O sobie

  • Zainteresowania Różnorakie
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert
  • Ulubione zespoły F.C. Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od wszechczasów

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 107
  • Polecenia 226

Komentarze

2

Dobrze że Paulinho, Vidal A., Douglas i wiele innych ma DNA Barcy
Wrrrrr....

0

@blondasek oglądam każdy mecz Barcy :P
Czy Paulinho lub Vidal do nas pasuje?? Nie bardzo... to nie typ pomocnika do stylu oferowanego przez FCB, a jednak jakoś potrafili się odnaleźć więc czemu nie mógłby zrobić tego Haaland?? Myślisz, że gość z Leganes bedzie lepszy?? To zwykła łata do zaszycia dziury która i tak nic nie da.

0

@DLFCB zejdź na ziemię bo za mocno się wczuwasz! :-) Chłopaku/dziewczyno To tylko moje przemyślenia... Ale jeśli masz nr tel do prezesa to podeslij, z przyjemnością do niego zadzwonię. Pzdr.

2

@Jaca27 mylisz się kolego. W lecie Haaland strzelił 9 bramek w 3 meczach na MŚ U20 więc połowa, jeśli nie więcej, czołowych klubów Europy obserwowała tego chłopaka. Zobacz jego statystyki. Dwa lata wcześniej na Euro U18 kopnął sobie 10 bramek. Przypadek??? Nie sądzę.
Wypaleniem gościa z Leganes bedzie to że w swoim CV będzie miał FCB. Jeśli trafi do siatki 5 razy to będę zdziwiony.

18

Latem Haaland był do wyjęcia za 20 baniek, ale po co nam taki napastnik... przecież ogórek z Leganes, za również 20 baniek, będzie lepszy! Masakra!!

Zobacz wszystkie

54

Mam nadzieję że nie przyjdzie do nas kosztem Cou. Dałbym szansę temu chłopakowi!! Tylko w pomocy do diabła!!! a nie na skrzydle w ataku!

23

Powinni ogarnąć Soriano. Strzela ponad 20 bramek kolejny już sezon (i co z tego, że w Austrii) zna Hiszpanię i Barcelonę, dodatkowo przemawia za nim, że pogodziłby się z rolą zmiennika.

14

Latem Haaland był do wyjęcia za 20 baniek, ale po co nam taki napastnik... przecież ogórek z Leganes, za również 20 baniek, będzie lepszy! Masakra!!

12

Beko to szajs!!! Lodówka zrobiła mi wysiadke pół roku po końcu gwarancji... no i poszło 1600 z gazem :/ Unikajcie!! Tureckie są dobre ale dywany i chałwa a nie AGD

10

Jeśli transfer dojdzie do skutku Barca wyjdzie na nim jak Zabłocki na mydle!
50 baniek za ogórka?? Niech ten cały zarząd i dyrekcja puknie się w czoło.