O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły F. C. BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4048
  • Liczba komentarzy 325
  • Polecenia 500

Komentarze

1

No dobra, a co się dzieje w przypadku gdybyśmy się nie zmieścili?? Jakie kary za to grożą?

1

Aha, Koeman mówi, że zna mocne strony rywala i dobrze go przeanalizował, a 2 pytania później mówi, że trzeba przeanalizować grę rywala.. Także tego.. I oczywiście wypowiedź gdzie mówi, że niezależnie z kim gramy idziemy po zwycięstwo zaprzecza słowom że gdybyśmy wyszli ofensywnie na Bayern to skończyło by się więcej niż 3 do 0.. Koeman won!! Rudy oszukancu..

0

@Donio poniekąd pewnie tak jest, oczywiście, pytanie tylko na ile i na kogo nawet te skrzydła wystarczą, moje zdanie jest takie, że ze skrzydłami chciałbym się bić z Realem czy Atletico, natomiast bez i z obecnym składem powinniśmy pchnąć takie zespoły jak Granada czy Cadiz.

2

@Emhyr fajnie tylko o czym to świadczy? Skoro rywal rozegrał najgorszą pierwszą połowę od 4 lat, a my się jaramy, że w tym czasie strzeliliśmy 2 bramki.. Wychodzi na to, że rzeczywistość wróci wraz z następnym meczem w Benfice.. Oby nie.

0

@pingus_216 oby to nie był tylko 1 taki mecz, z Socoedad też ładnie wyglądało, a potem się porobiło..

Zobacz wszystkie

47

Wystarczy zacząć zdanie od tego, że taki Pan Griezmann w ogóle nie był temu klubowi potrzebny, baa, jak go chcieli to wypiął dupsko w nasza stronę jakimiś filmikami, żeby rok później stwierdzić, że prędzej z Barcą wygra LM niż z Atletico.. W ogóle co ten zarząd sobie myślał, gdy go kupowali ja pitolę, Coutinho czy Dembele rozumiem chociaż, dziwi fakt, że zamiast Dembele w tamtym czasie był do wyciągnięcia Mbappe..

37

Ludzie spokojnie.. Ktoś kto siedzi w biznesie wie, że my kibice chcemy informacji na już. Ponieważ klub rano już wiedział, że Pique obniżył stać nas na rejestrscje, wiedząc to klub ogłasza, kibice się cieszą i są spokojni, reszta zajmuje się klub i ludzie do tego przypisani typu księgowy itd. Itd. Dokumentacja trafiła do LaLigi wieczorem tego samego dnia, czyli co? Wszystko jest w porządku. A że właśnie.. Pan Tebas wszyscy wiemy jak bardzo wściekły jest na Barcę i Real będzie robił takie rzeczy a wiecie po co?? Właśnie po to żeby większość kibiców czy ludzi nie wiem za Barcą właśnie tak myślała.. Aaa klub niewiarygodny itd. Wszystko żeby wbić szpileczkę naszemu Prezydentowi.. Czill ludzie..

33

Bardzo cieszy mnie fakt, że te dwa najważniejsze buce z UEFA ciągle o tym mówią, a wiecie czemu?? Gdyby się tego nie obawiali już w ogóle ten temat by się nie ruszał.. A skoro coraz o tym wspominają jak teraz tzn, że się czegoś obawiają lub boją.. Widocznie te 3 kluby mają jakiegoś asa w rękawie lub nie wiem, Angielskie kluby ponownie zmienią zdanie i jednak dołącza do Superligi.. Pożyjemy zobaczymy, fakt, że słuchać tych dwóch kretynow już poprostu się nieda, czytając to w myślach miałem złość na to co gadają.. Heh finansowe fair play dobre sobie.. Kurw...

14

@JarekS pięknie napisane dosłownie nic dodać nic ująć.. Gdybym mógł dałbym 100x lajk.. Smutno, że ludzie tego nie widzą.. Dosłownie lepiej się tego napisać nie dało co i ja myślę.. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców i wiernych na zawsze, bo Barca to nie Messi, tylko Barca to zaswse była jest i będzie Barca!!

12

I niech mi jeszcze ktoś powie, że Luis nie został by nawet jako rezerwowy lis na ławkę z obniżką pensji nawet o połowę.. Poprostu barto nie miał jaj go o to poprosić lub zaproponować, przecież taki napadzior wchodził by na ostatnie 20min jako stary Larsson i siak spustoszenie.. Za połowę pensji takiego napadziora trzymał bym śmiało, tym bardziej, że przecież nasz klub ma takie przychody ok. Rozumiem korona świrus itd. Ale czy klub mając co rok tyle na + nagle po 1 sezonie jest aż tyle na -? Przecież to śmierdzi na kilometr, powiem ostatni raz barto wypier...