1

@El dominatore Cóż, to nie miejsce na fachowy elaborat. Ten koń (kasztan) jaki jest, każdy widzi. Defensywnie kulawy, technicznie surowy, taktycznie niedojrzały, ofensywnie bezzębny. Niemniej życzę mu powodzenia w Anglii, może tam rozkwitnie.

6

Emersona nie szkoda. Kasztan większy od Yerry'ego Miny. Brać kasę i uciekać, dopóki Totki nie zorientowały się kogo biorą.

2

@Eto'opiryna Cóż, pomijając całą prawną otoczkę, którą TSUE dla pozoru jest otoczone, jest to ciało realizujące w niemal 100% zlecenia politycznych salonów oraz gospodarczych , głównie energetycznych potentatów. Nie dziwię się więc Twojemu wkurzeniu. A będzie coraz gorzej i to nie dla PiS czy jakiejkolwiek innej partii, ale całej Europy. Odliczanie do upadku tzw. Starego Kontynentu w kształcie jaki znamy już trwa, a zmiany będą tragiczne w skutkach i nieodwracalne. Wystarczy zastanowić się czym tak naprawdę dla Europy jest projekt firmowany przez Timmermansa "Fit for 55", a którego TSUE będzie gwarantem wymuszenia na państwach Unii.

0

@Bobo25 Zachowujesz się jak agent wpływu Niemiec. Czyste gdybanie...

0

W meczu z Gironą miał owszem jedną akcję, dającą wskazówkę jakim zawodnikiem może się stać, ale poza tym niczym specjalnym nie błysnął. Potrzebuje czasu na okrzepnięcie po transferze i rozwój, zwłaszcza siłowy, bo dawał się przestawiać przeciwnikom.

0

@Marsmall Krowa o niebie, świnia o glebie... który ksiądz każe dziecku zmieniać płeć, nakazując uczestnictwo w potwornych, nie do odkręcenia i bardzo drogich praktykach chirurgicznych? Żaden. Kropka. W Polsce jest wolność religijna, nie musisz uczestniczyć w tych zajęciach. Czy rabinowi też zabronisz prowadzenia analgoicznych, dobrowolnych zajęć? Czego nie rozumiesz?

0

@Marsmall Nie mam kłopotu z religią w szkołach, kto nie chce, nie chodzi. Etyka powinna być obowiązkowa, ale nie z ust figtherów napierających na zmianę płci.

1

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 W porządku, ale niech to robią bez presji w szkołach i na uczelniach. To chyba jasne?

0

@Bobo25 Nie jest jedynym sposobem, a chorzy propagandyści zmiany płci niech znikają ze szkół i zostawią nasze dzieci, ich delilkatną psychikę i ich ciała w spokoju.

2

Komentarz usunięty

12

@Comentateiro Ajaj, nic nowego, wszak markista kulturowy nigdy nie będzie kochał Polski. Norma. Dorabianie Polakowi gęby antysemity, faszysty, rasisty to wasza tradycja i obsesja. Tworzycie kukły z zafałszowanym wizerunkiem Polaka i je publicznie palicie. Nawet strefy anty-lgbt sami sobie tworzycie (vide: Bart S.) i krzyczycie, że Polacy są homofobami. Dzielicie Polaków i siejecie nienawiść pod płaszczykiem miłości i tęczy. Obłuda.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

Bardzo dobrze. Angole do Angoli.

0

@Bykunn 90% zmanipulowanych i manipulantów, w tym gros osób bez wykształcenia, mądrości i kultury osobistej - taka prawda.

0

Nie podzielam zapału do tego gościa. Był wczoraj mało produktywny. Owszem biegał, ale co z tego wynikało? Nic, sporo strat, wiele irytujących niedokładności, zawsze czegoś mu brakuje... tyle zapamiętam z jego "genialnego" występu. Jeździec bez głowy. Nadaje się do ligi angielskiej.

1

@kaamil1910 Tak było kilka lat temu, przed blamażami w Lidze Mistrzów, a teraz to on sobie nakłada tym swoim paluszkiem maść na hemoroidy, których się wówczas dorobił - te porażki to była w dużej mierze jego wina. Chętnie go zobaczę poza Camp Nou.

2

Inter NIGDY nie pójdzie na wymianę wskazanych piłkarzy za Albę. Bzdury wyssane z palca. Każdy z wymienionych obrońców Interu jest obecnie znacznie wyżej notowanych niż Alba, a Bastoni jest wręcz typowany na następce Chielliniego.

1

@IronSanHybrid Mam od 17 lat pralkę Electroluxa/AEG ładowaną od góry. Nigdy się nie zepsuła. I nie zepsuje :)

9

@ZIBI88 Szpakowski to PRL-owski dziaders o depresyjnym tembrze, kojarzący mi się z najgorszymi chwilami reprezentacji Polski drugiej połowy lat 80. i późniejszych. Czas na emeryturę.

0

@kamilop Ciekawe, że pomimo znakomitych, można by rzec bijących wszystkich na głowę, występów na Euro, nikt nie wymienił Wijnalduma. :D

0

Polska jest pesymistką przed jutrzejszą meczą z Hiszpanią.

0

Nie zgadzam się. Wijnaldum zagrał znacznie bardziej niemrawo niż z Ukraińcami, ale to samo można powiedzieć o całej drużynie, która siadła po golu Korka do uszu (Memphisa). Najwyraźniej włączyli tryb ekonomiczny i ładują energię na fazę pucharową.

Depay nieprawdopodobnie ospały - nie może spać przed transferem do Barcy?

0

@Symson Oczywiście, jeśli pan Kropiwnicki z PO nie potrafi wyjaśnić, na jakich zasadach pozyskał te mieszkania i skąd, będąc jeszcze skromnym urzędnikiem miejskim, miał fundusze na ich zakup. Sprawa pachjie kryminałem i korupcją na setki kilometrów.

0

@clyde Pełna zgoda. Niczym się nie różnią, a łączy ich jeden bożek, zwany Antypisem (czytaj: bezgraniczna wrogość do wszelkich objawów Polskości; wszak ich mottem jest Tuskowe: "Polskość to nienormalność"). Poza tym mają we krwi: kraść, posiadać co najmniej 9 mieszkań, manipulować i wyjeżdżać z obłędem w oczach i konstytucją na wagę na Malediwy, ha ha... Do tego zestawu trzeba dodać koniecznie jeszcze foliarzy–"szuru-burów", czyli miłośników Jego Ekscelencji Putina z Konfedereacji.

1

Najwyraźniej użytkownicy nie oglądali w przeszłości występów Wijnalduma. Młodzi patrzyli tylko na metrykę... a po wczorajszym meczu przyszło olśnienie... :(
Laporta jednak dał ciała po całości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Inter właśnie wystawił na sprzedaż wszystkich swoich zawodników. Jest z czego wybierać: Lukaku, Barella, Lautaro, Škriniar, Bastoni, de Vrij. Tylko "piniendzy mi ma i ni będzie", jak mawiał Rostowski z Platformy...

0

Bardzo się cieszę. Belgowie mogą zajść daleko, a Rosji w ogóle nie powinno być w turniejach UEFA i FIFA (z powodu zajęcia Krymu, inwazji na Donbas i groźby kolejnego najazdu).

Media