La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1616 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

65

Z tą płacą minimalną to już jest naprawdę przesada.
Nie trzeba być geniuszem żeby domyśleć się że taki wzrost jest durnym pomysłem.
Przedsiębiorcy odbiją to sobie w cenach swoich usług i wyjdzie na to samo co jest.. No ale jak Polak usłyszy "4 koła na miesiąc" to już nic innego nie ma znaczenia.
Zacofane społeczeństwo :/

18

@Kibic1998 Najgorsze, że żeby to zrozumieć nie potrzeba być mistrzem ekonomii... Wystarczy chwilę usiąść i pomyśleć, ale to już jest bariera nie do przeskoczenia dla większości społeczeństwa, szczególnie w momencie gdy zapalają się dolary w oczach

1

@Kibic1998 Gdyby to chociaż w netto było ;) A jest brutto. Ludzie nie rozróżniają tak prostych rzeczy więc nie trudno sobie wyobrazić , że nie będą mieli pojęcia o skutkach takich decyzji.

2

@Kibic1998 zanim podniosą cenę cenę, to zredukują zatrudnienie, bo wypłata to jedno. Proporcjonalnie do niej rośnie składka ZUS pracownika, czyli kolejny koszt. Obecnie przy płacy minimalnej koszt pracownika to około 3000-3200zl, jeśli płacą wzrośnie do 4000,to koszt będzie niemal 6000. Czyli,żeby opłacało się mieć pracownika,będzie on musialwykonac pracę warta minimum te 6000.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?