O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, piłka nożna, seriale
  • Ulubiony zawodnik La Pulga, R10, Roberto Carlos, Jaap Stam
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od ho.. ho

Statystyki

  • Dni w serwisie 2571
  • Liczba komentarzy 1237
  • Polecenia 3326

Komentarze

0

DNA, motywacja, DNA - trzy czynniki słabej gry.

0

@Bogan jeżeli nie wyrzucą nas z LM to zostanie.

0

Jeżeli zostanie Koemann i ustawienie 352, dojdzie Depay, Garcia i Aguero, a z kontuzji powrócą Cou i Fati to jak widzicie ustawić chłopaków w nowym sezonie?

1

@Messibestplayerintheworld cztery bagiety out! Nic nie wnoszą a pensje kosmiczne.

0

@pt9 ta środkowa noga XD YMMD

Zobacz wszystkie

95

Takie tam z meczu;-)
- Co byś zrobił panie sędzio gdybym nazwał cię debilem?
- Dałbym ci czerwoną kartkę i zesłał cię z boiska.
- Ok. a co gdybym tylko sobie pomyślał, że jesteś debilem?
- Nic. Możesz myśleć sobie, co tylko chcesz.
- Aha. Ok. Więc myślę, że jesteś debilem.

78

"Ostatni raz odczuwałem presję kiedy grałem dla Newell's. Miałem wtedy osiem lat. Od tamtej pory gram dla przyjemności".
Leo Messi

74

Matka pakuje syna na wycieczkę:
Masz tu chleb, masło i kilogram gwoździ.
Po co?
Jak to po co, posmarujesz chleb masłem i zjesz.
A gwoździe?
Tu są przecież spakowałam.

70

Wczorajsza bramka Lewego na 2-2 nie przypominała wam czegoś?
Wysłał bym ją Pique w woli przeanalizowania.
VeB

69

Tak sobie to czytam od paru miesięcy, może nawet i lat jak bardzo Nasz kraj ewoluuje i w jakim kierunku. Urodziłem się w Polsce dumnym, katolickim kraju w 1980r. Tak jak wielu z Was rodzice wybrali mi płeć, oraz dali do chrztu, jak i komunii Świętej. Nigdy nie miałem im tego za złe, bo dla mnie, Polaka to jest przywilej oraz duma, że mogę nosić Orła Białego na piersi oraz w sercu. Mój dziadek walczył za ten kraj na II Wojnie Światowej i był wielokrotnie odznaczanym kombatantem. Babcia jedna czy druga pracowała w fabrykach gdy na Naszych pięknych ziemiach grasowali Niemcy oraz Rosjanie. To moi dziadkowie wpajali mi wartości takie jak Bóg, Honor i Ojczyzna. To oni opowiadali mi, że wielokrotnie modlili się o koniec wojny, czy inne łaski jakże bardzo im potrzebne.
Mówię Wam to dlatego, że mnie jako katolika wtykanie "sześciokolorowej flagi" w pomnik Pana Jezusa bardzo mocno dotyka. Nie zgodzę się by ludzie o innych przekonaniach wpajali w moim kraju wartości daleko odbiegające o fundamentów Jego powstania. Wszyscy mają prawo do bycia wolnym, lecz prócz wartości etycznych liczą się jeszcze dobro i tradycja. Dlaczego ludzie w Arabii Saudyjskiej czy Japonii nie próbują na siłę zmienić swoich krajów na chrześcijańskie? Dlaczego w Katarze feministki nie chodzą z transparentami o ich "narządach rodnych"?
Odpowiedź jest jedna, bo w ich ojczyznach fundament wiary wygrywa z nowościami. Nie chcę rozpisywać się w co każdy powinien wierzyć, bo mamy demokratyczne Państwo, chciałem tylko jako pierwszy przypomnieć o wartościach dalece odmiennych od "zachodniego walca", który ma za nic korzenie staroeuropejskie. Ludzie trochę pokory, bo żyjecie w kraju mocno konserwatywnym, gdzie ludzi nie da się przekupić pierdołami, bo Polacy latami byli gnębieni. Trochę szacunku do pomników wiary, choćby z punktu widzenia człowieka, który za kraj przelewał krew a nie smsy. Nie wariujmy jak cały zachód, w którym ślub z lalką zoombie nikogo nie dziwi.
Nie pozwólmy garstce ludzi wyznaczać norm obyczajowych. Każdy ma prawo mówić co chce, lecz nie powinien obrażać wartości innych. Ja jako Polak czuje się dotknięty, bo moje fundamenty zostały zniesławione.
"Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu".