O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły F. C. BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4533
  • Liczba komentarzy 1116
  • Polecenia 1691

Komentarze

0

@Kamil689 a może wie coś więcej niż my?

0

@El dominatore tak tak a gdyby Messi nie podpisał 1 kontraktu w kawiarni na chusteczce to nie mielibyśmy tego co było za Guardioli czy Enrique..

0

@MajkiYB ależ oczywiście daleko mi do wydania wyroku czy osądzania, tylko większość osób go oczyszcza na już a sąd zrobił odwrotnie dlatego również zalecam wstrzymanie się i najlepiej nie wydawanie wyroków, fakt dziwne podają coraz to nowe informacje. Ja tylko sugerowałem, że niestety coś musi być na rzeczy. Ale mam nadzieję, że się mylę..

2

@Emhyr różnica jest taka, że kobieta podobno zrzekła się odszkodowania i nie zależy jej na nim, tylko na tym aby była sprawiedliwość. Czyli nie wrabia go raczej dla kasy, bo się jej zrzekła?

4

@MajkiYB a Ty powiedz czemu uważasz, że jest niewinny? Bo to legenda Barcy a nie Madrytu? Bo ma znane nazwisko?? Ja od początku myślę, że coś jest na rzeczy.. Okaże się lada chwila po badaniach, ale samo to, że jej wersję wydarzeń się zgadzają a to co gada Alves z niczym się nie pokrywa..

Zobacz wszystkie

56

@MrCental prędzej obaj przejdą do Madrytu i to wcale nie będą jaja tylko jest to bardzo prawdopodobne niestety.

47

Wystarczy zacząć zdanie od tego, że taki Pan Griezmann w ogóle nie był temu klubowi potrzebny, baa, jak go chcieli to wypiął dupsko w nasza stronę jakimiś filmikami, żeby rok później stwierdzić, że prędzej z Barcą wygra LM niż z Atletico.. W ogóle co ten zarząd sobie myślał, gdy go kupowali ja pitolę, Coutinho czy Dembele rozumiem chociaż, dziwi fakt, że zamiast Dembele w tamtym czasie był do wyciągnięcia Mbappe..

37

Ludzie spokojnie.. Ktoś kto siedzi w biznesie wie, że my kibice chcemy informacji na już. Ponieważ klub rano już wiedział, że Pique obniżył stać nas na rejestrscje, wiedząc to klub ogłasza, kibice się cieszą i są spokojni, reszta zajmuje się klub i ludzie do tego przypisani typu księgowy itd. Itd. Dokumentacja trafiła do LaLigi wieczorem tego samego dnia, czyli co? Wszystko jest w porządku. A że właśnie.. Pan Tebas wszyscy wiemy jak bardzo wściekły jest na Barcę i Real będzie robił takie rzeczy a wiecie po co?? Właśnie po to żeby większość kibiców czy ludzi nie wiem za Barcą właśnie tak myślała.. Aaa klub niewiarygodny itd. Wszystko żeby wbić szpileczkę naszemu Prezydentowi.. Czill ludzie..

35

@david89 teoretycznie szczepionka ma uchronić ludzi od śmierci z powodu niewydolności płuc, ewentualnie ma poprostu sprawić aby osoby zaszczepione łatwiej znosiły virusa.. Nic więcej a nosicielem może być każdy czy szczepiony czy nie.

34

I właśnie to jest dowód na to, że ludziom nie dogodzisz.. Najlepszy obrońca nasz mimo, że to Araujo przykuwa większą uwagę.. Pique statystykami pokazuje, że nie jest jeszcze emerytem, mimo to większość chciała by go wyrzucić na emeryturę ehh to ja już nie wiem czego wy oczekujecie..