O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie 593
  • Liczba komentarzy 582
  • Polecenia 683

Komentarze

0

@dembabejlen fajnie ze wiesz lepiej, ale poza tym to w domu wszyscy zdrowi? Nie musisz odpisywać bo nawet nie będę czytał twoich wypocin wiec nie marnuj czasu.

0

@dembabejlen w związku z czym? Ze mam odmienne zdanie od Ciebie?

3

Dwie bramki po strzałach z dystansu ( niekoniecznie bezpośrednio ale strzały zrobiły swoje) a my ciagle pchamy się w pole karne żeby wejść z piłka. Brawo dla Bayernu za zwycięstwo. Niemniej jednak uważam ze:
1. L. De jong faktycznie jak ludzie pisza żółw jakich mało,
2. Przy tym strzale Roberto po dośrodkowaniu Alby mógł uderzyć lepiej, ale piłka mocno się już wznosiła wiec nie ma co hejtowac za to,
3. Mimo 3 goli uważam ze nasz bramkarz jest w dobrej formie pomimo kontuzji
4. Szkoda ze chociaż jednej nie udało się strzelić
5. Póki nie wrócą lepsi technicznie i szybsi napastnicy (Fati i nielubiany przeze mnie Dembele) to ciężko żeby sam Depay wyrywał nam mecze.
Pozdrawiam

1

@JarekS spójrz 3 komentarze niżej:) już ktoś napisał ;)

0

Przypominam czasy kiedy to Barcelona bazowała na Holendrach…wtedy tez niestety szału nie było.

Zobacz wszystkie

36

Co by nie mówić to w tym sezonie potrafią grać do końca. Kiedyś tego nie bylo

19

„Najtrudniejsze mecze...” mam wrażenie ze Barca to co mecz gra najtrudniejszy mecz.

19

Tego Bartka to bym lał i tylko patrzył czy równo puchnie. Jak on mnie drażni to jest szok. A zdjęcie w artykule tylko to potęguje. „kończ wasc i wstydu oszczędź ....”

15

A prawda jest zupełnie inna. To ze Griezmann nie strzelił wtedy to wina Messiego:) zwykle mu nie podawał teraz dostał pile i się nie spodziewał:)))

13

@cybo ...”Powietrze jest pompowane pod ciśnieniem ku górze i w ten sposób uzyskuje się efekt zmniejszenia ciężaru zawodnika, nawet o 80%Bieżnia antygrawitacyjna ma wiele zalet dla biegacza. Lżejsze ciało uderza z mniejszą siłą o podłoże co w efekcie oznacza mniejsze obciążenia dla mięśni, stawów, ścięgien. Ponieważ biegacz waży mniej, może biec szybciej i w ten sposób zapewnić lepszą pracę układu krwionośnego związaną z dostarczaniem tlenu do mięśni. Mniejszy ciężar pozwala również na wydłużenie kroku biegowego....” cyt ze strony bieganie.pl