O sobie

  • Zainteresowania Filozofia, Prawo, Etyczne aspekty
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1096
  • Liczba komentarzy 799
  • Polecenia 1272

Komentarze

0

Za dużo spotkań ostatnio, więc wypada trochę odpocząć, żeby być przygotowanym do najważniejszej części sezonu i rewanżowego spotkania z Bayernem.

1

@BartqRKO Szkoda, bo jednak Głód był kimś takim jak ten pies z Monte, czy miś na sokach Kubuś. Wiadomo czemu taka, a nie inna decyzja ?

1

@deyna2018 Ja co prawda tylko pierwszy sezon, ale moim zdaniem całkiem przyjemny, choć w pewnym momencie nie do końca wiedziałem czy akcja nadal toczy się w Paryżu czy już nie. Gdzieś w połowie traci trochę swój klimat i zatraca się „urok” Paryża. Ale to tylko moje zdanie. Fajerwerków nie oczekuj, ale jak nie masz co oglądać i masz sentyment do Paryża to czemu nie.

3

@Kgorecki2500 Całkowicie nietrafiony pomysł.

0

@FC1899Barca Chciałbym dożyć tego typu stacji kosmicznych, ale jest to mało prawdopodobne.

Zobacz wszystkie

54

Zaoferowanie przez Juventus Higuaina to już strzał w pysk.

53

Tak czasami się zdarza, najlepiej jest jechać z samego rana wtedy wszystko jest świeże i pachnące i wiesz, że zaczyna dzień od Ciebie. Ja wybieram najlepiej oceniane, trzeba zwracać uwagę na zdjęcia bo z wiekiem bywa różnie, niektóre ogłoszenia się dublują i to te same „‚machiny”

43

Dla mnie to był bardzo skromny, sympatyczny facet, zupełnie inny niż większość Brazylijskich gwiazd. Przeszedł długą drogę i był świetnym zmiennikiem, choć nikt się tego nie spodziewał. W tym momencie nie wiem co prezentuje, ale przy bardzo małych zarobkach czemu nie ? Mieszane mam odczucia, ale wierzę, że zostanie podjęta właściwa decyzja.

38

Niestety, ale oficjalnie został wykryty u mnie koronawirus. Trzymajcie kciuki, żeby tylko nie było gorzej ze mną i z moimi rodzicami, ponieważ najprawdopodobniej zarazili się ode mnie.

32

Jestem tolerancyjny i bardzo dużo jestem w stanie zrozumieć. Wiem jak działają emocje i jak inni potrafią zmanipulować pozostałych, ale jak dzisiaj wychodzę przed dom i widzę, że ktoś mi powycinał drzewka w ogrodzie i wywiesił flagę "j*bać PiS" to się idzie wkurzyć, żeby gorzej nie napisać...