Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Warszawa

Zainteresowania:

Muzyka, kinematografia, sport

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

FC Barcelona

Barcelonie kibicuję od:

2003 roku

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

4 października 2014

Dni w serwisie

1381

Liczba komentarzy

2746

Ocena komentarzy

+5893

Najlepiej oceniane komentarze
  • Johnnie_Walker

    Pierdzielenie! W lewym rogu logo Euro 2016, a UEFA bierze pod uwagę formę od stycznia w klubach. Oni sami już się tak kompromitują, że ośmieszanie ich nawet nie daje satysfakcji. Gdzie są Włosi, jacykolwiek, którzy rozegrali najlepszy mecz w turnieju?

  • Johnnie_Walker

    Czuje, że będzie to początek końca Enrique. Skłócając się z jedną częścią szatni, skłóci się z drugą i spowoduje, że obie części pokłócą się między sobą. Jeśli nie chciał Martina w drużynie, powinien się go pozbyć latem, a atakując bezpośrednio część zespołu, wychowanka i zawodnika, który gra tu nie pierwszy sezon, idzie na wymianę ciosów z Barcelonismo. Może i zarząd będzie go wspierał, ale kibice już są nim rozdrażnieni, a zawodnicy, którzy nie rozumieją jego zachowania, tracą szacunek. To, że Pedro zrobił coś takiego, świadczy o tym, że Luis nie budzi respektu, bo gdyby tak było, nigdy nie chcieliby go tak potraktować. Poza tym, może zrobić teraz 2 rzeczy : zareagować i narazić się na walkę z innymi częściami Barcelony oraz kibicami, albo nie zrobić nic i dać sygnał, że sobie pozwala na takie rzeczy. Oba wyjścia złe. Początek końca... Dla samego Pedro gratulacje za odwagę i jawne wspieranie kolegów, o to chodzi.

Ostatnie wystawione oceny

37. kolejka La Liga Niedziela, 13 maja 20:45 Transmisja: Eleven Sports 1

Gorące tematy