O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, konstrukcja, język polski
  • Ulubiony zawodnik Infinit Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Tottenham Hotspur
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 1275
  • Liczba komentarzy 517
  • Polecenia 941

Komentarze

2

@Alcazar za takie pieniądze kompetentny zarząd może stworzyć niesamoiwty projekt na lata, więc tak. To decyzja Messiego, że chce opuścić klub. Rozumiem go ale i tak trochę się zawiodłem.

0

@MarioVeB! dobrze, że po przeczytaniu tylu twoich komentarzy spora część osób wie, żeby nie traktować cię poważnie ;)

1

Nie ma co się załamywać, to tylko piłka, to tylko ludzie, którym nie zależy. Skoro im nie zależy, nam, kibicom, też powinno się to udzielić. Wspierajmy, kibicujmy, ale piłkarzom, którzy faktycznie zostawiają serce na boisku.

1

@Kpfun sedziego liczysz jako zawodnika Barcy?? :D

0

@HavertzKai jakim zawodnikiem będzie Zieliński?

Zobacz wszystkie

64

Dembele musi grać w wyjściowej. Złapał formę, posadzenie go teraz na ławcę byłoby idiotyzmem.

31

To okienko transferowe w wykonaniu Barcy jest naprawdę dobre. Mam nadzieję, że wyniki w tym roku też takie będą.

30

Witam. 3 dni temu, a więc minęło już 3 i pół doby, przeszedłem artroskopową rekonstrukcję więzadła krzyżowego w lewym kolanie. Rehabilitant, jak na razie tylko do piątku, polecił mi tylko ćwiczenia polegające na napinaniu mięśnia czworogłowego i łydki. Poza tym chodzenie o dwóch kulach, kiedy jest to niezbędne. Nie mam pełnego wyprostu kolana ani nie zginam bardziej niż 15 stopni. Nie mam też ortezy. Jak dotąd udało mi się samodzielnie podnieść wyprostowaną nogę, leżąc, o jakieś 10 cm. Jakby kogoś to interesowało, to będę co jakiś czas wstawiał takie posty z moimi postępami w leczeniu. Możecie też dać mi jakieś rady, jeśli to przeszliście :)

30

Rafinha po zerwaniu więzadeł jest o wiele bardziej mobilny niż połowa naszego składu, do tego po prostu dobrze gra. Trochę pokiwa, poda, jest ruch. Mi to też dobrze wróży, bo 6 sierpnia sam będę rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przednich przechodził ;)

29

Komicznie to wygląda, jak są dwa artykuły obok siebie z nagłówkiem "Pique przyznaje, że poleciał..." i "Pique zaprzecza, że poleciał..." xD

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?