecie griezmanna = 3 miejsce w lidze . Czapki z glow.. żenada

6

Jeśli ktoś uważa ze griezmann zagrał dobry sezon i zrobil roznice na boisku to analogicznie powinien tez uwazac ze barcelona w tym roku pokazala klase jesli chodzi o rozgrywki. To jest niesamowite jak ludzie szybko godza sie z szara rzeczywistoscia i zaklamuja obraz na sile. Tak samo jest w przelozeniu na nasz kraj i wladze.

0

@robimen12345 Jesli to jest jego sezon dobry to ja nie mam pytan jak slaby to byl ruch transferowy

2

Suarez > Griezmann

0

Ale dno ten klub sie stoczył

8

@socha Griezmann sie nigdy nie obudzil xD straszny transfer nic nie wniosl. Oby wiecej nie sprowadzali graczy za taka kase ktorzy nie robia roznicy na boisku. Mysle ze masz racje z tym Aguero

1

@zwyklykibic93 Szkoda , ale mimo to byloby to cos wielkiego. Piona byku

0

@zwyklykibic93 Trzebaby to ustalic ale przyznaj ze magia tych dwoch gosci moglaby przewazyc

0

Wymiana ! To by było marzenie. Leo i Cr jednoczą się by stawic czola psg i bayernowi. Marzenia..

0

chyba poleci va bank i moze sie zwroci na boisku w wynikach. Idac droga Kumana i tego bagna z tego roku to tylko upasc moze ten klub i to predzej niz kazdy mysli

0

@Majsteer Moze wniesie jaja bo tych brak tej druzynie kd paru ladnych lat co pokazuja wyniki w kluczowych meczach sezonow

0

@jeykey1543 Jak mi zgwalca siostre to zalatwie na wlasna reke ta sprawe

0

@pienaar Mam przeczucie ze jednak Juve wejdzie

1

Wyjatkowo slaby sezon Pedriego i Barcy. Jak na Pedriego wspanialy, tu sie zgodze.. Dokad zmierzasz Barcelono...

0

@pienaar tylko ze Juve wygra z Bologna a Milan gra Atalanta wiec wskoczą do Lm rzutem na taśme

1

@masik86 ale nigdy u siebie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?