Oficjalnie: Memphis Depay i Éric García zarejestrowani do rozgrywek LaLigi [Aktualizacja 07:07]

Mateusz Doniec

14 sierpnia 2021, 21:55

LaLiga.com

92 komentarze

Fot. Getty Images

FC Barcelona ogłosiła w sobotę rano rejestrację do rozgrywek LaLigi Memphisa Depaya, Érica Garcíę i Reya Manaja. W wydanym wieczorem tego samego dnia komunikacie LaLiga poinformowała, że Holender i Hiszpan nie zostali jeszcze zarejestrowani. Godzinę później Memphis znalazł się już w gronie zawodników dostępnych do gry, natomiast w niedzielę rano RAC1 poinformowało o zarejestrowaniu Érica Garcíi.

LaLiga opublikowała w sobotę wieczorem komunikat w związku z rejestracją Memphisa Depaya i Érica Garcíi do rozgrywek. Tego samego dnia rano FC Barcelona poinformowała w oficjalnym komunikacie, że dzięki obniżce wynagrodzenia przez Gerarda Piqué, udało się zarejestrować do LaLigi Memphisa Depaya, Érica Garcíę i Reya Manaja. Przez kilka godzin wg oficjalnej strony internetowej LaLigi do gry został zgłoszony jedynie Albańczyk.

Komunikat LaLigi:

W związku z porannym komunikatem FC Barcelony informującym o rejestracji Memphisa Depaya i Érica Garcíi do rozgrywek LaLigi, pragniemy wyjaśnić:

- Dokumentacja związana z rejestracjami wymienionych zawodników nie została dostarczona przez FC Barcelonę w momencie oficjalnego ogłoszenia ze strony klubu, lecz dzisiejszego wieczora, po tym jak LaLiga poinformowała o tym fakcie klub.

- Dokumentacja jest aktualnie analizowana przez zespół Kontroli Ekonomicznej i Rozgrywkowej LaLigi, aby sprawdzić, czy spełnia ona wymagane warunki.

Aktualizacja

22:55

Memphis Depay widnieje już na oficjalnej stronie LaLigi jako zawodnik Barcelony.

07:07

RAC1: Éric García jest już zarejestrowany jako nowy zawodnik Barcelony na stronie internetowej LaLigi. Środkowy obrońca będzie dostępny na mecz z Realem Sociedad.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ludzie spokojnie.. Ktoś kto siedzi w biznesie wie, że my kibice chcemy informacji na już. Ponieważ klub rano już wiedział, że Pique obniżył stać nas na rejestrscje, wiedząc to klub ogłasza, kibice się cieszą i są spokojni, reszta zajmuje się klub i ludzie do tego przypisani typu księgowy itd. Itd. Dokumentacja trafiła do LaLigi wieczorem tego samego dnia, czyli co? Wszystko jest w porządku. A że właśnie.. Pan Tebas wszyscy wiemy jak bardzo wściekły jest na Barcę i Real będzie robił takie rzeczy a wiecie po co?? Właśnie po to żeby większość kibiców czy ludzi nie wiem za Barcą właśnie tak myślała.. Aaa klub niewiarygodny itd. Wszystko żeby wbić szpileczkę naszemu Prezydentowi.. Czill ludzie..

@Chlebek23391 przecież mogli wydać komunikat, że dzisiaj dostarczą dokumenty żeby zarejestrować. Też kibice byliby uspokojeni, ale oni woleli okłamać, że już wszystko załatwione.
Amatorka i tyle.

@GeneralXavi dokładnie. Znowu zakrzywianie i zaklinanie rzeczywistości...
« Powrót do wszystkich komentarzy