O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 3723
  • Liczba komentarzy 769
  • Polecenia 1578

Komentarze

0

@FcPortoFan1999 Sędzia ustawia mecz niebywale. Powinno być 1:0 dla Śląska

0

Sędziowie się dobrze bawią w ekstraklasie, skandaliczna decyzja z nieuznanym golem dla Śląska. I to jeszcze po Varze…

4

Czemu przy 1 golu nie została uznana asysta Yamalowi i asysta 2 stopnia Lewemu? Moim zdaniem to podpada pod "delikatny rykoszet rywala, wybicie („wyplucie”) piłki przez bramkarza nie wpływa na anulowanie asysty", zwłaszcza po połączeniu z "Prowadzone statystyki mają na celu wskazanie zawodników mających kluczową rolę w budowaniu ofensywnych akcji Barcelony, a zatem w przypadku sytuacji niejednoznacznych prowadzone będą na korzyść piłkarzy".

Osobne pytanie - dlaczego nie uwzględniamy asystentów II stopnia w tym przypadku "w przypadku bramek samobójczych asysta zostanie zapisana zawodnikowi podającemu/strzelającemu bezpośrednio przed trafieniem w rywala. W takich przypadkach nie uwzględnia się asystenta drugiego stopnia"? Bardzo często bramki samobójcze powstają przy wrzutkach z boku, które są poprzedzane podaniami prostopadłymi, co by wskazywało na dość istotny udział w akcji takowego zawodnika. A już abstrahując nawet od tego, jestem zwyczajnie ciekawy czemu został uznany udział takiego gracza za przeciętnie mniejszy niż w zwykłej akcji bramkowej.

0

@Mankind Niezmiennie twierdzę, że wchodzi to w ostatni paragraf - zawodnik miał wystarczającą kontrolę nad piłką do celowego zagrania.

1

@adi7adi8 Finał Ligi Narodów, przy czym tam adresatem podania był ciągle Mbappe, więc moim zdaniem powinien być w tamtej sytuacji odgwizdany spalony. To jest szara strefa przepisów niestety i pozostawiona do interpretacji.

Zobacz wszystkie

58

Dokształcanie nie działa na korzyść PiSu akurat.

39

@bartekmess Przecież to jest niesamowite, jak bardzo liczy się rozgłos, a nie gra. Messi notuje niesamowite statystyki, a w mediach praktycznie nie ma o tym informacji, a wrzucanie VVD czy Ronaldo przed niego to nieśmieszny żart. Ktoś nawet wrzucił statystyki, wg. których Messi w lidze deklasował Lewego.

30

Czemu Trincao tak nisko? Naprawdę bardzo przyzwoita gra, wiele udanych dryblingów, dwukrotnie faulowany w polu karnym. Owszem, pewnie mógł lepiej wykończyć, ale strzał był moim zdaniem przyzwoity. Jak dla mnie co najmniej 6.
Przy Puigu chyba też mogłaby być ciut wyższa ocen, ale no 4 też się broni.

29

Ja znam - Cristiano Ronaldo.

28

Ja nie widziałem żadnej informacji czy Barca coś zarabia na umieszczeniu nazwisk po chińsku na koszulkach. Uważam, ze to bardzo fajny gest, który promuje łączenie kultur a nie dzielenie. Pasuje on idealnie do wartości Barcy.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?