O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, hokej, prawo cywilne, snooker
  • Ulubiony zawodnik Mark Selby
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003 rok

Statystyki

  • Dni w serwisie 2690
  • Liczba komentarzy 17223
  • Polecenia 41454

Komentarze

2

Bułgaria pomimo rosnącego współczynnika hospitalizacji i zakażeń podjęła decyzję o wyjściu z lockdownu. Otwarte będą m.in. restauracje.

5

"W przypadku Belgii nie ma mowy o łączeniu szczepień ze swobodą przemieszczania się po Europie. Poszanowanie zasady niedyskryminacji jest bardziej fundamentalne niż kiedykolwiek, ponieważ szczepienia nie są obowiązkowe, a dostęp do szczepionki nie jest jeszcze powszechny" - wicepremier Belgii Sophie Wilmes

7

Life is brutal ;)


1

Gościa Bóg opuścił z tym współczynnikiem hospitalizacji na poziomie 15%. Przy tak wysokim współczynniku służba zdrowia w każdym kraju padłaby w tydzień. Rzeczywisty IHR dla koronawirusa mieści się w przedziale 1 do 2%. IFR 0,5 do 0,7%. Te 0,26% to mocno niedoszacowane.


0

@Chakalaka Od Scottish Open zaliczył po drodze 3 przegrane finały MŚ i przegrany finał Masters. 3 lata posuchy w turniejach rankingowych się skończyły.

Zobacz wszystkie

132

Jest w zupełności na odwrót. To Real ma kompleks Barcelony, a nie Barca kompleks Realu ;)

93

@LukaszFan Boże ci znowu najazd na Kopacz i Tuska... PiS za to sobie fantastycznie radzi, brak działań prewencyjnych, zamknięcie kraju, niewydolna służba zdrowia, brak sprzętu ochronnego. PiS działa taką bazą jaką może. PO sobie poradziła z ogromnym kryzysem finansowym. Za czasów Kopacz wystąpiła też epidemia świńskiej grypy i nie było dramatu, a zachorowało około 300 tys. osób. Nie gloryfikuje rządów PO, ale nie pieje z zachwytu nad tym co robi PiS.

93

Ładnie ktoś pocisnął.


82

@FC1899Barca W Łodzi arcybiskup Ryś przekazał jakąś kwotę na sprzęt dla szpitala Barlickiego, także nieprawda. ;)

72

Stanowski: "Skończył się złoty moment Jerzego Brzęczka, czyli okres pandemiczny" xd

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kogo byś zagłosował(a) w wyborach prezydenckich w FC Barcelonie?