Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeykey1543 donosiciel tfu
0
Griezmann to jest takie dno w tym klubie.. Ale jako czlowiek wydaje sie sympatyczny
0
Tylko jurgen moze cos wniesc. Chcialbym tez Henry'ego ale to tylko ze wzgledu na sympatie do typa niestety
0
Mysle ze kazdy by mogl go zastapic. Nie mam na mysli trenerow z topu
2
Ciezko wyjasnic jak ta druzyna na przestrzebi kilku lat spadla i tyle poziomow w dol.. Ciezko tez wyjasnic jak to sie stalo ze Koeman zostal trenerem.. Ale coz..
1
Hahahahaha a my Ciebie nie rudyy !
3
@zombie masz racje tylko problem w tym ze brejtlajt nie kosztowal 100 mln dlatego na sile wpychaja do 1 jedenastki tego cieniaska grieza ktory do tego klubu sie nie nadaje bo nie robi roznicy i wiatraka z przodu
1
Woooow kolejny mecz o stawke i griezmann ocena 4 . Brawo
5
A ja Cie nie widze. Kiepski trener i kiepski projekt
1
Zalosna barca zalosna druzyna zalosne wyniki
0
Ta druzyna jest beznadziejna
0
Griezmann i dembele out neymar in
1
Wszyscy francuzi out. To nieporozumienie
5
Griezmann i dembele out. Jeden fatalny drugi szklany
1
Dembele..... znow kontuzja.. to ostatnia szanaa by cos zarobic na tym cienkim graczu. Ginie w waznych meczach
0
Slabiaki straszne. Najgorsze ze ich kupili za tala kase..
3
Griezman to jest straszne nieporozumieniem wszedl wczoraj i rozbawil do lez kibicow realu . Dembele w waznych meczach sie pali
0
@hazo428 To prawda. Sa beznadziejni i nie maja jaj
0
Dajcie sobie spokoj. Nie jestescie już czołowym klubem. Te czasy minely
5
Francuzi z griezmannem na czele.... dramat
1
Pudrowanie trupa ta barca i nic wiecej
0
Griezmann jest fatalny wiec szkoda
0
Griezmann to klucz do sukcesu
2
A wystarczylo nie kupowac griezmanna..
0
@JacekM niezbyt. Slabi sa
3
Francuzi OUT!!!!! Ile jeszcze to potrwa ... dembele griezmann lenglet....
0
Cieszmy sie z malych rzeczy. Sylwia grzeszczak lubi to Lenglet daje serduszko a Mbappe śmiech
0
Cienko spiewac bedzie ten chinczykopodobny typ
2
@Kibic1998 Ten sam patent . Symbioza z wrogiem. Tak sie nienawidza a nie moga bez siebie istniec
Sprytne
0
@Matix90 griezmann najgorszy