Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinho z bayernu 3 x lepszy od grieza w barcie
0
@slayer mam na mysli teraz po odejsciu messiego
0
@bartoszek moze kiedys to pokaze na boisku
0
@Kaziol47 nic nie zrobil niestety
1
Kto jak kto ale oni powinni miec obcieta conajmniej o polowe. Dwa rodzynki
0
@darek60 coutinho ma ogromny potencjal tylko jest slaby psychicznie.
Teraz gdy nie ma messiego czuje ze sie odblokuje. Pilkarsko jest duzo lepszy od griezmanna
Warunek glowa
2
Moriba obleśny typek . Mam nadzieje ze Cou wezmie sie w garsc i pokaze na co go stac
0
Brawo ! W koncu mnie posluchali. Tak trzymac. Dac szanse chlopakowi
0
@KibicujeBarcelonie Nie przecze. To co mowisz to prawda , ale to co ja rowniez. Taki swiat
0
Slabiutki jest , jak na kase ktora kosztowal to kompromitacja. Szkoda wtopionej kasy za niego. Mogliby odzyskac czesc chociaz
0
@Drogba1 bo zamiana oszusta na kretacza nic nie da
0
Obym sie mylil ale dla mnie on jest najslabszy ze wszystkich
0
Griezmann odejdz! Brajtlajt i Depay kocury. Dac szanse jeszcze Cou czuje ze bez messiego by sie odblokowal psychicznie
5
Dac mu szanse do k nedzy !
0
Coutinho dac grac !
0
@Firestone Nie zgadzam sie. Griezmann jedyne czym sie wyroznia to to ze nie lapie kontuzji. Reszta kuleje
0
@Firestone lepszy od griezmanna na bank
3
Depay albo coutinho
3
Dac 10tke Coutinho i uwierzyc w tego chlopaka. On ma potencjal gdy glowa dobrze dziala potrafi robic roznice. Nie ma messiego idealna okazja
0
Juz teraz gra lepiej niz griezmann do tej pory
0
To jest perełka
0
@mateusz19191010 moze tak zrobi. Oby zarejestrowali depaya
1
Jesli nie zarejestruja depaya to spadamy na samo dno
0
@Nathan Oby tak sie stalo wlasnie
0
@mateusz19191010 Depay i odrodzić coutinho w pomocy
2
@ferdas_rawa Ale by bylo smiechow jakby nie wygrali nic xd
2
Nowy początek i trzeba sie z tym pogodzic . Demir Depay Fati Pedri to nie sa leszcze. Wierze ze wzniosa barce na wyzszy poziom.
0
@krzywy a kun kun aguero?
0
To bylo do przewidzenia.. kto tez to przewidzial??
0
@TysonFCB Mam tylko na mysli Psg