Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jesli zostawia Griezmanna z taka pensja i tak malym wkladem w gre to pokaze jak bardzo mydla oczy kibicom o ekonomii klubu
2
@PlanetFCB jesli nie wywala griezmanna to okienko uznam za przegrane
1
Griezmann out Depay in
0
Oby Griezmanna pogonili
0
@donleoJR A ja mysle ze to ma glowny wplyw. Dla barcy obecnie depay to jedyna opcja za ta kase do ataku. Jak nie on to kto?
0
Gdyby nie Depay juz by go nie bylo
0
@teacherakademicki mi tez sie chce śmiac z tego. Plakac nie wypada
0
@YoungMan jesli to prawda to znow mamy sezon do zapomnienia. Slabe wzmocnienia jak narazie
0
@Coutinho007 boisko zweryfikuje
0
@barteggg08 Gdyby nie sprowadzali szrotu za kasa ponad 100mln to teraz by bylo. Griezmann dembele coutinho co to za chore ceny...
2
Won ! Reszta najemnikow z Francji tez !
0
@Moczymorda36 Serce mowi jedno ale niestety rozum drugie. Obys mial racje
0
@barteggg08 a ja mysle ze liczy sie jakosc nie ilosc. Codziennie sprowadzaja graczy ktorzy poziomem odbiegaja od barcy ktora chcemy ogladac. Aguero 6 lat temu ok. W tym roku grzal glownie lawe razem z Garcia.
0
@Moczymorda36 za rok bedzie w huesce
0
Jest Garcia , jakis jeszcze Jose , czy inny Pablo no name i mozemy zaczynac sezon. Niesamowity regres klubu
0
Hahahahah czasy sie pogorszyly Panie Garcia. Zobacz jak nisko teraz jest Barca a gdzie byla wczesniej. Samo to ze Ty jestes oglaszany jako transfer ,, wzmocnienie " swiadczy o tym ze tonacy brzytwy sie chwyta !
0
@robimen12345 Tkzw przeczucie. Mam identyczne. Nie widzialem nic wyjatkowego w tym graczu i tez uwazam ze to zapchajdziura
0
@SeWo77 griezmann to dno. Kazdy to widzi oprocz Ciebie
0
@Zagorzały Fan F.C.B mam tak samo. Czuje ze to poziom minguezy
0
@krzywy pjanic griezmann brajtlat roberto out
1
Puchar Gampera i moze jeszcze puchar krola wpadnie
0
@Hubertusk dembele griezman lenglet out !!!!!
0
@Jakub1513 hahah ci francuzi to jakies dno
0
@Lucky_Luke Jeden i drugi jest tak samo fatalny niestety... az brak slow
0
No i dembele oczyswiscie
0
@Wiktorek2002 Piona. Zgadzam sie. Jest fatalny az brak slow ze az tak
0
@Laza Ludzie zaklamuja rzeczywistosc. Griezmann to najwiekszy kapiszon jaki byl razem z Coutinhow stosunku do ceny
0
@SeWo77 Od obrony niech beda inni poza aguero i messim
0
@SeWo77 Zmiana tematu? A to co napisalem wyzej? Zalosny jest griezmann i tyle. 13 goli w lidze grajac niemal wszystko. Zero roznicy na boisku robi
0
@Czarny19 adekwatna do umiejetnosci xD