O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły F. C. BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4410
  • Liczba komentarzy 926
  • Polecenia 1417

Komentarze

0

A ja tam już o tym zapomniałem.. Znowu gdybyśmy przełamali ten Bayern po spornym karnym cały świat znowu by pieprzyl, że Barca dzięki sedziom wraca do łask..

0

A kij im w oko.. W lidze ledwo przepychają mecze, za to w Lidze Mistrzów dostają 2 do 0 z Bayerem który na 8 meczów przegrał 6 w lidze o jest na 17 miejscu. Brawo niech dalej Griezmann wchodzi w 63min..

0

@Rivaldinho11 nie wiadomo czy wystarczy od dawna nie jestem zły po porażce..

0

@Rivaldinho11 prawie ze wszystkim się zgodzę, prawie bo uważam inaczej odnośnie skrzydeł.. otóż z Dembele się zgodzę, chłopak zwyczajnie dzisiaj został zatrzymany przez Daviesa.. Fati który go zmienił po 80min.. Noo jak dla mnie to mało czasu aby uczynić cuda, ale coś tam pokazał parę podań nawet strzał.. Coś tam zawsze się działo, odnośnie Raphinii no faktycznie podobnie jak Dembele, z tą różnicą, że jemu akurat dzisiaj nie leżało, zwyczajnie można mieć gorszy mecz w którym nic Ci nie wychodzi i tak bym to widział, ale za to chłopak bardzo dużo asekuruje i wspomaga w obronie.. Ferran? Jak dla mnie dobra zmiana, ok to nie Messi, że zrobi nie wiadomo co i odmieni losy meczu, ale jednak do jego gry nie miałem dzisiaj zastrzeżeń bo jakie??

0

Niby sprzedali 25%, ale nie mają nawet 1 euro długu, a my już tak.

Zobacz wszystkie

56

@MrCental prędzej obaj przejdą do Madrytu i to wcale nie będą jaja tylko jest to bardzo prawdopodobne niestety.

47

Wystarczy zacząć zdanie od tego, że taki Pan Griezmann w ogóle nie był temu klubowi potrzebny, baa, jak go chcieli to wypiął dupsko w nasza stronę jakimiś filmikami, żeby rok później stwierdzić, że prędzej z Barcą wygra LM niż z Atletico.. W ogóle co ten zarząd sobie myślał, gdy go kupowali ja pitolę, Coutinho czy Dembele rozumiem chociaż, dziwi fakt, że zamiast Dembele w tamtym czasie był do wyciągnięcia Mbappe..

37

Ludzie spokojnie.. Ktoś kto siedzi w biznesie wie, że my kibice chcemy informacji na już. Ponieważ klub rano już wiedział, że Pique obniżył stać nas na rejestrscje, wiedząc to klub ogłasza, kibice się cieszą i są spokojni, reszta zajmuje się klub i ludzie do tego przypisani typu księgowy itd. Itd. Dokumentacja trafiła do LaLigi wieczorem tego samego dnia, czyli co? Wszystko jest w porządku. A że właśnie.. Pan Tebas wszyscy wiemy jak bardzo wściekły jest na Barcę i Real będzie robił takie rzeczy a wiecie po co?? Właśnie po to żeby większość kibiców czy ludzi nie wiem za Barcą właśnie tak myślała.. Aaa klub niewiarygodny itd. Wszystko żeby wbić szpileczkę naszemu Prezydentowi.. Czill ludzie..

35

@david89 teoretycznie szczepionka ma uchronić ludzi od śmierci z powodu niewydolności płuc, ewentualnie ma poprostu sprawić aby osoby zaszczepione łatwiej znosiły virusa.. Nic więcej a nosicielem może być każdy czy szczepiony czy nie.

34

I właśnie to jest dowód na to, że ludziom nie dogodzisz.. Najlepszy obrońca nasz mimo, że to Araujo przykuwa większą uwagę.. Pique statystykami pokazuje, że nie jest jeszcze emerytem, mimo to większość chciała by go wyrzucić na emeryturę ehh to ja już nie wiem czego wy oczekujecie..