O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 1155
  • Polecenia 766

Komentarze

1

Jakim prawem na obcej ziemi on robi takie jazdy i nic nie obrywa? Wywiady przed LM to coś oczywistego i on nie ma nic do tego.

0

@Bykunn Przecież politycy lewicy stwierdzili że gwałciciele i pedofile powinni dostać drugą szanse i wyjść na wolność więc sami są hipokrytami. Nie chcą dawać szans nienarodzonym a wybrykom społecznym już owszem.

I nie, nie zamierzam wpływać na Twoje poglądy bo odklejonych poglądów nie trawie ale je chociaż szanuje w pórównaniu do fanatyków lewicy, po czy pisu.

0

@Remi1899 A drużyna od kataru gra dobrze? Padlina i 1:0 taki był wynik w tamtym sezonie, teraz nawet tego nie ma.

2

@gravis_jg Ale czemu od pół roku? Lewandowski gra tak samo od początku swojej kariery w Barcelonie, po prostu pierwsze pół roku jego skuteczność była rodem z Bundesligi a później coś się zacieło, natomiast drużyna dalej gra równie średnio co wcześniej. W tamtym sezonie dobra forma Lewego i Matsa zamazywała cieniznę graną przez klub.

0

@Bykunn No właśnie, ta sama lewica co chce zabijać dziecko, powtarzam dziecko (bo od 11 tygodnia można stwierdzić już jakiej płci będzie) chce dawać drugą szanse pedofilom, mordercom czy gwałcicielom. Jak widać lubią odklejone zabawy.

Zobacz wszystkie

39

Tylko mi sie wydaje że z Messim wyglądałoby to tak jak sezon temu? Piłka do niego i "może się coś uda", tutaj natomiast każdy chce, każdy się stara, gra 11 zawodników, nikt nie stoi.

23

Wiadomo że wróci, jak klub da 60 mln euro za sezon za "miłość" do klubu to wróci za 2 lata.

15

Dowód? Tak wygląda oficjalny transfer request van Dijka:
https://pbs.twimg.com/media/DGo-xbPXgAIGM-x.jpg


Poza tym sam Southampton nie pozwolił odejsc VVD więc transfer request to nic wiecej niz prośba, której nikt nie musi spełniać ;)

15

LFC ma kasę. LFC mówi nie. Klopp mówi nie. Coutinho nie powiedział ze chce odejsc. Cos jeszcze na ten temat?

14

@ryazenhuwei

Nie ma to jak nie ufać oficjalnym statystykom ale już teorie spiskowe to w 200% są sprawdzone mimo że nigdzie żadnych dowodów nie ma a jedynie marne poszlaki :)

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?