O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, kinematografia, sport
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2099
  • Liczba komentarzy 3705
  • Polecenia 7566

Komentarze

0

1

@TheGoldenEleven ze Wschodniej oczywiście Bucks i Raptors są wysoko notowani, chociaż Celtics mogą daleko dojść jak się odpalą Kemba i Tatum. A z Zachodniej ja trzymam mocno kciuki za Clippersów, ale podejrzewam, że może nie być mocnych na Lakersów i to chyba na nich bym stawiał w ogóle. Szczególnie, że LeBron ma bardzo dobry sezon.

@Nolife1899 76ers fajnie grają, no i w przeszłości mieli kilku świetnych grajków, ale Houston nie lubię. Co do mi rentach graczy, ja jestem mega fanem Paul’a George’a, Embiida i Kyrie Irvinga. :)

0

Uciekając na chwilę od tematów wyborów i transferu Arthura - czy są tu fani NBA? Jaka jest wasza ulubiona drużyna i dlaczego? :)

0

@Limal88 wszystko się zgadza, ale nie da się uciągnąć wszystkiego na młodych. Nie na najwyższym poziomie. Ja po prostu uważam, że są w składzie inni, którzy powinni odejść, bo brakuje im świeżości i nie wnoszą wystarczająco dużo jakości boiskowej. Rakitić, mimo wszystko Vidal. Jeśli w pomocy zostaniemy z Busquetsem i bandą młodych zawodników, to nie wiem czy jesteśmy w stanie coś ugrać. Patrząc na to jakie braki jeszcze mają De Jong i Arthur, nie mówiąc już w ogóle o Aleñi i Puigu, to Barcelona wyautowałaby się z europejskich pucharów. A mają w składzie Busquetsa, Pjanicia, De Jonga, Arthura i jeszcze jednego czy dwóch młodszych zawodników, kadra jest zbilansowana. Przynajmniej w środku pola.

1

@Chakalaka pasuje mi jeszcze do tego rankingu detektyw Adrian Monk :D

Zobacz wszystkie

150

Barto wyjechał na urlop, że tak zaczęli pracować?

88

Największą robotę przy tym transferze wykonało Chelsea. Dziękujemy!

67

Pierdzielenie! W lewym rogu logo Euro 2016, a UEFA bierze pod uwagę formę od stycznia w klubach. Oni sami już się tak kompromitują, że ośmieszanie ich nawet nie daje satysfakcji. Gdzie są Włosi, jacykolwiek, którzy rozegrali najlepszy mecz w turnieju?

55

Czuje, że będzie to początek końca Enrique. Skłócając się z jedną częścią szatni, skłóci się z drugą i spowoduje, że obie części pokłócą się między sobą. Jeśli nie chciał Martina w drużynie, powinien się go pozbyć latem, a atakując bezpośrednio część zespołu, wychowanka i zawodnika, który gra tu nie pierwszy sezon, idzie na wymianę ciosów z Barcelonismo. Może i zarząd będzie go wspierał, ale kibice już są nim rozdrażnieni, a zawodnicy, którzy nie rozumieją jego zachowania, tracą szacunek. To, że Pedro zrobił coś takiego, świadczy o tym, że Luis nie budzi respektu, bo gdyby tak było, nigdy nie chcieliby go tak potraktować. Poza tym, może zrobić teraz 2 rzeczy : zareagować i narazić się na walkę z innymi częściami Barcelony oraz kibicami, albo nie zrobić nic i dać sygnał, że sobie pozwala na takie rzeczy. Oba wyjścia złe. Początek końca... Dla samego Pedro gratulacje za odwagę i jawne wspieranie kolegów, o to chodzi.

54

Ramsay odpowiedni, a Thiago nie ta liga? Wow.

Media

Liga typerów

1 lefreux 78 pkt
2 Tridente2015 75 pkt
3 maryjan240282 73 pkt
4 mario1966 71 pkt
5 KingLeonidas 70 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?