O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 822
  • Liczba komentarzy 65
  • Polecenia 84

Komentarze

1

@El dominatore Cóż, to nie miejsce na fachowy elaborat. Ten koń (kasztan) jaki jest, każdy widzi. Defensywnie kulawy, technicznie surowy, taktycznie niedojrzały, ofensywnie bezzębny. Niemniej życzę mu powodzenia w Anglii, może tam rozkwitnie.

6

Emersona nie szkoda. Kasztan większy od Yerry'ego Miny. Brać kasę i uciekać, dopóki Totki nie zorientowały się kogo biorą.

2

@Eto'opiryna Cóż, pomijając całą prawną otoczkę, którą TSUE dla pozoru jest otoczone, jest to ciało realizujące w niemal 100% zlecenia politycznych salonów oraz gospodarczych , głównie energetycznych potentatów. Nie dziwię się więc Twojemu wkurzeniu. A będzie coraz gorzej i to nie dla PiS czy jakiejkolwiek innej partii, ale całej Europy. Odliczanie do upadku tzw. Starego Kontynentu w kształcie jaki znamy już trwa, a zmiany będą tragiczne w skutkach i nieodwracalne. Wystarczy zastanowić się czym tak naprawdę dla Europy jest projekt firmowany przez Timmermansa "Fit for 55", a którego TSUE będzie gwarantem wymuszenia na państwach Unii.

0

@Bobo25 Zachowujesz się jak agent wpływu Niemiec. Czyste gdybanie...

0

W meczu z Gironą miał owszem jedną akcję, dającą wskazówkę jakim zawodnikiem może się stać, ale poza tym niczym specjalnym nie błysnął. Potrzebuje czasu na okrzepnięcie po transferze i rozwój, zwłaszcza siłowy, bo dawał się przestawiać przeciwnikom.

Zobacz wszystkie

12

@Comentateiro Ajaj, nic nowego, wszak markista kulturowy nigdy nie będzie kochał Polski. Norma. Dorabianie Polakowi gęby antysemity, faszysty, rasisty to wasza tradycja i obsesja. Tworzycie kukły z zafałszowanym wizerunkiem Polaka i je publicznie palicie. Nawet strefy anty-lgbt sami sobie tworzycie (vide: Bart S.) i krzyczycie, że Polacy są homofobami. Dzielicie Polaków i siejecie nienawiść pod płaszczykiem miłości i tęczy. Obłuda.

9

@ZIBI88 Szpakowski to PRL-owski dziaders o depresyjnym tembrze, kojarzący mi się z najgorszymi chwilami reprezentacji Polski drugiej połowy lat 80. i późniejszych. Czas na emeryturę.

8

@Chakalaka To nie przytyk do Ciebie, ale tego co tu wypisujesz. Słabe są te Twoje pościny. Zero konkretów, wlasnych przemyśleń, jakieś ideologiczne skrawki. Podpierasz się czyimiś wypocinami, przy okazji wzmacniając przekaz niemal podprogowym przypinaniem PiS-owi przywar Konfederacji. Ile Ty masz lat? 12?

7

@Michael24 Adidas to prześcieradła. No way.

6

Emersona nie szkoda. Kasztan większy od Yerry'ego Miny. Brać kasę i uciekać, dopóki Totki nie zorientowały się kogo biorą.