3

Francuzi w Barcelonie ostatnimi laty to dno

3

Dembele to czlowiek ktory nie posiada mimiki twarzy co swiadczy o jego prymitywizmie

0

@viscabee9 Trzymajmy kciuki. Morata moze odpali. Na to licze

0

@robimen12345 lewy ratowal sam takie mecze. W tym rzecz

0

Ja mysle ze Alvaro w Barcie odpali. Xavi chce zhiszpanizowac klub. W sumie nie jest to takie glupie. Problemy zaczely sie gdy zaczeto sprowadzac francuzow i innych leszczykow

0

Prawie jak Fernando ! A jednak robi roznice

0

Zatrzymajmy pandemie ! Szczepmy sie ! A nie sory, to nie dziala

0

@Chlebek23391 Zatrzymajmy pandemie ! A nie czekaj..

0

@amanter tylko przed tym by nie bylo takiej sytuacji, ze nie polecisz samolotem

0

@robimen12345 nic nie ugrali

0

@viscabee9 ile ma goli i asyst w premier leage?

0

@kakusus ile goli ma torres w premier leage ? Bo cos krucho chyba

0

@maciekofcb Chyba Ty znikasz

0

@Tollusiek xD prośba...

9

Jesli kosztowalby miedzy 20- 25 mln to byloby dobrym ruchem, 60 baniek to kolejny strzal w kolano tego klubu..

0

@Coutinho007 Tak mysle tez

1

@Lucassito Beznadziejny transfer. Liczylem ze sprowadza kogos na poziomie cavaniego , czy azpiliquety za rozsadne pieniadze a nie kolejnego rezerwowego z city z ,, potencjalem " za gruby hajs

1

@Naker Przeplacony sredniak. Po kij nam rezerwowi city??

3

60mln.... za takieko sredniaka???? A idz w piz** z tym wszystkim co sie tu odwala od kilku lat

3

Pamietacie jak barca dostala w grupie lanie z juve i pozniej jak mbappe zapakowal 3 bramy na camp nou ? To jest messi i jego zlota pilka... niesprawiedliwie

3

Nie zasluzyl. Slaby caly rok. Predzej di maria bo gral lepiej na Copa America. Kabaret

0

No nie widze tego. Obym sie mylil

6

Tak slabego messiego jak w ostatnim sezonie jeszcze nie widzialem. Indywidualnie nie jest nawet w top 5 tego roku. Jak wygra ZP to bedzie kpina

0

@FafitFCB przeciez to argemtyna miala walczyc o wygrana..

0

Argentyna to dno , tyle chamstwa i scierwiactwa z ich strony , ze az bylem za brazylia.. Messi z ziomkami z psg w reprze wyglada tak samo

0

Piekna przygoda z fc barcelona

0

Wrak czlowieka juz

0

@sewciu50 witaj w barcelonie xD

0

Ale dno polityczne..

0

To juz chyba koniec tego klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?