0

@Laza griezman dobił piłke - słaby mecz. Messi nie strzelił karnego, nie podał do Griezmana wychodząc dwóch na trzech, mimo że był tyłem do bramki to zabrał piłkę Moribie, który był przodem do bramki - dobry mecz. Oceniajmy dany mecz, nie historię

1

@Tomo1989 co? Nie znasz się chyba na piłce nożnej w takim razie. Więcej dodawać nie muszę.

18

Czy tylko mi się wydaje, czy najlepszym piłkarzem naszej drużyny w tym momencie jest De Jong?

1

@msmsms tsushima

1

@tkankowski nie są. Mają tyle samo punktów co Real

0

@MarioVeB! Co będzie dyskryminacją.

0

Co jak co, ale nie mogą zakazać gry piłkarzom w reprezentacji narodowej i samidobrze o tym wiedzą, bo każdy kraj może powołać kogo chce,byle miał obywatelstwo kraju i nie grał w innej reprezentacji. Polska może sobie nawet Hajto czy Morawieckiego powołać do kadry i nikomu nic do tego.

1

@milosz00 za 13 lat PSG pobije xd

1

@bartekvisca bo ucha nie czyści się patyczkami, gdyż woskowinę wpychasz do środka nimi

5

@Olkovsky9 znasz działanie szczepionek? Po szczepionce ciało "zapamiętuje" wroga i przy jego ataku radzi sobie zdecydowanie lepiej. Przechodziłeś może ospę? To powinieneś wiedzieć jak działają szczepionki. Szczepisz się żebyś przeszedł chorobę bez komplikacji, a nie żebyś nie zachorował

3

@chrissssty69 prawda jest taka, że Barca przegrała po słabym meczu.

0

@pres właśnie dlatego. Kasy za bilety nie ma, nawet nie mamy kasy za dotarcie do 1/4 LM. Zawodnicy mają zbyt wysokie pensje i dlatego nas nie stać. Szejk ma dużo kasy, a Laporta? Pomyśl trochę.

4

@MaziFCB jeżeli umniejszasz zasługi Zidane w Realu, bo Real ma środek pola bez kontuzji, to w takim razie powiedz to samo o Pepie, który miał Xaviego, Inieste czy w najlepszej formie Messiego. W końcu miał takich piłkarzy, że mecze same się wygrywały. Liczą się osiągnięcia. Owszem, Koeman zrobił mega robotę i liczę na wygranie ligi w przyszłym sezonie, ale z tą kadrą będzie o to ciężko. A teraz ostatni argument. Barca dalej ma Messiego, ciekawe, gdzie Barca Koeman by była bez niego ze skurecznością Griezmanna i Dembele. Real już nie ma Ronaldo a Barcelonę pokonali dwukrotnie w tym sezonie. Zidane jest najlepszym trenerem dla Realu, co nie oznacza, że powtórzyłby to gdzie indziej, ale w Realu inni nie potrafili jakoś sprostać.

0

@robsesh ale panika. U mnie brygadzista miał ponad 37 stopni, a zastępca czuje się dobrze, żadnej temperatury i dreszczów. Zresztą jest mówione, że może wystąpić gorączka

1

Kup trzech zawodników Barcelony w cenie dwóch piłkarzy. Oferta obowiązuje do końca kadencji Bartomeu.

2

Czyli wychodzi na to, że taniej jest kupić doświadczonego zawodnika FC Barcelony niż dom z działką pod Poznaniem.

2

@Naturopata Po to jest dwóch pivotów, ponieważ przed nimi jest czwórka (CZWÓRKA) zawodników ofensywnych. Ktoś musi zabezpieczać obronę i środek pola

0

@qbarca Kapitan pierwszy się zawija, czy zarząd pierwszy zawija innych graczy? Chociażby Suareza.

18

Tutaj nawet Jezus by nie pomógł przy tym zarządzie.

1

@GIGAKOKS Ja bym zasadził trawę, szybciej urośnie.

0

@kkbarca Jak ktoś nie potrafi mówić kulturalną polszczyzną to ma ze sobą problem.

0

@Thomas99PL bo musieli najpierw rozważyć, czy Bartomeu powinien podać się do dymisji czy też nie. Ale jak widać to nie jego wina, więc wyleciał trener.

2

@fcbarcafan19 Będę miał jutro po północy. Czekam z niecierpliwością na tę grę

0

@kamil9040 wiem w jaki sposób działa. W najgorszy możliwy.

0

@kerouac czyli najłatwiej dać 500 zł i powiedzieć. "macie". Ja w tym momencie jestem w stanie odłożyć może 1/3 wypłaty. Jak byłem w Holandii byłem w stanie odłożyć 2/3 wypłaty. Może tu tkwi problem, że w Polsce życie nie jest tanie.

1

@kamil9040 ale żeś dowalił do pieca... spoko, ja z miłą chęcią zrezygnuję z emerytury państwowej, ale tylko wtedy, gdy zus nie będzie pobierał ode mnie składek, tylko odbiorę je przy wypłacie. Płacę składki? płacę. To mi się należy.

0

@kamil9040 ojojoj, chciało się dzieciaka, to trzeba było znaleźć lepszą pracę, żeby mieć więcej pieniędzy, a nie żebrzeć, bo wychowanie drogie. Jak mnie na coś nie stać, to się o to nie staram.

0

@Kettger Tak, tego typu programy istnieją na zachodzie w państwach bogatych. Polska, kraj bogaty - wybierz jedno.

2

@Lenioq Połowicznie masz tylko rację. Owszem, można podnieść cenę swojego towaru. Ale jest wiele takich towarów, w których zwyczajnie się nie da, bo firmy potracą klientów. W takim wypadku pensja pracownika zdecydowanie będzie za wysoka w stosunku do zarobków firmy, co zwyczajnie oznacza diametralny wzrost bezrobocia. Podwyższenie o 100 może 200 złotych aż tak nie zniszczy rynku pracy, ale nagłe podniesienie o kwotę 1000 złotych już zdecydowanie zniszczy rynek pracy.

0

@Rewolucja123 51,21 vs 48,79. Zwycięzca już się nie zmieni. Jest reelekcja

Media