O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, hokej, prawo cywilne, snooker
  • Ulubiony zawodnik Mark Selby
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003 rok

Statystyki

  • Dni w serwisie 2480
  • Liczba komentarzy 12542
  • Polecenia 26580

Komentarze

11

Sąd w Nowej Soli uznał, że 20-letnia Wiktoria, której zarzucono znieważenie prezydenta Andrzeja Dudy, została przez policjantów zatrzymana nielegalnie i bezzasadnie (dziewczynę zatrzymano w jej mieszkaniu, skuto i przewieziono na 48h na komisariat).

8

Stanowisko IUSTITII w sprawie uchwały SN.


11

@Chwytliwy Raczej na leczenie do psychiatry.

20

Poseł Czarnek chce otrzymać nominację na dzbana roku. W Radio Maryja o LGBT: "nie ma wątpliwości, że pochodzi (ona) z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców"

2

Widzę Selby dalej w "fantastycznej" formie.

Zobacz wszystkie

132

Jest w zupełności na odwrót. To Real ma kompleks Barcelony, a nie Barca kompleks Realu ;)

93

@LukaszFan Boże ci znowu najazd na Kopacz i Tuska... PiS za to sobie fantastycznie radzi, brak działań prewencyjnych, zamknięcie kraju, niewydolna służba zdrowia, brak sprzętu ochronnego. PiS działa taką bazą jaką może. PO sobie poradziła z ogromnym kryzysem finansowym. Za czasów Kopacz wystąpiła też epidemia świńskiej grypy i nie było dramatu, a zachorowało około 300 tys. osób. Nie gloryfikuje rządów PO, ale nie pieje z zachwytu nad tym co robi PiS.

82

@FC1899Barca W Łodzi arcybiskup Ryś przekazał jakąś kwotę na sprzęt dla szpitala Barlickiego, także nieprawda. ;)

71

Nieoficjalnie: w związku z wyborami korespondencyjnymi listonosze zamierzają w maju masowo iść na L4. Info pochodzi od związku zawodowego. Listonosze nie zamierzają się zarażać przy roznoszeniu list. Poza tym uważają, że dostarczenie wszystkich kart zajmie 50 dni :D

67

@Hubertusk Już się nie da czytać tej demagogii zwolenników PiS, że za PO mieszkaliśmy w szałasach, nie było niczego i tego, że rząd PiS dał człowiekowi godność. Kaczyński jedyne co osiągnął to podzielił obywateli w myśl zasady, kto nie jest z nami jest przeciwko nam.