O sobie

  • Zainteresowania soccer
  • Ulubiony zawodnik leo
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2016

Statystyki

  • Dni w serwisie 511
  • Liczba komentarzy 1027
  • Polecenia 1168

Komentarze

1

@Dari0G jeśli skłamałem, napisz - gdzie. A jeśli nie, to czemu mnie atakujesz?

1

Robert moim zdaniem znowu pokazał, jaki jest bezczelny, klamliwy, nie sportowy, nie fair. Jak można się cieszyć z gola strzelonego ręką? To się od razu mówi sędziemu, panie sędzio, ręka, wolny, przepraszam,..., a nie robi się cieszynkę i udaje głupka.

0

@Barca445 no i co teraz pan powiesz?

0

6 drużyna ligi włoskiej wygrywa 2 do 1 z 6 drużyną ligi angielskiej. Wniosek jest oczywisty.
Serie A > Premier League

0

Real oczywiście 1.0 po samobóju.

Zobacz wszystkie

92

Macieju Łosiu, autorze tego artykułu - bawi cię czytanie fali hejtu na Koemana, specjalnie dając tak clickbaitowy tytuł, wyrwany z kontekstu? Czemu dałeś inne słowa w tytule, a inne już w treści wypowiedzi Koemana? To zupełnie inaczej brzmi.

37

"Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością. Nie będę już więcej o tym mówił. Trzeba docenić zaangażowanie zawodników, bez względu na to. Fani zawsze będą niezadowoleni, jeśli wynik nie będzie dobry."
Święte słowa, a tytuł to oczywiście wyrwane z kontekstu zdanie...

32

Zarzucacie Laporcie i Fontowi populizm, ale w dzisiejszych czasach praktycznie nie da się wygrać wyborów w inny sposób. Najprościej mówić, co ludzie chcą usłyszeć. Taka jest polityka w demokracji niestety, a jedno się mówi, drugie się robi.

30

Do ludzi oburzonych sprzedaniem Emersona: Przecież ten gość piłki przyjąć prawie nie umie. Oglądaliście go w Barcelonie? Jest beznadziejny, ale wy jak widzicie, że ktoś ma poniżej 23 lat, to myślicie, że to super talent. Dziwię się, że Spurs tak sfrajerzyło i go kupiło, bo ja bym nawet za połowę z tego go nie chciał.

24

Jak to jest, że Rayo sobie bierze za darmo Falcao, który strzela już gola, a nasz zarząd sprowadza de Jonga??