O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły F. C. BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4782
  • Liczba komentarzy 1437
  • Polecenia 2106

Komentarze

0

@PatriBarca ja godzinami próbowałem pograć w efootball taktyką Barcy i w żaden sposób nie potrafiłem dobrze tego ustawić.

52

Do pełni szczęścia naprawdę brakuje już tylko manity.

1

Fajny rysunek taktyki xD

6

@ini_barca Negeira nie miał takiej władzy.. dzisiaj był o tym artykuł przeczytaj sobie..

Zobacz wszystkie

56

@MrCental prędzej obaj przejdą do Madrytu i to wcale nie będą jaja tylko jest to bardzo prawdopodobne niestety.

52

Do pełni szczęścia naprawdę brakuje już tylko manity.

47

Wystarczy zacząć zdanie od tego, że taki Pan Griezmann w ogóle nie był temu klubowi potrzebny, baa, jak go chcieli to wypiął dupsko w nasza stronę jakimiś filmikami, żeby rok później stwierdzić, że prędzej z Barcą wygra LM niż z Atletico.. W ogóle co ten zarząd sobie myślał, gdy go kupowali ja pitolę, Coutinho czy Dembele rozumiem chociaż, dziwi fakt, że zamiast Dembele w tamtym czasie był do wyciągnięcia Mbappe..

37

Ludzie spokojnie.. Ktoś kto siedzi w biznesie wie, że my kibice chcemy informacji na już. Ponieważ klub rano już wiedział, że Pique obniżył stać nas na rejestrscje, wiedząc to klub ogłasza, kibice się cieszą i są spokojni, reszta zajmuje się klub i ludzie do tego przypisani typu księgowy itd. Itd. Dokumentacja trafiła do LaLigi wieczorem tego samego dnia, czyli co? Wszystko jest w porządku. A że właśnie.. Pan Tebas wszyscy wiemy jak bardzo wściekły jest na Barcę i Real będzie robił takie rzeczy a wiecie po co?? Właśnie po to żeby większość kibiców czy ludzi nie wiem za Barcą właśnie tak myślała.. Aaa klub niewiarygodny itd. Wszystko żeby wbić szpileczkę naszemu Prezydentowi.. Czill ludzie..

35

@david89 teoretycznie szczepionka ma uchronić ludzi od śmierci z powodu niewydolności płuc, ewentualnie ma poprostu sprawić aby osoby zaszczepione łatwiej znosiły virusa.. Nic więcej a nosicielem może być każdy czy szczepiony czy nie.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?