Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle hehe ta ale poczciwiaczek z tego goscia
1
@4drian0 i zlota pilka dla griezza
0
Jak mś wygra francja to w koncu griezz dostanie ZP
0
@Cobra303 : D smiechy smiechy
0
@SkN tak uwazam. Wygral euro i gdyby mial na koncie mś to by byl komplet
0
@ACRAB95 a ja wlasnie mam tak ze wszyscy byle nie argentyna
0
@liberoFCB o niee tylko nie argentynce
1
Trzymam kciuki za Portugalie i Final z Brazylia, gdzie Cr7 pakuje gola na wage wygranej. To by bylo cos pieknego. Kiedys chcialem by messi byl naj w historii. Po jego zachowaniu i karierze w PsG chce final dla Portugalii
0
@sumek37 Niestety. Przykre ze bedziemy krwawic oczy. Dzisiaj przynajmniej mialem ten przywilej ze kibicowalem Maroko. Ciezkie zycie kibica barcy
1
No i klasa. Wiedzialem ze ich wywala. Dobrze sie stalo dla pilki ze tikiklepaka idzie do lamusa
0
@Doren01 Jakos stracilem cala sympatie do Leo po tym psg i ogolnie jego gesty wypowiedzi mdli mnie ten koles. Argentynce tez raczej nie wzbudzaja sympatii
0
@korn234 Messi go nie potrafil minac nawet. Ale to w sumie nic dziwnego bo ostatnio malo kogo potrafi okiwac
0
Ferrraaaaan Torreeees !!!! Swietny crack
4
Oby Australia ich wywalila. Jednak male na to szanse widze
2
Argentyna to druzyna ktorej najbardziej nie lubie. Ze wzgledu na Messiego ktory w przeciagu kilku lat stal sie mega mend a
2
@maniak33333 Oby sie na tym przejechali
0
Jak dla mnie to lewy powinien mu nawrzucac i tyle. Wyobrazcie sobie co by zrobil cr7 gdyby messi wczesniej tak sie zachowal a pozniej mial focha ze go pokryl i zabral pilke
0
@Faro Dokladnie. Zalosne to takie troche
0
To jest zawodnik mem
0
@Barcelonista94 Najgorsze jest to ze oni wszyscy sa na jednym bardzo niskim poziomie
0
Nie no nie robmy sobie zartow. To mega przecietny zawodnik jest
0
Moim zdaniem tylko dlatego ze gra w barcelonie... skandal
0
Przecietny grajek
0
@Bisz Nie kupowalbym na wariata byle kupic. Bayern od lat pokazuje ze warto miec chlodna glowe na rynku
1
@Kibic3000 Tez mi chodzi to po glowie. Raphinha na ten moment kompletny niewypal transferowy po Torresie
0
@adukla mlodziutkiego przecietniaka to messi w wieku 40 lat ogra
5
Nie oszukujmy sie.. Nie mamy i nie mielismy skrzydel od czasow msn. Nakupowali szrotu i roztrwonili miliony w bestialski sposob. Poczatek konca. Jak pisalem ze 55 mln za ferrana i 60 mln za raphinhe to kabaret duzo osob negowalo. Griez cou dembele... to jest kryminal patologia
7
To dobrze. Przyda sie na mecz z interem
6
To jest zwyczajnie przecietny grajek.. niczym sie nie wyroznial nigdy i wart z 15mln max. Jaka barca musi byc ameba na rynku transferowym zeby placic za takiego zawodnika 60 baniek...
0
Po minie na zdjeciu widac jak to charakterny zawodnik..