Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luis alberto z lazio jest kotem
0
To juz macie odpowiedz ile warte sa tegoroczne transfery
0
A ja mysle ze byla zbyt mala
0
@TridenteMSN dobrze by bylo ale nie wierze ze tyle odzyskamy na nim
4
Ale ludzie sa naiwni z tym griezmannem
0
@Tencowidzi jest slaby jak panienka i nie ma sily fizycznej..
0
O nie .... puma jest tragiczna obrzydliwa. Pilkarze co zaminili buty nike na pume wygladaja slabo
0
@kielon93 Jest taka szansa. Oby go sprzedali i odzyskali jak najwiecej. U nas jest koszmarem
0
@Pedritodejong Taka prawda. Przykra ale prawda
0
@Qaz123 u nas skrzydlowy musi robic roznice. Napastnik tez. Dlatego griezmann jest jak dziecko we mgle
0
Brzmi jak kabaret
1
@normasubiektywna Ale zobacz ze to wszystko tylko ladnie brzmi a prawda jest taka ze griezmann jest fatalny i nie wnosi nic poza ruchliwoscia. Ja chcialbym zeby on byl dobry ale nie jest :/
1
@Pedritodejong przeciez mahrez jest lepszy niz Griezmann a wartosc griezmanna obecnie to z 25 mln. Nikt go nie kupi za wiecej bo jest fatalny
1
Mahrez kocur. Wymiana za griezmanna? City to nie sa frajerzy...
1
Dembele i griezman to wazni gracze?? Hahah dobre sobie
0
@Tomek54321 gdyby kosztowal 25 mln to bym nawet sie nie odzywal. Byloby adekwatnie do wieku i wkladu w gre
0
@varosso chodzi o roznice na boisku i wklad w wyniki. To sa puste staty. Gosc w waznych meczach nie wychodzi z szatni
0
@ravpelc nic znaczacego nie dal i nie robi roznicy wcale na boisku niestety
0
Barcelona za darmo umtitiego , moze niech jeszcze oplaca jego pensje w Atletico np na 2 lata? Barca to umie w transfery oj umie
0
@kielon93 hahahaha z tym Griezmannem to nie masz racji
0
@snoopy jestem za. Tych dwoch slabych zawodnikow opchnac za ile sie da
0
@Mariusz85OL zalosny transfer. On i griezmann to pieniadze w bloto
1
@PJ777 tyle milionow w bloto.. zalosone griezmanny dembele i inne miernoty
0
Pozbyc sie cieniasa jak najszybciej
0
@slayer Tchorz bo boi sie grac
0
@Tomek54321 No to tylko pogratulowac Bartomeu takiego transferu... Dno
0
@XdareckiX Moim zdaniem w stosunku do ceny i zarobkow jest tragiczny
0
Fatalnie strzela te karne.. A tak wlasciwie to co on robi dobrze.. Nic
0
@andrzejeczek moze pojdzie za te 3 mln xD
1
Żałosne... Casemiro... Tchórz