La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1235 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

32

Zarzucacie Laporcie i Fontowi populizm, ale w dzisiejszych czasach praktycznie nie da się wygrać wyborów w inny sposób. Najprościej mówić, co ludzie chcą usłyszeć. Taka jest polityka w demokracji niestety, a jedno się mówi, drugie się robi.

0

@Woland10 laporte jeszcze da się czytać, ale font to tragedia. Chłop to taka Kidawa-Błońska, która zanim się odezwała miała te 20+ %, ale na jej nieszczęście zaczęła się pojawiać w mediach i wyszło jak wyszło xddd

0

@Survier Co? Font powiedział jedną głupotę o Koemanie, pozostałe rzeczy były raczej sensowne. To Laporta wali najbardziej populizmami bez żadnego projektu.

konto usunięte

8

@VamosB ja tam wolę Laporte, chłop zatrudni porządnego dyrektora sportowego i nie będzie wtrącał się w sprawy sportowe. Font ma ego wystrzelone w kosmos i uważa że wszystko wie najlepiej

2

@VamosB jedna głupota która niszczy cały jego projekt i i nie pozostawia nawet ostrego cienia mgły szansy na wygrana :p

3

@VamosB jedną głupotę, a mocno znaczącą. Chłop woli wprowadzić swój mokry sen, niż pozostawić trenera który wygrałby potrójną koronę. To jest sensowne? Wygląda to raczej na niezły sabotaż i marzenia ściętej głowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?