Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan inne pokolenie to bylo. Obecnie sam szrot i przereklamowance
0
Insigne i Adama in Dembele i Griezmann out. Byloby pieknie ale malo realne
0
Ale to jest pilkarskie dno.. zenada
0
@Kamiloza91 e tam. Griezmann , brejtlaetj coutinho , dembkele , umitity ich cenisz bardziej od cr7? Ja nie
2
Dramatyczny transfer. Francuzi...
4
Najbardziej przeraklamowany zawodnik w historii. Tego miana nikt mu nie odbierze
5
Barca powinna zrobic wszystko by sprowadzic cr7 na jakies 2 sezony
0
@Pawlak1992 Serio nie przekonuje mnie. Powinni wziac Cr7 na 2 sezony
0
@Pawlak1992 jedbym z najlepszych? No niezle..
0
@mika_barca racja. Ta trojka to koty silva przecietny
0
Brazylia wygra copa czuje
1
Sterling za dembele byloby spoko
0
@Borneo ale mialem na mysli prawa obrone byku
0
Zabraklo cracka typu Griezmann
0
Neymar wczoraj w meczu Brazylii a Depay w Holandii to niebo a ziemia..
0
Za to Depay przecietnie zero roznicy na skrzydle ani w ataku
0
@Borneo a my dalej bez klasowego obroncy xD
0
@hazo428 moze i zjada ale bez szalu. Wolalbym Mahreza szczerze mowiac
0
3 metry mulu tyle powiem
0
@Mat97 to juz wiemy jakiej klasy jest emerson..
0
@Magicc89PL naajaak . Tak to dziala
0
@LatajacyHolender hehe racja ale tak to jest
2
Tragedia Depay dzis.. Czy ten transferowy blamaz barcelony kiedys sie skonczy?
0
Depay slabo na maksa
1
Nie wiem jak wy ale ja juz nie moge patrzec na tego dembele... porazka transfer w sumie tak samo jak cou i griezmann
2
Cancelo jest niezly Silva tez ale bez szalu , Dembele i roberto w sumie do niczego sie juz nie nadaja wiec moze byc
0
Na szrocie za dużo nie wezmą. Moznaby opchnac Griezmanna i Demebele i dostac za nich cos
0
Turecki Lenglet?? No pieknie
0
Griezmann Dembele do sprzedania
4
@yla ten klub przez ostatnie lata stal sie posmiewiskiem a wczesniej dawal tyle dumy kibicom