0

Luis alberto z lazio jest kotem

0

To juz macie odpowiedz ile warte sa tegoroczne transfery

0

A ja mysle ze byla zbyt mala

0

@TridenteMSN dobrze by bylo ale nie wierze ze tyle odzyskamy na nim

4

Ale ludzie sa naiwni z tym griezmannem

0

@Tencowidzi jest slaby jak panienka i nie ma sily fizycznej..

0

O nie .... puma jest tragiczna obrzydliwa. Pilkarze co zaminili buty nike na pume wygladaja slabo

0

@kielon93 Jest taka szansa. Oby go sprzedali i odzyskali jak najwiecej. U nas jest koszmarem

0

@Pedritodejong Taka prawda. Przykra ale prawda

0

@Qaz123 u nas skrzydlowy musi robic roznice. Napastnik tez. Dlatego griezmann jest jak dziecko we mgle

0

Brzmi jak kabaret

1

@normasubiektywna Ale zobacz ze to wszystko tylko ladnie brzmi a prawda jest taka ze griezmann jest fatalny i nie wnosi nic poza ruchliwoscia. Ja chcialbym zeby on byl dobry ale nie jest :/

1

@Pedritodejong przeciez mahrez jest lepszy niz Griezmann a wartosc griezmanna obecnie to z 25 mln. Nikt go nie kupi za wiecej bo jest fatalny

1

Mahrez kocur. Wymiana za griezmanna? City to nie sa frajerzy...

1

Dembele i griezman to wazni gracze?? Hahah dobre sobie

0

@Tomek54321 gdyby kosztowal 25 mln to bym nawet sie nie odzywal. Byloby adekwatnie do wieku i wkladu w gre

0

@varosso chodzi o roznice na boisku i wklad w wyniki. To sa puste staty. Gosc w waznych meczach nie wychodzi z szatni

0

@ravpelc nic znaczacego nie dal i nie robi roznicy wcale na boisku niestety

0

Barcelona za darmo umtitiego , moze niech jeszcze oplaca jego pensje w Atletico np na 2 lata? Barca to umie w transfery oj umie

0

@kielon93 hahahaha z tym Griezmannem to nie masz racji

0

@snoopy jestem za. Tych dwoch slabych zawodnikow opchnac za ile sie da

0

@Mariusz85OL zalosny transfer. On i griezmann to pieniadze w bloto

1

@PJ777 tyle milionow w bloto.. zalosone griezmanny dembele i inne miernoty

0

Pozbyc sie cieniasa jak najszybciej

0

@slayer Tchorz bo boi sie grac

0

@Tomek54321 No to tylko pogratulowac Bartomeu takiego transferu... Dno

0

@XdareckiX Moim zdaniem w stosunku do ceny i zarobkow jest tragiczny

0

Fatalnie strzela te karne.. A tak wlasciwie to co on robi dobrze.. Nic

0

@andrzejeczek moze pojdzie za te 3 mln xD

1

Żałosne... Casemiro... Tchórz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?