O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, konstrukcja, język polski
  • Ulubiony zawodnik Infinit Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Tottenham Hotspur
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 1038
  • Liczba komentarzy 508
  • Polecenia 916

Komentarze

0

@SonBarcaGoku coooo, jak nie istnieje? Przecież Messi ciągle ciągnie ten zespół, zdarzy się jakiś słabszy mecz, jasne, jak każdemu, ale mówienie, że nie istnieje w najważniejszych meczach jest idiotyczne

1

@MarioVeB! De Jong jest plusem, prawda. Arthur na razie nic nie pokazał, prócz dobrego "zapowiadania się". ter Stegen sprowadzony w 2014, Lenglet bardzo solidny, Semedo nie jest na miarę Barcelony, a Firpo po prostu przemilczę.
Nie trzeba być wróżką, żeby móc przewidzieć to, co prawdopodobnie się stanie, gdy Messi, Suarez, Busquets opuszczą Barcelonę. W wyjściowej jedenastce jest 6 piłkarzy po 31. roku życia. Alba nie ma realnego zastępstwa, Suarez tak samo, o Messim nie wspominając. O czym ty mówisz?

0

1

@Vito9 tak, to na pewno nakłoniłoby piłkarzy do przemyśleń i wniosku, że oni też tak zrobią xd

Zobacz wszystkie

64

Dembele musi grać w wyjściowej. Złapał formę, posadzenie go teraz na ławcę byłoby idiotyzmem.

31

To okienko transferowe w wykonaniu Barcy jest naprawdę dobre. Mam nadzieję, że wyniki w tym roku też takie będą.

30

Witam. 3 dni temu, a więc minęło już 3 i pół doby, przeszedłem artroskopową rekonstrukcję więzadła krzyżowego w lewym kolanie. Rehabilitant, jak na razie tylko do piątku, polecił mi tylko ćwiczenia polegające na napinaniu mięśnia czworogłowego i łydki. Poza tym chodzenie o dwóch kulach, kiedy jest to niezbędne. Nie mam pełnego wyprostu kolana ani nie zginam bardziej niż 15 stopni. Nie mam też ortezy. Jak dotąd udało mi się samodzielnie podnieść wyprostowaną nogę, leżąc, o jakieś 10 cm. Jakby kogoś to interesowało, to będę co jakiś czas wstawiał takie posty z moimi postępami w leczeniu. Możecie też dać mi jakieś rady, jeśli to przeszliście :)

30

Rafinha po zerwaniu więzadeł jest o wiele bardziej mobilny niż połowa naszego składu, do tego po prostu dobrze gra. Trochę pokiwa, poda, jest ruch. Mi to też dobrze wróży, bo 6 sierpnia sam będę rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przednich przechodził ;)

29

Komicznie to wygląda, jak są dwa artykuły obok siebie z nagłówkiem "Pique przyznaje, że poleciał..." i "Pique zaprzecza, że poleciał..." xD