0

Po minie na zdjeciu widac jak to charakterny zawodnik..

1

Znow sprowadzili kolejnego zawodnika za 55 mln ktory nie jest wart nawet 30tu mln... A Ferran to za 15mln nawet nie znajdzie kupca...zenada

1

@ciema :)) Racja. Mam nadzieje ze karta sie odwroci

5

Nie wiem ale dzisiaj czuje mega smutek jako kibic. Bezsilnosc. Zawiedli kompletnie na calej linii. Wielkie rozczarowanie w tak waznym momencie. Do tego jeszcze to sedziowanie wielka bezradnosc. Odechciewa sie pilki w takich momentach

0

@kinioo no smutne to wszystko jest dla nas

0

Przy braku pomyslu na gre to jedyne co przyszlo im do glowy??

2

Zalosne jest to ze z tak slabym interem szukaja wymowek w postaci karnego w przypadkowej sytuacji. Raphinha to jest mega przecietny zawodnik , reszta skrzydlowych tak samo. Nie robia przewagi. Dembele lepszy ale czesto jezdziec bez glowy. Druzyna gra do tylu i w bok. Oczy krwawia

0

Nie liczcie na ten sezon bo sie rozczarujecie

1

@bronx optymistycznie podszedlem do sprawy xd

1

@seba444 nie oszukujmy sie. To jest przecietny grajek z Leeds

0

Mysle, ze majac lewego jestesmy w stanie wygrac ta lige europy.

2

Liga europybw tym roku jest w zasiegu

0

Oby bez Torresa

0

Raphinha powinien miec nr 11 na koszulce a Torres 25+

8

@deiw99 lepsza wersja roberto

3

@michasfcb89 po jego twarzy widac ze ma dosc pilki

0

Obrona na Real
Alonso Garcia Christensen Kunde

5

Bardzo dobra informacja

0

Mam nadzieje ze nigdy nie wroci do Barcelony

0

@Mroziu Alonso. Aczkolwiek widzialbym tez Balde bo jest mega szybki

0

Ter Stegen Balde Garcia Christensen Alonso Busquets Pedri Gavi Raphinha Dembele Lewandowski

0

Balde Garcia Christensen Alonso. Prosze o taka obrone na mecze z Realem i Interem

0

Balde Garcia Christensen Alonso. Prosze o taka obrone w takim razie na mecze wazne z Interem i Realem

6

Balde Garcia Christensen Alonso

10

Prosze niech to bedzie Marcos Alonso

5

To sa jakies jaja juz xD

0

@Seledynowy gorzej moglo by byc gdyby jeszcze lewy z walia wylecial z kontuzja

7

Mecze reprezentacyjne to jedno wielkie badziewie. Zaluje ze to w ogole istnieje

1

Olac te mecze jedno wielkie badiziewie

1

Koszmar . Bedzie autostrada dla Viniciusa w derbach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?