0

@dzefrej234 oby tylko griezmann i brajtlajt won

0

@Oskar28 griezmann brajtlajt won!

0

@ZuczekFCB1899 taki plus. Oby pozbyli sie zalosnych francuzow

3

@monsterrize to jest straszne , a z drugiej strony wole u nas aguero czy suareza za maly kwit niz griezmanna dembele za fortune co nic nie daja tylko sie osmieszaja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oby tylko sie zwolnil nr 7

0

Oby przejal nr 7

0

@SeWo77 Oby nr 7

1

Jedyny czlowiek ktory cos wzniesie z potencjalnych transferow. Garcia to pomylka

0

Zle sie dzieje oj zle

0

@michelos niesamowite ze ludzie tego nie widza i na sile wmawiaja to klamstwo

1

@MarcelNJ11 oprocz lengleta xd

2

Hahaha zaklamujcie dalej rzeczywistosc z tym fatalnym griezmannem...

0

@Tales_Omletu nie sadze. Obym sie mylil

1

@Coutinho007 Moze z nim w skladzie by nie wygrali. Chelsea duzo nie stracila na jego odejsciu. Wrecz zarobila

3

@PIQUETHEBOSS Mogliby nad Camp Nou podleciec i wciagnac na statek Koemana.. Przy okazji wessac na pokład rowniez Lengleta , Roberto , Garcie i Griezmanna , po czym odlecieć jak daleko sie da tą maszyną.

3

Koeman Griezmann Garcia Roberto Lenglet... Blagam tylko nie ta ekipa w przyszlym sezonie

0

@amanter Wedlug niego Garcia to lek na naszą obecna obronę. "Heniek wstawaj, zesr*les sie! " Kiepsko to wyglada. Oj kiepsko

1

@Gaucho Bylem , a czemu pytasz ? Nie widze tutaj zwiazku.. A na bank nie widze bysmy mieli Puyola do pary dla tego Twojego nowego ,, Pique"

2

@Vebrol kuman bedzie potrzebowal nieskonczonosci bo nigdy nie zrobi z barcy maszyny

2

Garcia.. No to mamy obronce z topu! "Heniek zesr *les sie, wstawaj"

1

Taki slabiak na obrone... litosci

0

Araujo > Garcia
Swietne wzmocnienia sie szykuja...

1

Garcia ( poziom Minguezy) , Donnaruma( mając ter stegena) , Aguero( Oddajac lepszego suareza) , Griezman ( jego wartosc rynkowa spada na leb) Dokąd zmierzasz Barco..

0

@Mroziu myślę, że byłoby tak jak z Garcíą

0

@Greenalley Nie wykorzystal bo gral slabiutko. Przez pryzmat tego oceniam i smiem twierdzic ze nie jest to wzmocnienie tylko zapchanie skladu

0

@kaamil1910 No na 100 %. Przyszedl do City by posiedziec na ławce i czekac na wylot do Barcelony. Swietna taktyka ze strony Pepa to by byla

0

@cat_r37 A czemu nie ma w nogach zbyt wielu minut? Czyzby za slaby na 1 sklad City?

1

Przeciez to jest poziom Minguezy....ŻENADA !!!!!

0

Nie trawie typa, wybitnie mi nie pasuje. Do tego jest mega przecietnym trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?