2

@fcbarcafan19 Będę miał jutro po północy. Czekam z niecierpliwością na tę grę

0

@kamil9040 wiem w jaki sposób działa. W najgorszy możliwy.

0

@kerouac czyli najłatwiej dać 500 zł i powiedzieć. "macie". Ja w tym momencie jestem w stanie odłożyć może 1/3 wypłaty. Jak byłem w Holandii byłem w stanie odłożyć 2/3 wypłaty. Może tu tkwi problem, że w Polsce życie nie jest tanie.

1

@kamil9040 ale żeś dowalił do pieca... spoko, ja z miłą chęcią zrezygnuję z emerytury państwowej, ale tylko wtedy, gdy zus nie będzie pobierał ode mnie składek, tylko odbiorę je przy wypłacie. Płacę składki? płacę. To mi się należy.

0

@kamil9040 ojojoj, chciało się dzieciaka, to trzeba było znaleźć lepszą pracę, żeby mieć więcej pieniędzy, a nie żebrzeć, bo wychowanie drogie. Jak mnie na coś nie stać, to się o to nie staram.

0

@Kettger Tak, tego typu programy istnieją na zachodzie w państwach bogatych. Polska, kraj bogaty - wybierz jedno.

2

@Lenioq Połowicznie masz tylko rację. Owszem, można podnieść cenę swojego towaru. Ale jest wiele takich towarów, w których zwyczajnie się nie da, bo firmy potracą klientów. W takim wypadku pensja pracownika zdecydowanie będzie za wysoka w stosunku do zarobków firmy, co zwyczajnie oznacza diametralny wzrost bezrobocia. Podwyższenie o 100 może 200 złotych aż tak nie zniszczy rynku pracy, ale nagłe podniesienie o kwotę 1000 złotych już zdecydowanie zniszczy rynek pracy.

0

@Rewolucja123 51,21 vs 48,79. Zwycięzca już się nie zmieni. Jest reelekcja

0

@kkbarca Czyli potwierdzasz, że ludzie dają się kupować za swoje własne pieniądze, co oznacza, że są głupi.

1

@joloskyy widzisz... człowiek uczy się całe życie. Wszedłem w internet i dowiedziałem się tego samego, co Ty napisałeś.

0

@joloskyy to widocznie albo ona źle leczy, albo ja już nic nie wiem.

0

@joloskyy a nie? Lekarz rodzinny mi przepisuje od dziecka. np unidox, duomox itd. Jest przy zapalanie oskrzeli, które zawsze mam podczas grypy. Nie pytałem się nigdy czy ma to związek również z astmą (bo jestem astmatykiem), ale taki jest fakt.

2

@Kompletny to też, ale troll nie musi być debilem, ale za to może pisać w debilski sposób.

0

@Matt_i1992 ja przynajmniej co 2-3 lata muszę brać antybiotyki przez grypę.

2

@Kompletny takie rzeczy nie są oficjalne, ale są wiadome. Wystarczy wejść na profile Pisu, Dusy itd na fejsie w sekcje komentarzy. Albo to trolle, albo debile. Trzeba wybierać rozsądnie, bo dużo jest tych drugich w komentarzach.

0

@Shapiro Niestety, ale tego nie wiedziałem. Nie jestem fanem tej partii (nienawidzę jej), a nawet nie znam tej kobiety. A jeżeli tak napisała, to potwierdza zwyczajnie swoją głupotę. Cóż poradzić.

0

@CalcioFan też nie rozumiem, zwłaszcza, że mówiło się kiedyś, że koronka to wirus grypy, tylko taki trochę inny. Więc... czy ktoś przeszedł kiedyś grypę bezobjawowo? Bez kaszlu, bez gorączki?

0

@yzyr na pewno? Nie wiem jak wszystko zmieniło się w przeciągu 2 lat, ale do 2018 roku w porównaniu z wpłatami do UE byliśmy na plusie (więcej dostaliśmy niż wpłacaliśmy), to jednak w najbliższych latach miało być zupełnie na odwrót. Trzeba będzie to sprawdzić.

3

@kamiVeB Mam nadzieję, bo utrze to nosy ludziom nie znającym się na polityce, którzy mówią, że jak Trzaskowski wygra to "wprowadzi LGBT do kraju". Mówią to w taki sposób, jakby Prezydent w Polsce miał takie same, a może nawet większe, uprawnienia niż Prezydent USA. A w Polsce rządzi premier z większością w Sejmie, a nie Prezydent. On nic nie może zrobić, ale za to może wetować ustawy.

0

@tobiasson92 Ja tam bym poszedł w drugą stronę. Co będzie gorsze? Obcięcie dotacji z UE dla Polski, czy zaprzestanie płacenia składek z Polski dla UE?

3

@masq łamanie ciszy wyborczej jest złamaniem prawa, natomiast pisanie o cenach dżemu i budyniu już nie jest łamaniem prawa, więc... sorry. Z tego co wiem wielu młodych ludzi walczyło o wolność słowa, wielu było przeciw acta, a wystarczy, że są wybory i ktoś nie lubi polityki i już mówi o banach.

0

@Kusco15 patrząc na wygląd to ładna kobieta. Natomiast jej samej nie oceniam, bo ani ona nie będzie rządzić, ani jej nie znam.

1

@Przemek2323 ale dobrobyt tworzy się pracą a nie zasiłkami.

2

Dobry tytuł, bardzo chwytliwy, bo patrząc na grę, to można by było dać tytuł, że Barcelona może nie zagrać w ćwierćfinale.

0

@A_Gomesinho_21 Nic nowego. Oni lubią wprowadzać nowe zakazy.

0

@tobiasson92 a co to? Opozycja dysponuje głosami wyborców? Przecież wyborcy głosowali na Biedronia, Kosiniaka czy Hołownię raczej z takiego powodu, że albo nie chcą Pisu, albo zgadzają się z ich postulatami, które bliżej są do Trzaskowskiego niż Dudy. I tutaj bardzo dobrze, że opozycja się nie jednoczy, bo dla wyborców by to oznaczało jakiś deal między kandydatami, albo co gorsze mogliby uznać, że sprzedają wyborców. Mimo wszystko uznaję, że Trzaskowski wygra, bo nie sądzę, żeby wyborcy Hołowni, Kosiniaka i Biedronia zagłosowali na Dudę.

19

@FC1899Barca Nie wiedziałem, że istnieje jakiś zakaz co do produkcji polskich samochodów. A może mam rozumieć przez Twój post, że to państwo ma się zająć ich produkcją i tym samym mamy wracać w czasy PRL? Przecież można założyć firmę motoryzacyjną i zacząć tworzyć samochody.

3

@Kapitan hawk Pierzesz osobno, ale pamiętaj, że najpierw czarne. Nie może być jak w szachach.

2

Podsumowanie doniesień transferowych: wg ASa Termalica chciałaby wzmocnić swój zarząd kimś o dużym doświadczeniu. Wybór skautów padł na Josepa Maria Bartomeu. Zapytaliśmy się Barcelony co myślą o tym zainteresowaniu i od anonimowego działacza klubu usłyszeliśmy, że Barcelona nawet zastanawia się nad dopłatą z własnej kieszeni kwoty około 10 mln euro.

5

@FC1899Barca Przecież pieniądze na 500+ są z kredytów na państwo. To tak jakbyś wziął kredyt na pół miliona i rozdał biedakom, mówiąc, że jesteś bogaty i możesz sobie na to pozwolić. A kredyt się sam nie spłaci przecież.

Media