O sobie

  • Zainteresowania Downhill/Freeride/Enduro, Polski Rap, Piłka Nożna, Boks
  • Ulubiony zawodnik No kilku ich jest...
  • Ulubione zespoły Barcelona, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 1269
  • Liczba komentarzy 489
  • Polecenia 1899

Komentarze

1

@matijas Chwila chwila...
To Wilder miał propozycje walki za grube miliony, Joshua niby też dostał propozycje jednak gdy poproszono team Wildera o potwierdzenie oferty to nagle nie było komu.

0

@DanielOOL Dlaczego tak sądzisz? :)

0

@Kuczek Dobrze zrobili przerywając to. Joshua w pierwszej walce z Ruizem walczyl z wstrząśnieniem mózgu, przy czymś takim każdy cios może uszkadzać mózg i doprowadzić do trwałego uszkodzenia go zwłaszcza w boksie w wadze ciężkiej. To też są ludzie. Po Wilderze było widać, że jest z nim podobnie jak z Anthonym w wyżej wspomnianej walce więc decyzja prawidłowa jak dla mnie

0

@Kusco15 Jeśli chodzi ci o ten, którym Wilder znokautował go w rewanżu, to według mnie nie zdążył zareagować, podnieść prawej ręki, to był szybki cios. I właśnie to jest to, Wildera trzeba szybko zdetronizować nie dać mu miejsca i czasu na uderzenie. Fury zrobił to genialnie...

1

Co do Wilder vs Fury...
Całkowicie "wyłączyć" prawej ręki Wildera się nie da, ale do pewnego stopnia można to zrobić i to właśnie jest jedna z dwóch rzeczy którą trzeba wykonać w walce z Bronze Bomberem. Druga rzecz to przycisnąć go, Wilder w obronie to dziecko we mgle... Fury wiedział o tym doskonale. Nikt z HW nie ma lepszych warunków do tego by nie dać się trafić dzikusowi niż Tyson... wysoki i zwinny.. A dlaczego Fury był tak agresywny w tej walce? Przecież to nie w jego stylu. Właśnie żeby amerykanin się pogubił., to proste. Luis Ortiz to świetny przykład że gdyby nie prawa ręka to dzikus już by stracił pas.. Niestety Kubańczyk był za wolny i za niski by nie dać się trafić. Szpilka do momentu KO też dawał radę.


Zobacz wszystkie

91

Pewnie kilku użytkowników na raz próbowało się zalogować

65

Z tą płacą minimalną to już jest naprawdę przesada.
Nie trzeba być geniuszem żeby domyśleć się że taki wzrost jest durnym pomysłem.
Przedsiębiorcy odbiją to sobie w cenach swoich usług i wyjdzie na to samo co jest.. No ale jak Polak usłyszy "4 koła na miesiąc" to już nic innego nie ma znaczenia.
Zacofane społeczeństwo :/

61

To co Panie i Panowie, jak to napisał któryś użytkownik bodajże wczoraj "po 3 punkty w Valencią"
:D

58

Z góry wiadomo że porażka Realu ustawia człowieka pozytywnie na cały kolejny dzień, do tego w takim meczu :)
Dobranoc ludzie.

51

"13-letnia dziewczynka padła ofiarą zbiorowego gwałtu na jednej z hiszpańskich plaż. Dokonała tego grupa nastolatków, prawdopodobnie marokańskiego pochodzenia."

"Grupa próbowała napaść także na drugą dziewczynkę. Jej krzyki wzbudziły zainteresowanie osób będących niedaleko. W porę zjawił się jej ojciec i zadzwonił po policję. Funkcjonariusze aresztowali nastolatków. Były to osoby między 13. a 15. rokiem życia. O tym, że to Marokańczycy mówili świadkowie - podaje "The Olive Press"."

Dalej dalej wpuszczajmy do Europy tych bezmózgich dzikusów niech ubogacają naszą kulturę.....
Ja pi*****e za***ał bym każdego po kolei lub wysłał do Rosji na łagry !!!

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?