O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie 194
  • Liczba komentarzy 246
  • Polecenia 355

Komentarze

0

Najgorsze jest to ze nawet gdyby trener wyszedł zupełnie innym składem z Dembele, Fatim itd to niestety trzeba sobie jasno powiedzieć ze i tak byśmy przegrali. Nawet gdyby wpadło dośrodkowanie Messiego (słupek) to i tak Bayern by nas znokautował. Nie ma co lamentować. Każdy kto oglądał mecze Barcy w tym sezonie zdawał sobie sprawę z naszego poziomu i niestety z duża doza pewności moza było stawiać kase na Bayern. Niestety. Ja 1 raz w życiu ogladalem mecz bez stresu...

5

Dobrze ze dużo dobrych zmian robi trener

0

@Statistics czekaj czekaj a Real z kim gra dalej w LM? A No tak...

0

@olo_red z Chelsea sobie poradzili

0

@RanDiFCB babole to wczoraj R. Varane robił:)

Zobacz wszystkie

19

„Najtrudniejsze mecze...” mam wrażenie ze Barca to co mecz gra najtrudniejszy mecz.

19

Tego Bartka to bym lał i tylko patrzył czy równo puchnie. Jak on mnie drażni to jest szok. A zdjęcie w artykule tylko to potęguje. „kończ wasc i wstydu oszczędź ....”

15

A prawda jest zupełnie inna. To ze Griezmann nie strzelił wtedy to wina Messiego:) zwykle mu nie podawał teraz dostał pile i się nie spodziewał:)))

13

@cybo ...”Powietrze jest pompowane pod ciśnieniem ku górze i w ten sposób uzyskuje się efekt zmniejszenia ciężaru zawodnika, nawet o 80%Bieżnia antygrawitacyjna ma wiele zalet dla biegacza. Lżejsze ciało uderza z mniejszą siłą o podłoże co w efekcie oznacza mniejsze obciążenia dla mięśni, stawów, ścięgien. Ponieważ biegacz waży mniej, może biec szybciej i w ten sposób zapewnić lepszą pracę układu krwionośnego związaną z dostarczaniem tlenu do mięśni. Mniejszy ciężar pozwala również na wydłużenie kroku biegowego....” cyt ze strony bieganie.pl

13

Tello zakończył akcje bardzo dobrze i pewnie, a najgorsze ze gdyby tak samo biegł Messi czy Griezmann to naprawdę bałbym się, ze albo dogoni ich obrońca, albo sami się zatrzymają żeby pokiwac albo najzwyczajniej w świecie zmarnują kolejna 100.