0

Tak można podsumować mecz z perspektywy trenera Schalke:
https://www.youtube.com/watch?v=DaGXu7fe-VM

3

@RosjaninBut 1) Nikt nie kwestionuje, że o zwierzęta trzeba dbać. Natomiast walenie demagogią, że każdy przemysłowy hodowca to zwyrodnialec jest przesadą.
2) Tworzenie zwierzęcej milicji, która bez jasnych przesłanek ustawowych może odebrać każde zwierzę i to bez wyroku sądowego jest absurdem.
3) Zakaz hodowli zwierząt futerkowych to kolejny nonsens uderzający w hodowców.
4) Powtórzę to po raz setny, że zwierzęta nigdy nie mają i nie będą miał praw na równi z ludźmi, bo jest to z technicznego punktu widzenia po prostu niemożliwe.

2

Schalke jest mega rzadkie, z dobrego klubu zrobił typowy ligowy przeciętniak. Do tego zarząd narobił mega długów.

2

@Shapiro Ten argument jest płaski jak Anja Rubik...

1

@Survier Może producenci czosnku stworzą lobby i wtedy będziemy sobie wieszać główkę na szyi ;)

0

Amerykańscy naukowcy sugerują, w niepotwierdzonych badaniach, że maseczki pomagają budować odporność na COVID i powodują łagodniejsze przechodzenie zarażenia koronawirusem... xD

2

Marek Suski ogłasza koniec koalicji i rząd mniejszościowy.

1

Backa Topola - Steaua 5:6 :) Hokejowy wynik.

0

@barcelonaLM Mały update: już 4-5 dla FCSB ;)

2

@cules100pro W ogóle jeśli Konfederacja chce regularnie meldować się w Sejmie musi odciąć się od radykałów, czyli Korwina i Narodowców.

4

Ewentualne przedterminowe wybory mogą stać się serią brutalnych rozwodów w polskiej polityce:
- Konfederacji z Korwinem
- PiS z Solidarną Polską i Porozumieniem
- PSL z Kukizem.
:)

2

@barcelonaLM Projektu nie poprą koalicjanci i pewnie pojedynczy posłowie z PiS (np. Ardanowski). Jeśli Kaczyński będzie parł na rympał i dążył do przedterminowych wyborów to PiS tymi wyborami przegra większość w Sejmie.

2

@barcelonaLM Na tym etapie ustawa na pewno przejdzie ;) Długofalowo na pewno PiS na takim projekcie straci. Elektorat tej partii jest dość specyficzny.

4

@Criss18Barca Tak na poważnie to era Rijkaarda też nie była zła, przy najmniej te pierwsze 3 lata drużyna robiła progres. ;) Nie przesadzałbym, że Laporta zbudował kapitał tylko na Guardioli.

0

@G9 Oczywiście, że się droczę. Przecież po tym jak TK uchyla uchwały SN, moja propozycja wcale nie wydaje się bardziej absurdalna ;)

0

@G9 Duda wszystko może, pamiętaj o tym :D

6

@FC1899Barca Dobrze, że nazwiska są na giełdzie, ale potrzeba oficjalki, bo sezon już się zaczyna.

0

@inViNcibl3 Nawet nie wiedziałem. ;)

5

Tak naprawdę nie zrobiliśmy żadnych konkretnych transferów. Przydałoby się wzmocnienie na prawej obronie i środku defensywy oraz nowa 9, jeśli klub rozważa sprzedać Suareza.

26

To tak co do transferu Bale'a do Spurs :D


0

@inViNcibl3 Czym urażony i dlaczego?

0

@barcelonaLM Możliwe, że ten projekt zwyczajnie upadnie, jak nie teraz to po powrocie do Sejmu. W razie czego PiS może wykorzystać Dudę do jego zawetowania, a potem jak weto zostanie odrzucone, to Prezydent może skierować ustawę do TK. ;)

10

:D


4

Minister rolnictwa Ardanowski nie odchodzi z PiS. Chyba jednak mogą nas czekać przedterminowe wybory. :)
Update: oficjalnie wstrzymano renegocjację umowy koalicyjnej w ZP.

5

Szczepionka na COVID oficjalnie będzie dostępna w Niemczech już na początku 2021 roku. Będą produkowały ją 3 różne koncerny farmaceutyczne.

3

Dzbaństwo ze strony Gawkowskiego level master.
https://www.youtube.com/watch?v=M1AenMMk3So

4

Wicemister Zdrowia Waldemar Kraska oficjalnie odwołuje epidemię w drugiej połowie przyszłego roku. - źródło interia.pl ;)

6

@Stoiczkow Zależy jakie źródło praw zwierząt przyjmiesz, bo mogą być dwa. Według koncepcji prawa naturalnego prawa zwierząt wynikałyby z faktu, że są istotami żyjącymi. Problem polega na tym, że koncepcja prawa naturalnego prowadziłaby do absurdu, ponieważ ich prawa musiałyby być równe także między samymi zwierzętami. Np. należałoby wytropić i osądzić lisa, który zabił kurę :) Z kolei koncepcja praw pochodnych (normatywna) zakłada, że zwierzęta ze swej natury nie mają żadnych praw, a tylko takie, które nadadzą im ludzie. To drugie podejście dominuje i nigdy, wbrew skrajnie lewackiemu podejściu, się nie zmieni.

2

@Bykunn Problem wycinki lasów pod rolnictwo istnieje w zasadzie w krajach Ameryki Południowej, gdzie właśnie nie ma środków na rozwój tej gałęzi rolnictwa i jest ono niezwykle prymitywne. Nie widzę sensu wycinania lasów, skoro krowy obecnie można wypasać niemal wszędzie ;)
btw. stwierdzenie, że jeśli nie ograniczymy hodowli zwierząt umrzemy z głodu jest mówiąc delikatnie nietrafione.

8

@Bykunn Dlaczego mamy ograniczać czyją wolność? Idea wolności polega na tym, że ma ona wymiar indywidualny, a nie grupowy. Nie ma racjonalnego argumentu do "niejedzenia mięsa" poza ideologicznym podejściem. ;)

Media