O sobie

  • Zainteresowania Filozofia, Prawo, Etyczne aspekty
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1902
  • Liczba komentarzy 1023
  • Polecenia 1553

Komentarze

3

@Reviven Jest taki trener ponoć dobry i kozy trenuje. Quique Goat Setien

0

Bardzo boli i smuci mnie wewnętrznie jak potoczyła się kariera piłkarza, którego obserwowałem od gry w Santosie i niesamowicie cieszyłem się podczas jego debiutu w Gdańsku.

2

Wewnętrznie jednak mnie boli, że Neymar tak skończył…

1

Mbappe odejdzie do Realu, Neymar wyjedzie na urodziny siostry, a Dembele złapie kontuzje na turniej w Fife i ciekawe kto tam będzie grał w tym ataku PSG w LM na wiosnę.

0

@Cholek18 też prawda :)

Zobacz wszystkie

54

Zaoferowanie przez Juventus Higuaina to już strzał w pysk.

53

Tak czasami się zdarza, najlepiej jest jechać z samego rana wtedy wszystko jest świeże i pachnące i wiesz, że zaczyna dzień od Ciebie. Ja wybieram najlepiej oceniane, trzeba zwracać uwagę na zdjęcia bo z wiekiem bywa różnie, niektóre ogłoszenia się dublują i to te same „‚machiny”

44

Dla mnie to był bardzo skromny, sympatyczny facet, zupełnie inny niż większość Brazylijskich gwiazd. Przeszedł długą drogę i był świetnym zmiennikiem, choć nikt się tego nie spodziewał. W tym momencie nie wiem co prezentuje, ale przy bardzo małych zarobkach czemu nie ? Mieszane mam odczucia, ale wierzę, że zostanie podjęta właściwa decyzja.

38

Niestety, ale oficjalnie został wykryty u mnie koronawirus. Trzymajcie kciuki, żeby tylko nie było gorzej ze mną i z moimi rodzicami, ponieważ najprawdopodobniej zarazili się ode mnie.

32

Jestem tolerancyjny i bardzo dużo jestem w stanie zrozumieć. Wiem jak działają emocje i jak inni potrafią zmanipulować pozostałych, ale jak dzisiaj wychodzę przed dom i widzę, że ktoś mi powycinał drzewka w ogrodzie i wywiesił flagę "j*bać PiS" to się idzie wkurzyć, żeby gorzej nie napisać...

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?