0

@jeykey1543 donosiciel tfu

0

Griezmann to jest takie dno w tym klubie.. Ale jako czlowiek wydaje sie sympatyczny

0

Tylko jurgen moze cos wniesc. Chcialbym tez Henry'ego ale to tylko ze wzgledu na sympatie do typa niestety

0

Mysle ze kazdy by mogl go zastapic. Nie mam na mysli trenerow z topu

2

Ciezko wyjasnic jak ta druzyna na przestrzebi kilku lat spadla i tyle poziomow w dol.. Ciezko tez wyjasnic jak to sie stalo ze Koeman zostal trenerem.. Ale coz..

1

Hahahahaha a my Ciebie nie rudyy !

3

@zombie masz racje tylko problem w tym ze brejtlajt nie kosztowal 100 mln dlatego na sile wpychaja do 1 jedenastki tego cieniaska grieza ktory do tego klubu sie nie nadaje bo nie robi roznicy i wiatraka z przodu

1

Woooow kolejny mecz o stawke i griezmann ocena 4 . Brawo

5

A ja Cie nie widze. Kiepski trener i kiepski projekt

1

Zalosna barca zalosna druzyna zalosne wyniki

0

Ta druzyna jest beznadziejna

0

Griezmann i dembele out neymar in

1

Wszyscy francuzi out. To nieporozumienie

5

Griezmann i dembele out. Jeden fatalny drugi szklany

1

Dembele..... znow kontuzja.. to ostatnia szanaa by cos zarobic na tym cienkim graczu. Ginie w waznych meczach

0

Slabiaki straszne. Najgorsze ze ich kupili za tala kase..

3

Griezman to jest straszne nieporozumieniem wszedl wczoraj i rozbawil do lez kibicow realu . Dembele w waznych meczach sie pali

0

@hazo428 To prawda. Sa beznadziejni i nie maja jaj

0

Dajcie sobie spokoj. Nie jestescie już czołowym klubem. Te czasy minely

5

Francuzi z griezmannem na czele.... dramat

1

Pudrowanie trupa ta barca i nic wiecej

0

Griezmann jest fatalny wiec szkoda

0

Griezmann to klucz do sukcesu

2

A wystarczylo nie kupowac griezmanna..

0

@JacekM niezbyt. Slabi sa

3

Francuzi OUT!!!!! Ile jeszcze to potrwa ... dembele griezmann lenglet....

0

Cieszmy sie z malych rzeczy. Sylwia grzeszczak lubi to Lenglet daje serduszko a Mbappe śmiech

0

Cienko spiewac bedzie ten chinczykopodobny typ

2

@Kibic1998 Ten sam patent . Symbioza z wrogiem. Tak sie nienawidza a nie moga bez siebie istniec
Sprytne

0

@Matix90 griezmann najgorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?