O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3803
  • Liczba komentarzy 2668
  • Polecenia 2088

Komentarze

0

Liverpool jest jeszcze myślami przy LM. Chłopaki nie mogę się otrząsnąć

0

@Emhyr ale ja napisałem jak Słabo Almeria wyglądała s sparingach a grała z słabymi zespołami ;) a UTD to ewenement mnie nawet rozwalili że takie lania dostaja ;)

0

@Emhyr no i jak tam Almeria ? Jest forma ?

3

Dwa największe talenty dekady zeszły i Real zaraz gola strzelił, tak przypadkiem oczywiście

0

@PatrykBarca te wszystkie plusy to jest się czym chwalić? Zasada młodzieżowca piszesz że to plus gdzie każdy krytykuje i tylko u nas takie wymysły... bazy treningowe to mieli w A klasie trenować. Dalej nie wiem co takiego się zmieniło. Bo to co wymieniłeś to przy dzisiejszym futbolu to przecież standard... jak dla kogoś Boniek zrobił wiele dobrego i pasuje mu to jego ciągle pouczanie to widać że człowiek s życiu wiele nie potrzebuje. Daj 500 plus wyprawkę zbuduj coś dla tłumu i będą Cię wielbić. Zaraz to nas Węgry i Serbowie w piłkę wyprzedza.

Zobacz wszystkie

87

@masq Dlaczego Messi poza kibicami Barcelony nie jest powszechnie uznawany za GOATa? Tak chciałem się odnieść do tego. Wielu zawodników i trenerów również którzy grali z Ronaldo stawia na Messiego ;) taki śmieszek z Ciebie ;)

34

@RobiS ale chłopak napisał że Polski a on wyskoczył z jakaś inna liga więc coś nie tak ;)

32

Lewandowski wywiadem teraz potwierdza że nie zdobędzie złotej piłki.

30

@Woland10 Wystarczy że Coutinho sam się wyjaśniał w meczach LL ;)

26

Grali z naprawdę mocnym przeciwnikiem... Celta od 5 spotkań nie wygrała. Na 11 meczy 1 wygrana i jeden remis reszta przegrana... zachwytów nad tym meczem jest na prawdę dużo tylko nie wiem z jakiego powodu.