O sobie

  • Zainteresowania soccer
  • Ulubiony zawodnik leo
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2016

Statystyki

  • Dni w serwisie 1458
  • Liczba komentarzy 2414
  • Polecenia 3154

Komentarze

0

@Cule1234 Jakby Holendrzy mieli Koemana na Euro 2021, to by doszli moim zdaniem do finału. Wygraliby z Danią, potem z Anglią i z Włochami o złoty medal.

0

@Recha_0684 A ty myślisz, że gol pada od tak? Nie, on musi mieć jakąś przyczynę, a dryblingi świetnie mogą otworzyć drogę do bramki.

0

@FCBurnley Lewy nie jest cienki. To nie jest tak, że Bayern się na wszystkim zna, kluby nawet te topowe też popełniają błędy, np. Bartomeu z Barceloną. Moim zdaniem trochę lepiej Bayern wyszedłby sportowo, gdyby sprzedał Roberta, kupił Benzemę czy Schicka, ale może wyszło im, że lepiej wychodzą marketingowo na Robercie.

0

@polcza Mecze wygrywa się golami. Natomiast xG to miara, która przybliża nam w skrócie, z jak trudnej sytuacji zawodnik zdobył bramkę, bierze się pod uwagę szereg czynników, jak np. kąt i odległość od bramki, jaką częścią ciała posługiwał się strzelec, jak powstała szansa...
Robert nie jest przeciętnym napastnikiem, nigdzie tak nie napisałem.
Widzisz, to nie takie proste, mogą go trzymać z różnych względów, np. bo jest sprawdzony, zna klub, jest marką i dobrze się sprzedaje.

1

@januszhol No to właśnie fani Roberta powołują się często na statystyki, na ilość goli, dlatego odpowiadam również statystykami.
Oczywiście, że to nie jazda figurowa, ale czy to oznacza, że nie można oceniać faktycznych umiejętności piłkarza, tylko głupio gapić się na ilość goli?? A te umiejętności właśnie ocenia się przez m.in. sposób zdobywania tych goli. Lewy rzadko, bardzo rzadko błyszczy artyzmem. Karne też trzeba umieć strzelać, tak, tylko to nie jest najważniejsza rzecz w piłce nożnej. Karnych masz przypuśćmy 1 na 4 mecze, a są w meczu piłki nożnej takie elementy, przez które można wiele bardziej i częściej pomóc drużynie zwyciężyć, np. dryblingi.
No uszanujmy, a czy ja gdzieś tego nie szanuję?? To, że przedstawiam fakty, nie znaczy, że go nie szanuję.

Zobacz wszystkie

93

Macieju Łosiu, autorze tego artykułu - bawi cię czytanie fali hejtu na Koemana, specjalnie dając tak clickbaitowy tytuł, wyrwany z kontekstu? Czemu dałeś inne słowa w tytule, a inne już w treści wypowiedzi Koemana? To zupełnie inaczej brzmi.

63

Jak zobaczyłem ludzi śmiejących się z tego filmiku, gdzie Messi stoi przez jakiś czas przed polem karnym, a akcja odbywa się na skrzydle, to się za głowę złapałem. Ci ludzie zatrzymali się chyba na graniu w podstawówce, gdzie każdy lata za piłką jak szarańcza...

45

Ronaldo powinien zostać w Juve, wtedy byłby 1 dzień dłużej w UCL.

37

"Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością. Nie będę już więcej o tym mówił. Trzeba docenić zaangażowanie zawodników, bez względu na to. Fani zawsze będą niezadowoleni, jeśli wynik nie będzie dobry."
Święte słowa, a tytuł to oczywiście wyrwane z kontekstu zdanie...

32

Zarzucacie Laporcie i Fontowi populizm, ale w dzisiejszych czasach praktycznie nie da się wygrać wyborów w inny sposób. Najprościej mówić, co ludzie chcą usłyszeć. Taka jest polityka w demokracji niestety, a jedno się mówi, drugie się robi.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?