0

@Bogan inne pokolenie to bylo. Obecnie sam szrot i przereklamowance

0

Insigne i Adama in Dembele i Griezmann out. Byloby pieknie ale malo realne

0

Ale to jest pilkarskie dno.. zenada

0

@Kamiloza91 e tam. Griezmann , brejtlaetj coutinho , dembkele , umitity ich cenisz bardziej od cr7? Ja nie

2

Dramatyczny transfer. Francuzi...

4

Najbardziej przeraklamowany zawodnik w historii. Tego miana nikt mu nie odbierze

5

Barca powinna zrobic wszystko by sprowadzic cr7 na jakies 2 sezony

0

@Pawlak1992 Serio nie przekonuje mnie. Powinni wziac Cr7 na 2 sezony

0

@Pawlak1992 jedbym z najlepszych? No niezle..

0

@mika_barca racja. Ta trojka to koty silva przecietny

0

Brazylia wygra copa czuje

1

Sterling za dembele byloby spoko

0

@Borneo ale mialem na mysli prawa obrone byku

0

Zabraklo cracka typu Griezmann

0

Neymar wczoraj w meczu Brazylii a Depay w Holandii to niebo a ziemia..

0

Za to Depay przecietnie zero roznicy na skrzydle ani w ataku

0

@Borneo a my dalej bez klasowego obroncy xD

0

@hazo428 moze i zjada ale bez szalu. Wolalbym Mahreza szczerze mowiac

0

3 metry mulu tyle powiem

0

@Mat97 to juz wiemy jakiej klasy jest emerson..

0

@Magicc89PL naajaak . Tak to dziala

0

@LatajacyHolender hehe racja ale tak to jest

2

Tragedia Depay dzis.. Czy ten transferowy blamaz barcelony kiedys sie skonczy?

0

Depay slabo na maksa

1

Nie wiem jak wy ale ja juz nie moge patrzec na tego dembele... porazka transfer w sumie tak samo jak cou i griezmann

2

Cancelo jest niezly Silva tez ale bez szalu , Dembele i roberto w sumie do niczego sie juz nie nadaja wiec moze byc

0

Na szrocie za dużo nie wezmą. Moznaby opchnac Griezmanna i Demebele i dostac za nich cos

0

Turecki Lenglet?? No pieknie

0

Griezmann Dembele do sprzedania

4

@yla ten klub przez ostatnie lata stal sie posmiewiskiem a wczesniej dawal tyle dumy kibicom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?