O sobie

  • Zainteresowania Sport, Polityka, Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona, Arsenal, Lech Poznań, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 3877
  • Liczba komentarzy 941
  • Polecenia 4029

Komentarze

26

@TheNekro94 Haaland przespał okres od 0 do 12 roku życia. Ciężko mu będzie teraz to nadrobić...

22

Ależ zjazd Ajaxu. Do przerwy przegrywają z ostatnim w tabeli Utrecht i w tabeli LIVE spadają na przedostatnie miejsce (5 punktów w 7 meczach).

1

@Kgorecki2500 obejrzałem pewnie z 5-6 jego wywiadów i bynajmniej nie wypada źle.

0

Wszystko fajnie spoko, czekamy na zawiązanie się rządu, ale te pogłoski o Lewicy odpowiadającej za edukację… ciary.

0

Zobacz wszystkie

92

Partnerka Cristiano do CR7:
- wstawaj, już siódma.
- co? Znowu Messi?

82

Chciałbym to podkreślić jeszcze przed pierwszym gwizdkiem dzisiejszego meczu. Niezależnie czy Barcelona zagra genialny mecz, czy przegra z kretesem, Koeman bez dwóch zdań jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Wiatr mu ciągle wieje w oczy i pod jego nogami cały czas pojawiają się różnego rodzaju kłody, a mimo to robi wszystko czego od niego wymagano, a może nawet i trochę więcej. Jedyna wina Koemana jest w tym, że w sezonie, który z założenia był przejściowym i spisanym na straty, swoją pracą rozpalił nadzieję kibiców na osiągnięcie nierealnych w tym sezonie wyników.

74

On po prostu nie chciał narażać Barcelony na dodatkowy bonus dla Liverpoolu, związany ze zbyt dużą liczbą jego występów ^^

68

Nie widziałem jeszcze życzeń w tym stylu, tak więc życzę Wszystkim wielu łask Bożych i aby w każdym z nas Chrystus się na nowo narodził! Dużo ciepła, siły i wiary w to, że co najlepsze dopiero przed nami!

(Osoby, które nie czują, że te życzenia ich dotyczą proszę o pominięcie wpisu. Nie zapraszam do dyskusji, pozdrawiam cieplutko ^^)

62

Jeszcze dzisiaj...
"Komisja La Liga nałożyła karę na Getafe za szereg niesportowych zachowań we wczorajszym meczu. Podopieczni Bordalasa najbliższy mecz z Realem Madryt rozpoczną w 9."

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?