O sobie

  • Zainteresowania Kosmos,japoński,kultura Azji Wchodniej
  • Ulubiony zawodnik Batistuta, Rivaldo, R.Carlos,R10
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 2878
  • Polecenia 6000

Komentarze

0

@contowsky u mnie pracuje łącznie 11 osób, a licząc biuro i prezesa to 14 osób. Nawet nie mamy związków i ledwo wiążemy koniec z końcem. A mówię o takiej przebitce, bo mimo że podstawy to mam jakieś 2300 zł, to miesięcznie zawsze wychodzę na 3100-3300. A tak ile bym zarobił? 1900? Za duża różnica.

0

@BOSSS85 jednego dnia kupiłem dziesięć maseczek to dałem 7 zl. Następnego dnia zdecydowałem się znów kupić i dałem 14 zl za dziesięć masek. Dzisiaj już mi się nie chce patrzeć nawet na cenę jednostkową. Zresztą parę dni po tych zakupach, jak ktoś przychodził do apteki po maseczki to się patrzyły jak na idiote, bo już nie było. I my tu mówimy o styczniu, lutym...

0

@contowsky ja bym nie chciał być na postojowym, bo bym stracił co najmniej 1300-1400 zlotych miesięcznie.

0

@BOSSS85 kupiłem już w styczniu zwykle w aptece. Było pewne, że jak już jest coś takiego w Chinach to prędzej czy później przyjdzie do nas.

0

@masakrator05 ja mam bluzę z lidla i buty z carrefoura. Nie ma co przesadzać. Sieciówki typu h&m, house itd nie oferują wcale jakiejś lepszej jakości, a ceny są wyższe o wiele.

Zobacz wszystkie

93

Wracać i pucować miejsce. Dorośli faceci, a zostawiają syf u kogoś. Wstyd.

89

Niech się cieszy, że nie jest na pozycji poprzednich drugich bramkarzy w klubie, którzy rozgrywali mecze tylko w Pucharze Króla. Gra spotkania w LM, PK, rozegrał spotkanie w SPH. Może jeszcze by chciał frytki do tego? Bravo jest od niego lepszy, niech to zaakceptuje i zrobi wszystko, żeby stać się od Chilijczyka lepszym, a nie strzelać fochy.

72

Nie dziwię się ich kibicom. Z całym szacunkiem do Ronaldo, ale młodszy to on nie będzie, a Neymar za rok-dwa będzie walczył z Messim o bycie najlepszym zawodnikiem globu. Ronaldo już teraz powinien wylecieć z trójki najlepszych, a jak będzie w tym roku w tej trójce, to już to będzie kabaret.

70

Co jak co, ale Messi powinien się wstydzić tego występu, a trener nie powinien go wystawić na następny mecz. Ja rozumiem, że można przegrać, bo się jest słabszym. Oczekiwałem zwycięstwa Chorwacji dzisiaj, ale Argentyna powinna się postawić, a kapitan powinien dawać z siebie najwięcej. Natomiast co zrobił Messi? Chodził sobie po boisku. Świetny przykład dla reszty zawodników. Nie wiem co się z nim stało, ale przeszedł obok meczu. Gdyby to zrobił Dembele to 90% użytkowników tej strony by go sprzedawała. A Messiego bronią, bo Argentyna nie ma drużyny. No ok, nie ma drużyny, ale od zawodnika, który ma zdobyć złotą piłkę wymaga się zaangażowania chociaż. A Messiemu brakło zaangażowania, chęci i jako kapitanowi drużyny umiejętnego przywództwa. Słabo.

68

Szczerze? Niech się Pique cieszy, bo rozmiar tej kary był od 4 do 12 spotkań. Dostał najłagodniejszy wymiar kary za to. Mam nadzieję, że drugi raz pomyśli, zanim coś palnie, bo osłabia nas na spotkania chociażby z Bilbao i Atletico na wyjazdach.