4

Jesli zostawia Griezmanna z taka pensja i tak malym wkladem w gre to pokaze jak bardzo mydla oczy kibicom o ekonomii klubu

2

@PlanetFCB jesli nie wywala griezmanna to okienko uznam za przegrane

1

Griezmann out Depay in

0

Oby Griezmanna pogonili

0

@donleoJR A ja mysle ze to ma glowny wplyw. Dla barcy obecnie depay to jedyna opcja za ta kase do ataku. Jak nie on to kto?

0

Gdyby nie Depay juz by go nie bylo

0

@teacherakademicki mi tez sie chce śmiac z tego. Plakac nie wypada

0

@YoungMan jesli to prawda to znow mamy sezon do zapomnienia. Slabe wzmocnienia jak narazie

0

@Coutinho007 boisko zweryfikuje

0

@barteggg08 Gdyby nie sprowadzali szrotu za kasa ponad 100mln to teraz by bylo. Griezmann dembele coutinho co to za chore ceny...

2

Won ! Reszta najemnikow z Francji tez !

0

@Moczymorda36 Serce mowi jedno ale niestety rozum drugie. Obys mial racje

0

@barteggg08 a ja mysle ze liczy sie jakosc nie ilosc. Codziennie sprowadzaja graczy ktorzy poziomem odbiegaja od barcy ktora chcemy ogladac. Aguero 6 lat temu ok. W tym roku grzal glownie lawe razem z Garcia.

0

@Moczymorda36 za rok bedzie w huesce

0

Jest Garcia , jakis jeszcze Jose , czy inny Pablo no name i mozemy zaczynac sezon. Niesamowity regres klubu

0

Hahahahah czasy sie pogorszyly Panie Garcia. Zobacz jak nisko teraz jest Barca a gdzie byla wczesniej. Samo to ze Ty jestes oglaszany jako transfer ,, wzmocnienie " swiadczy o tym ze tonacy brzytwy sie chwyta !

0

@robimen12345 Tkzw przeczucie. Mam identyczne. Nie widzialem nic wyjatkowego w tym graczu i tez uwazam ze to zapchajdziura

0

@SeWo77 griezmann to dno. Kazdy to widzi oprocz Ciebie

0

@Zagorzały Fan F.C.B mam tak samo. Czuje ze to poziom minguezy

0

@krzywy pjanic griezmann brajtlat roberto out

1

Puchar Gampera i moze jeszcze puchar krola wpadnie

0

@Hubertusk dembele griezman lenglet out !!!!!

0

@Jakub1513 hahah ci francuzi to jakies dno

0

@Lucky_Luke Jeden i drugi jest tak samo fatalny niestety... az brak slow

0

No i dembele oczyswiscie

0

@Wiktorek2002 Piona. Zgadzam sie. Jest fatalny az brak slow ze az tak

0

@Laza Ludzie zaklamuja rzeczywistosc. Griezmann to najwiekszy kapiszon jaki byl razem z Coutinhow stosunku do ceny

0

@SeWo77 Od obrony niech beda inni poza aguero i messim

0

@SeWo77 Zmiana tematu? A to co napisalem wyzej? Zalosny jest griezmann i tyle. 13 goli w lidze grajac niemal wszystko. Zero roznicy na boisku robi

0

@Czarny19 adekwatna do umiejetnosci xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?