O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3316
  • Liczba komentarzy 435
  • Polecenia 1804

Komentarze

0

Luuk katastrofa, jeśli Koeman chciał go kupić bo "gra lepiej głową niż Neymar" to po dzisiejszym meczu kompletna kompromitacja dla obu Holendrów. Cieszą niezmiernie ważne 3pkt oraz fakt, że Kun się wprowadza i Fati dostaje znów minuty, innych plusów nie widać.

0

Faktycznie ten de Jong lepsze główki niż Neymar, 3/3 pozą światłem bramki... Ansu wejdź proszę.

12

Nie rozumiem tego gadania że wiek, że stary, że emerytura. Jasne, chłop ma 38 lat ale jakiż w tym bagaż doświadczeń! Jest przecież poniekąd ikona Barcelony, najlepszym prawym obrońca w historii, od kogo Dest ma się uczyć jak nie id niego? Poza tym myślę że Alves może być dla niego poważna konkurencja, to wojownik, da radę. A szatnia? Myślę że taki gość świetnie by się sprawdził jako ktoś od rad i wsparcia, poza tym to wesołek, takich też potrzeba. No i fakt że nie chce nic za podpis, grałby za grosze, tylko brać. Jestem za!

1

@normasubiektywna no dobra Dest spoko na skrzydle, ale co, kosztem kogoś z trójki Ansu, Memphis, Kun? Lub jeszcze Dembele jak wróci? No jakoś nie widzę takiej sytuacji :D

1

Nie wiem jak Fati lub Memphis by zagrali na prawym skrzydle, ale któryś z nich musi tam zagrać i Desta przesunąć na prawą obronę, bo Roberto nie daje kompletnie nic, tylko lewa flanka hulała.

Zobacz wszystkie

75

Już tylko czekam aż za następnej kadencji prezydentem Barcelony zostanie Pique, nikt jak on nie kocha klubu i się do tego lepiej nie nada.

58

Dzisiaj Cou odpali! OBIECUJĘ WAM

57

Witamy na pokładzie! Mam nadzieję że udowodnisz tu wszystkim tym, którzy wysyłają cię na emeryturę ile jesteś wart! Liczę na 15 bramek w lidze w przyszłym sezonie, VeB!

56

Odzywa się Jordan, który na boisku co chwilę łapał za rękę, koszulkę, przetrzymywał rywali, wpier***zł się naszym zawodnikom w nogi i każdego zatrzymywał w nieczysty sposób, drugi Raul Garcia z Atletico. Za ilość fauli i złośliwości boiskowych go można wyrzucać co mecz, pajac. Sfrustrowany pajac.

52

Będzie walka o pierwszy skład z Destem, bardzo dobrze. Nikt nie będzie się czuł pewnie i będzie batalia o pierwszą 11stke, zdrowa konkurencja dla Sergino.