0

Japaaa. Daj sobie spokoj. Kibicow juz nawet nie obchodzi co tam powiesz. Kibice tesknia za prawdziwa Barcą..

0

@el_bidinho griezman out !!! Nie mamy ataku

1

Najgorsze :
- Francuzi !!!!! Ile mozna sie nabierac ze oni niby maja potencjal do gry w tym zespole. Dno ! Won z całą trójką !
- Brak umiejetnosci graczy
- Brak lidera / kapitana
- Brak Suareza
- Brak trenera
- Brak jaj
- Brak obroncy w formie
Najlepsze :
- Brak
- Brak
- Brak

0

@el_bidinho Antek najgorszy. Gosc nie wnosi nic procz tego ze nie nadaje sie na 9tke barcy. Na skrzydlowego tym bardziej. Usmane ma potencjal ale w barcy go nie uwolni niestety

2

Dembele , Lenglet i przede wszystkim... Griezmann... Jak mozna takich leszczy kupic do takiej druzyny... Nie da sie patrzec na tych przereklamowańcow

4

Bartomeu nasr*ł jak w toi toi'u a sprzatac bedzie trzeba latami...

4

Nie ma to jak sprzedac neymara za 222 mln ojro i dac 400 mln ojro za graczy ktorzy sa beznadziejni... tak sie nie da. To byly pieniadze na spokojne odbudowanie skladu po odejsciu messiego w kryzysie... jestesmy w dupie !!!!!!

0

Cale zlo tej ekipy to brak 9tki w skladzie, beznadziejni przereklamowani "mistrzowie swiata" w zespole , brak obrony w formie

0

@BAR10 no wlasnie..

0

@Magicc89PL głownie griezmann. Beznadziejny gracz przereklamowany jak zaden z francuzow

2

Francuzi won z barcelony !!!!! I nie mowa tu o graczach psg !

0

@Kamilb1988 mistrzowie swiata przez małe m

0

Ale zalosny mecz barcy. Slabe psg a i tak wygra na camp nou.. slabizna. To poklosie zalosnej polityki klubu , sprowadzania ,, mistrzow swiata" typu griezmann i caloksztalt bartomeu... co ogladamy obecnie

0

@JarekS umtiti jaka padake gra obecnie. On i mingueza to najslabsze ogniwa

0

@franegpro Gra słabo . Taka jest prawda

0

Kompletnie niepotrzebny transfer

0

@nokia666 Tak to wyglada . Do tego dobry wodzirej w szatni z niego , lubiany w szatni

1

Griezmann.. Strasznie przereklamowany zawodnik

0

Griezmann... ile mozna tolerowac tego zawodnika w skladzie

0

Najlepsze : Stawianie na młodych w składzie
Najgorsze : Griezmann i Umtiti czyli nasi ,, mistrzowie świata"

0

@nokia666 Masz racje. Griezmann to taki pilkarz ktory nawet jak gra piach zawsze spadnie na 4 lapy i wszystko mu wybacza

0

@antymadrista1 pierwszy lepszy przeciwnik i spadaja klapki z oczu. Slusznie

0

@Borneo sevilla pokazala ze z mocniejszymi juz nie konkurujemy. O to mi chodzilo we wpisie o psg

0

@Totti94 niby tak ale zobacz ze dzis sevilla pokazala nam ze z mocniejszymi nie konkurujemy obecnie

0

@bbartekfcb a nie sevilla?

0

@Xavier06 a jak obywatelom wprowadzili podatek cukrowy to stacje walczyly strajkowaly??? Obywatele mogli cos sobie podwyzszyc? Nie. Tylko najwieksi moga. Po czyjej stronie stoisz???

0

Komentarz usunięty

1

@MarioVeB! Piorunek a gdzie Twoje czlowieczenstwo ? Po czyjej stronie stoisz? Bo mi sie wydaje ze po stronie kruczkow i zlodziejskich umow wzgledem obywatela. Orange , play , polsat cyfraplus...Dlugo by wymieniac. Podoba Ci sie to ze dyktuja warunki i trzymaja za mordy wszystkich? A walczysz z rezimem tak? A prawda jest taka ze trzeba spojrzec szerzej na ta polityczna szopke

0

@mat32 Spokojnym bym nie byl, bo zamiana bedzie znikoma. Tylko pod inna nazwa. Otworzcie oczy do cholery ! Z dzumy w cholere. A wszystko dlatego ze daliscie sie nabrac na wzajemna nienawisc jednych do drugich... ogarnijcie sie bo to juz jest ostatni moment

0

@ferdas_rawa wybor miedzy dzuma a cholera... tym razem juz pod przymusem. Tfu ! Wcale to nie dziwi. Bardziej smuci ze ludzie sie daja nabierac a czlowieczenstwo ma sie gorzej w dzisiejszych czasach niz barca po meczu z sevilla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?