Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
za takich griezmannow czy coutinho co sa fatalni moznaby wziac jednego solidnego gracza. Jestem na tak
0
Jakby potrafili myslec to wymieniliby messiego w zime na kocura jakiegos mlodego typu mbappe czy halland , zakladajac ze messi w lato i tak sie zawija do paryza czy city
0
Dajcie sobie spokoj juz z tym graniem bo patrzec sie nie da . Cadiz przyjezdza i ma beke. W tym roku juz fajrant . Koncz wasc wstydu.. Za rok wywalic francuzow i bedzie lzej , kupic jednego dobrego gracza bo jak messi odejdzie to takowego brak
0
@Tomek54321 to dlatego ze zaden z nich nie ma papierow by trenowac barce
0
W swoim stylu jak zawsze
0
Griezmann za wysoko
0
@monsterrize On jest kapitanem tylko na papierze. Mimo wielkosci swojej tej cechy nigdy nie posiadal . Glupota klubu ze ma opaske. Ale czemu mnie to nie dziwi juz..
0
Co odwlecze to...
0
@culedawid No wlasnie. Widzisz roznice miedzy 75 mln a 160mln ?
1
@Veysel amen :)))
0
@eckov nie zgadzam sie , ale kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Piona
0
@czesctuam dlatego z ta druzyna powoli nikt juz sie nie liczy
0
@Tomek54321 z mocnymi rywalami nie istnieje. W sumie tak samo jak barca koemana
0
@Murazor Co Ci poradze ze tak go postrzegam
0
@Tomek54321 przynajmniej strzelal u siebie. Griezmann ani tu ani tu. O charakterze nie wspomne
1
@tomekjd jak juz go chca na sile zostawiac.. kosztowal 160melonow co dla mnie jest kompromitacja
0
@Murazor Do d z takimi legendami. Jak dla mnie to on jest legenda komedii za postac benego hilla . Znasz?
0
@Ryjewski zamiast palec w oko pochetino propobuje , lepa na czolo griezzmana za to jego melepectwo , a cala druzyna na kolską pod zimny prysznic za wczorajszy mecz
0
@donleoJR No tak wiem , ale uwazam ze ma w dupie bardziej niz my ten klub
0
@Kismeth charakterny trener to i wyniki ma
0
@Coutinho007 jedyny francuz ktory gra na miare oczekiwan. Szkoda ze my mamy w skladzie czterech tylko nie tego wlasciwego xD
0
Charakternosc na poziomie griezmanna i dembele. Nie bez powodu tworza team
0
Nie szkodzi. I tak juz mam dosc tego sezonu
0
@eckov lepszym wyborem??????????
0
@ef racja. Dembele byl niepewny a okazal sie eddiem murphym z francji. Dno
0
@szela1899 Nie wygladal tak dobrze jak wszyscy dali sie nabrac ze jest. Coz.. Bayern by sie nie dal tak nabrac by wylozyc taka kase na kota w worku. Dlatego jest gdzie jest, a barca.. szkoda gadac
0
@pluszek Teraz ani wizerunku ani kasy mie mamy. Dzieki bartek
0
@PJ777 bartomeu nasral a nie ma komu sprzatac. Szambo !!
0
@JarekS beznadziejny wybor oplakane konsekwencje
1
@Tibu Np ja. Wiedzialem ze to bedzie lipa. A z griezmannem tragedia