0

Griezmann Bus i Lenglet lawka ? Nie wierze. W koncu

0

E tam. Wszystko jedno juz w sumie

0

@Tomek54321 chyba ze ktos dawal sie nabrac. O ile cou i dembkele dawali nadzieje to on nie

1

@Tomek54321 griezmann byl slabiak zawsze

0

A griezmann za mlody i za slaby by grac na najwyzszym poziomie

1

Barca jest za stara by wygrac lige

0

Mysle ze wymecza 3 punkty z elche ale to nie zmienia faktu ze w tym roku juz o nic nie walcza

0

Czas na trenera z topu . Moze w koncu jakis przyjdzie

0

@Naturopata kuman cienias ale ja bym w koncu sprawdzil jak poradzi sobie u nas trener z topu. Mysle ze to bylby strzal w dyche teraz

0

@FCBesia lacze sie w bolu

0

@tn.divine dla mnie kuman jest strasznie malo charakterny i nie budzi respektu. Przypomina mi benego hilla albo ludwiczka

0

Ale ten bartomeu nawalil lajna nam do sedesu. Teraz kto to bedzie sprzatal

0

Mistrz swiata pelna gebą

0

@drifboy25 tez racja.. 400mln w sumie w bloto

0

Bartomeu powinien nosic kajdanki za transfer griezmanna ale coz..

1

Bartomeu za transfer griezmanna powinien nosic kajdany teraz

0

@formentera2017 pod katem pilkarskim to griezmann jest polke nizej niz fati a marketingowo kosztowal 120 melonow. Bartomeu do pierdla powinien isc za ten transfer

0

@greymid ja ciagle wierze w puchar gampera. Chwilo trwaaaj

0

@Voronko haland obecnie gra w lepszym klubie niz barca... jakie to smutne

1

@Krzysiek872 bvb to nie barca. Raz wydoili nas na 160 mln za goscia co jest parodia pilkarza , to teraz mieliby go chciec znow? Oddac takiego kota jak haaland? Bez szans niestety

0

@Coutinho007 Obecnie to ta druzyna lezy i kwiczy. Szkoda ze sprowadzili taki szrot z francji za ponad 300 mln.. bylaby kasa na odbudowe skladu od podstaw. Teraz to frajera nie znajdziemy na kupno griezmanna

1

@monsterrize najgorsze ze kasa na transfery byla... ale za pilkarza wartego 30 mln dalismy 120( griezmann) , za pilkarza wartego 60( cou) dalismy 160 i tak dalej i tak dalej.. kasa byla. Tylko poszla w bloto czy za burte titanica.. jak kto zwal to

0

@nationalpen Mam to samo. Wszystko przez bartomeu i taka jest prawda. Nikt nie byl w stanie tak nasrac na ten klub jak ten typ

1

Madrze stracone punkty i pewna wypowiedz trenera na konferencji pomeczowej. Jest nadzieja

0

Czyzby perełka na miare brajtłajta? Zacieramy rece ! Proponuje wymienic za griezmanna i doplacic symboliczny milion. Tak na powaznie to nic juz nie jest powazne w tym klubie

16

Messi zwijaj mandzur . Dzieki za wszystko to byly piekne czasy. Co do obecnej barcy... Chcieli francuzow to maja. Jeszcze kilka miesiecy i ten klub bedzie memem w 100procentach. Griezmann lenglet i dembele to najgorsze co moglo spotkac ten klub. Oczywiscie uwzgledniajac kase jaka za nich wylozyli

0

Barca to obecnie nawet z legią by mogla pogubic punkty wiec powinniscie walczyc o pelna pule

0

Nie ma to jak kolejny charakterny trener co nie uznaje porazki... z griezmannem dobrze sie dobrali..

0

Chyba tylko griezmann byl gorszym wyborem z obecnej kadry w stosunku do swojej ceny... dembele tez kiepsko... francuzi won !

0

Francuzi dla tego klubu to jakas porazka. Wszyscy procz Henry'ego to klauny boiskowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?