Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Japaaa. Daj sobie spokoj. Kibicow juz nawet nie obchodzi co tam powiesz. Kibice tesknia za prawdziwa Barcą..
0
@el_bidinho griezman out !!! Nie mamy ataku
1
Najgorsze :
- Francuzi !!!!! Ile mozna sie nabierac ze oni niby maja potencjal do gry w tym zespole. Dno ! Won z całą trójką !
- Brak umiejetnosci graczy
- Brak lidera / kapitana
- Brak Suareza
- Brak trenera
- Brak jaj
- Brak obroncy w formie
Najlepsze :
- Brak
- Brak
- Brak
0
@el_bidinho Antek najgorszy. Gosc nie wnosi nic procz tego ze nie nadaje sie na 9tke barcy. Na skrzydlowego tym bardziej. Usmane ma potencjal ale w barcy go nie uwolni niestety
2
Dembele , Lenglet i przede wszystkim... Griezmann... Jak mozna takich leszczy kupic do takiej druzyny... Nie da sie patrzec na tych przereklamowańcow
4
Bartomeu nasr*ł jak w toi toi'u a sprzatac bedzie trzeba latami...
4
Nie ma to jak sprzedac neymara za 222 mln ojro i dac 400 mln ojro za graczy ktorzy sa beznadziejni... tak sie nie da. To byly pieniadze na spokojne odbudowanie skladu po odejsciu messiego w kryzysie... jestesmy w dupie !!!!!!
0
Cale zlo tej ekipy to brak 9tki w skladzie, beznadziejni przereklamowani "mistrzowie swiata" w zespole , brak obrony w formie
0
@BAR10 no wlasnie..
0
@Magicc89PL głownie griezmann. Beznadziejny gracz przereklamowany jak zaden z francuzow
2
Francuzi won z barcelony !!!!! I nie mowa tu o graczach psg !
0
@Kamilb1988 mistrzowie swiata przez małe m
0
Ale zalosny mecz barcy. Slabe psg a i tak wygra na camp nou.. slabizna. To poklosie zalosnej polityki klubu , sprowadzania ,, mistrzow swiata" typu griezmann i caloksztalt bartomeu... co ogladamy obecnie
0
@JarekS umtiti jaka padake gra obecnie. On i mingueza to najslabsze ogniwa
0
@franegpro Gra słabo . Taka jest prawda
0
Kompletnie niepotrzebny transfer
0
@nokia666 Tak to wyglada . Do tego dobry wodzirej w szatni z niego , lubiany w szatni
1
Griezmann.. Strasznie przereklamowany zawodnik
0
Griezmann... ile mozna tolerowac tego zawodnika w skladzie
0
Najlepsze : Stawianie na młodych w składzie
Najgorsze : Griezmann i Umtiti czyli nasi ,, mistrzowie świata"
0
@nokia666 Masz racje. Griezmann to taki pilkarz ktory nawet jak gra piach zawsze spadnie na 4 lapy i wszystko mu wybacza
0
@antymadrista1 pierwszy lepszy przeciwnik i spadaja klapki z oczu. Slusznie
0
@Borneo sevilla pokazala ze z mocniejszymi juz nie konkurujemy. O to mi chodzilo we wpisie o psg
0
@Totti94 niby tak ale zobacz ze dzis sevilla pokazala nam ze z mocniejszymi nie konkurujemy obecnie
0
@bbartekfcb a nie sevilla?
0
@Xavier06 a jak obywatelom wprowadzili podatek cukrowy to stacje walczyly strajkowaly??? Obywatele mogli cos sobie podwyzszyc? Nie. Tylko najwieksi moga. Po czyjej stronie stoisz???
0
Komentarz usunięty
1
@MarioVeB! Piorunek a gdzie Twoje czlowieczenstwo ? Po czyjej stronie stoisz? Bo mi sie wydaje ze po stronie kruczkow i zlodziejskich umow wzgledem obywatela. Orange , play , polsat cyfraplus...Dlugo by wymieniac. Podoba Ci sie to ze dyktuja warunki i trzymaja za mordy wszystkich? A walczysz z rezimem tak? A prawda jest taka ze trzeba spojrzec szerzej na ta polityczna szopke
0
@mat32 Spokojnym bym nie byl, bo zamiana bedzie znikoma. Tylko pod inna nazwa. Otworzcie oczy do cholery ! Z dzumy w cholere. A wszystko dlatego ze daliscie sie nabrac na wzajemna nienawisc jednych do drugich... ogarnijcie sie bo to juz jest ostatni moment
0
@ferdas_rawa wybor miedzy dzuma a cholera... tym razem juz pod przymusem. Tfu ! Wcale to nie dziwi. Bardziej smuci ze ludzie sie daja nabierac a czlowieczenstwo ma sie gorzej w dzisiejszych czasach niz barca po meczu z sevilla