Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po minie na zdjeciu widac jak to charakterny zawodnik..
1
Znow sprowadzili kolejnego zawodnika za 55 mln ktory nie jest wart nawet 30tu mln... A Ferran to za 15mln nawet nie znajdzie kupca...zenada
1
@ciema :)) Racja. Mam nadzieje ze karta sie odwroci
5
Nie wiem ale dzisiaj czuje mega smutek jako kibic. Bezsilnosc. Zawiedli kompletnie na calej linii. Wielkie rozczarowanie w tak waznym momencie. Do tego jeszcze to sedziowanie wielka bezradnosc. Odechciewa sie pilki w takich momentach
0
@kinioo no smutne to wszystko jest dla nas
0
Przy braku pomyslu na gre to jedyne co przyszlo im do glowy??
2
Zalosne jest to ze z tak slabym interem szukaja wymowek w postaci karnego w przypadkowej sytuacji. Raphinha to jest mega przecietny zawodnik , reszta skrzydlowych tak samo. Nie robia przewagi. Dembele lepszy ale czesto jezdziec bez glowy. Druzyna gra do tylu i w bok. Oczy krwawia
0
Nie liczcie na ten sezon bo sie rozczarujecie
1
@bronx optymistycznie podszedlem do sprawy xd
1
@seba444 nie oszukujmy sie. To jest przecietny grajek z Leeds
0
Mysle, ze majac lewego jestesmy w stanie wygrac ta lige europy.
2
Liga europybw tym roku jest w zasiegu
0
Oby bez Torresa
0
Raphinha powinien miec nr 11 na koszulce a Torres 25+
8
@deiw99 lepsza wersja roberto
3
@michasfcb89 po jego twarzy widac ze ma dosc pilki
0
Obrona na Real
Alonso Garcia Christensen Kunde
5
Bardzo dobra informacja
0
Mam nadzieje ze nigdy nie wroci do Barcelony
0
@Mroziu Alonso. Aczkolwiek widzialbym tez Balde bo jest mega szybki
0
Ter Stegen Balde Garcia Christensen Alonso Busquets Pedri Gavi Raphinha Dembele Lewandowski
0
Balde Garcia Christensen Alonso. Prosze o taka obrone na mecze z Realem i Interem
0
Balde Garcia Christensen Alonso. Prosze o taka obrone w takim razie na mecze wazne z Interem i Realem
6
Balde Garcia Christensen Alonso
10
Prosze niech to bedzie Marcos Alonso
5
To sa jakies jaja juz xD
0
@Seledynowy gorzej moglo by byc gdyby jeszcze lewy z walia wylecial z kontuzja
7
Mecze reprezentacyjne to jedno wielkie badziewie. Zaluje ze to w ogole istnieje
1
Olac te mecze jedno wielkie badiziewie
1
Koszmar . Bedzie autostrada dla Viniciusa w derbach...