2

za takich griezmannow czy coutinho co sa fatalni moznaby wziac jednego solidnego gracza. Jestem na tak

0

Jakby potrafili myslec to wymieniliby messiego w zime na kocura jakiegos mlodego typu mbappe czy halland , zakladajac ze messi w lato i tak sie zawija do paryza czy city

0

Dajcie sobie spokoj juz z tym graniem bo patrzec sie nie da . Cadiz przyjezdza i ma beke. W tym roku juz fajrant . Koncz wasc wstydu.. Za rok wywalic francuzow i bedzie lzej , kupic jednego dobrego gracza bo jak messi odejdzie to takowego brak

0

@Tomek54321 to dlatego ze zaden z nich nie ma papierow by trenowac barce

0

W swoim stylu jak zawsze

0

Griezmann za wysoko

0

@monsterrize On jest kapitanem tylko na papierze. Mimo wielkosci swojej tej cechy nigdy nie posiadal . Glupota klubu ze ma opaske. Ale czemu mnie to nie dziwi juz..

0

Co odwlecze to...

0

@culedawid No wlasnie. Widzisz roznice miedzy 75 mln a 160mln ?

1

@Veysel amen :)))

0

@eckov nie zgadzam sie , ale kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Piona

0

@czesctuam dlatego z ta druzyna powoli nikt juz sie nie liczy

0

@Tomek54321 z mocnymi rywalami nie istnieje. W sumie tak samo jak barca koemana

0

@Murazor Co Ci poradze ze tak go postrzegam

0

@Tomek54321 przynajmniej strzelal u siebie. Griezmann ani tu ani tu. O charakterze nie wspomne

1

@tomekjd jak juz go chca na sile zostawiac.. kosztowal 160melonow co dla mnie jest kompromitacja

0

@Murazor Do d z takimi legendami. Jak dla mnie to on jest legenda komedii za postac benego hilla . Znasz?

0

@Ryjewski zamiast palec w oko pochetino propobuje , lepa na czolo griezzmana za to jego melepectwo , a cala druzyna na kolską pod zimny prysznic za wczorajszy mecz

0

@donleoJR No tak wiem , ale uwazam ze ma w dupie bardziej niz my ten klub

0

@Kismeth charakterny trener to i wyniki ma

0

@Coutinho007 jedyny francuz ktory gra na miare oczekiwan. Szkoda ze my mamy w skladzie czterech tylko nie tego wlasciwego xD

0

Charakternosc na poziomie griezmanna i dembele. Nie bez powodu tworza team

0

Nie szkodzi. I tak juz mam dosc tego sezonu

0

@eckov lepszym wyborem??????????

0

@ef racja. Dembele byl niepewny a okazal sie eddiem murphym z francji. Dno

0

@szela1899 Nie wygladal tak dobrze jak wszyscy dali sie nabrac ze jest. Coz.. Bayern by sie nie dal tak nabrac by wylozyc taka kase na kota w worku. Dlatego jest gdzie jest, a barca.. szkoda gadac

0

@pluszek Teraz ani wizerunku ani kasy mie mamy. Dzieki bartek

0

@PJ777 bartomeu nasral a nie ma komu sprzatac. Szambo !!

0

@JarekS beznadziejny wybor oplakane konsekwencje

1

@Tibu Np ja. Wiedzialem ze to bedzie lipa. A z griezmannem tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?