O sobie

  • Zainteresowania Kosmos,japoński,kultura Azji Wchodniej
  • Ulubiony zawodnik Batistuta, Rivaldo, R.Carlos,R10
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 2954
  • Polecenia 6117

Komentarze

0

@qbarca Kapitan pierwszy się zawija, czy zarząd pierwszy zawija innych graczy? Chociażby Suareza.

18

Tutaj nawet Jezus by nie pomógł przy tym zarządzie.

1

@GIGAKOKS Ja bym zasadził trawę, szybciej urośnie.

0

@kkbarca Jak ktoś nie potrafi mówić kulturalną polszczyzną to ma ze sobą problem.

0

@Thomas99PL bo musieli najpierw rozważyć, czy Bartomeu powinien podać się do dymisji czy też nie. Ale jak widać to nie jego wina, więc wyleciał trener.

Zobacz wszystkie

93

Wracać i pucować miejsce. Dorośli faceci, a zostawiają syf u kogoś. Wstyd.

89

Niech się cieszy, że nie jest na pozycji poprzednich drugich bramkarzy w klubie, którzy rozgrywali mecze tylko w Pucharze Króla. Gra spotkania w LM, PK, rozegrał spotkanie w SPH. Może jeszcze by chciał frytki do tego? Bravo jest od niego lepszy, niech to zaakceptuje i zrobi wszystko, żeby stać się od Chilijczyka lepszym, a nie strzelać fochy.

72

Nie dziwię się ich kibicom. Z całym szacunkiem do Ronaldo, ale młodszy to on nie będzie, a Neymar za rok-dwa będzie walczył z Messim o bycie najlepszym zawodnikiem globu. Ronaldo już teraz powinien wylecieć z trójki najlepszych, a jak będzie w tym roku w tej trójce, to już to będzie kabaret.

70

Co jak co, ale Messi powinien się wstydzić tego występu, a trener nie powinien go wystawić na następny mecz. Ja rozumiem, że można przegrać, bo się jest słabszym. Oczekiwałem zwycięstwa Chorwacji dzisiaj, ale Argentyna powinna się postawić, a kapitan powinien dawać z siebie najwięcej. Natomiast co zrobił Messi? Chodził sobie po boisku. Świetny przykład dla reszty zawodników. Nie wiem co się z nim stało, ale przeszedł obok meczu. Gdyby to zrobił Dembele to 90% użytkowników tej strony by go sprzedawała. A Messiego bronią, bo Argentyna nie ma drużyny. No ok, nie ma drużyny, ale od zawodnika, który ma zdobyć złotą piłkę wymaga się zaangażowania chociaż. A Messiemu brakło zaangażowania, chęci i jako kapitanowi drużyny umiejętnego przywództwa. Słabo.

68

Szczerze? Niech się Pique cieszy, bo rozmiar tej kary był od 4 do 12 spotkań. Dostał najłagodniejszy wymiar kary za to. Mam nadzieję, że drugi raz pomyśli, zanim coś palnie, bo osłabia nas na spotkania chociażby z Bilbao i Atletico na wyjazdach.